On board kamera

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JardaIIx 6. 1. 2020 23:11

Podle těch videí, které jste tu dávali, tak 119 vypadá jako nejrozumnější volba.
JardaIIx
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod tslany 6. 1. 2020 23:27

No tak si ji kup, ne?
tslany
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod jurajec 8. 1. 2020 09:38

mam pocit ze ty kooperativni adaptivni tempomaty driv vyresi Tesla nez odbornici z CVUT :D
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod MirecBA 8. 1. 2020 09:45

adaptivny tempomat je fajn ked je vypnuty alebo je slaa premavka - 4 auta na 10km
skyactiv G157
MirecBA
Veterán

Odeslat příspěvekod jurajec 8. 1. 2020 09:47

...vsak funguje dobre i v hustem provozu, jedine co me mrzi ze nemam stop+go ale vypina se mi pod 40km/h.
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod MirecBA 8. 1. 2020 09:54

to sa zda tebe, tomu co nema taku super ficurku ani nie ked ten pred nim ci vedla neho spomaluje ked netreba a on to necaka a potom zase niekto naschval prida atd
skyactiv G157
MirecBA
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 8. 1. 2020 11:15

MirecBA píše:adaptivny tempomat je fajn ked je vypnuty alebo je slaa premavka - 4 auta na 10km

Me to funguje dobře, jen jednou to brzdilo nesmyslné, použil jsem to tak 300km dohromady, nejvíc mě sere v koloně, že nissanu to zabrzdí, zapipa a začne se to rozjíždět kokotina
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod M@C 8. 1. 2020 12:16

Na 70mai mi tlacitko na zamknuti zaznamu nejak zasadne nechybi, to hlasove ovladani je v klidu, zatim 100% uspesnost - "take picture" a "record video"... :-)
M@C
Štamgast

Odeslat příspěvekod evlo 8. 1. 2020 12:24

Já jí to říkám čínský a učím se na tom tonální výslovnost, ale mám to třeba v na cku, že a tam fakt nejde se střechou dole slyset, není to SL
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod fahrman 16. 1. 2020 17:05

Chystám se objednat tu A119 V3. Máte zkušenost, co člověk ještě potřebuje pro instalaci se skrytým/permanentním napájením? V eshopu isix jsou např. různé wire sety... Dík.
fahrman
Inventář

Odeslat příspěvekod aikoN 17. 1. 2020 22:41

Tak jsem včera kontroloval záznamy z kamerky a zjistil jsem, že z cesty do práce chybí cca půl hodiny. Přesně takto se začala ta samá kamerka projevovat u táty, než odešla do křemíkového nebe.

Tak jsem rovnou objednal A129. Snad to bude významný posun.
aikoN
Inventář

Odeslat příspěvekod polda 18. 1. 2020 09:52

Máš ji asi vybitou a bez správného času (gps?)
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod aikoN 18. 1. 2020 12:08

Vybitou nejspíše ne. Bez napájení ji používám tak jednou za rok, jinak je vždy na napájení, obvykle minimálně hodinu v kuse. Čas tam blbě mám, nechtělo se mi v říjnu měnit čas, ale to nikdy na nahrávání nemělo vliv.

Zkrátka pravděpodobně končí. Další stupeň je, že se záznam pár vteřin po začátku segmentu sekne a dál je až do jeho konce poslední půl vteřina furt dokola, takže se stane nepoužitelnou.
aikoN
Inventář

Odeslat příspěvekod polda 18. 1. 2020 12:24

Mě to nešlo protože se neudržel čas v paměti (baterka v háji) a po nastartování začala kamera nanovo od 1.1.2016 a pokud v kameře je starší záznam se stejným pořadovým čislem je tak jej nepřepíše. Vyřešil jsem to prikoupi GPS , po připojení k satelitu se automaticky nastaví správný čas. Zkus formátovat paměť.
polda
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka