On board kamera

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lexx 19. 7. 2019 07:39

goes, zamoralizoval sis tady na aikona vrchovatě, v reálném životě musíš být světec, morálka sama, podle tvojí logiky :-)
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 7. 2019 07:46

Hodne slabe i na tvuj standard
anonymni

Odeslat příspěvekod Lexx 19. 7. 2019 07:48

Od tebe nic jiného nečekám.
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 19. 7. 2019 08:15

https://www.rychlyauta.cz/auta/jak-vypa ... adnim-kole
Kolem 16. minuty, že to nemají jak pokutovat...
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nadoba 19. 7. 2019 12:09

Chci osvědčenou kameru do auta, kterou budu přehazovat mezi dvěma auty (držáky napevno v obou, snadné uchycení - uvolnění kamery, držák i kamera to musí opakovaně vydržet) s natáčením samozřejmě dopředu, ale i dozadu. Dozadu myslím druhou čočku přímo na kameře, nevadí mi, když bude snímat přes prostor auta. Jedno auto je kombi a jezdím obvykle sám. Blbý kecy očekávám, v dobrou radu ani nedoufám. Co je co jako nejchytřejší posoudím sám :-* . Tak se ukažte, milánkové.

Jo a kdyby mi někdo nabídl, že mi něco dobrého prodá (kamera a dva držáky) a namontuje, může se to i stát.
nadoba
Nováček

Odeslat příspěvekod Pierr3 19. 7. 2019 12:26

aikoN píše:To zdaleka nebylo o 20, bylo to o mnohem víc a taky šlo o tu situaci a celkové provedení. Kdyby nejel po zadním, neflákl tam takový rychlostní rozdíl a počítal s tím, že mu tam může někdo vjet, jak skončí plná, neřeknu ani fň.

A navíc, když jede po zadním a má dálkový, tak může oslnit i piloty nad ním letících letadel, vrtulníků atd.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 7. 2019 12:31

nadoba píše:Chci osvědčenou kameru do auta, kterou budu přehazovat mezi dvěma auty (držáky napevno v obou, snadné uchycení - uvolnění kamery, držák i kamera to musí opakovaně vydržet) s natáčením samozřejmě dopředu, ale i dozadu. Dozadu myslím druhou čočku přímo na kameře, nevadí mi, když bude snímat přes prostor auta. Jedno auto je kombi a jezdím obvykle sám. Blbý kecy očekávám, v dobrou radu ani nedoufám. Co je co jako nejchytřejší posoudím sám :-* . Tak se ukažte, milánkové.

Jo a kdyby mi někdo nabídl, že mi něco dobrého prodá (kamera a dva držáky) a namontuje, může se to i stát.


To je tak na tydenni ban

-- 19. 7. 2019 13:31 --

A129
anonymni

Odeslat příspěvekod hopa26 19. 7. 2019 12:51

Jestli se mi vse podari, tak budu mit na Viofo drobne slevy. Domlouval jsem se predbezne na Isixu, ze je obcas u sebe reklamne zminim pochvalim a prolinkuju. Zatim jsem u nich koupil 3 kusy, z toho mam na lokotce napevno jednu a se re mne ji prenaset. Fungujou vsechny, i ta uplne prvni, co mi doporucil Maxx. Kaufnu si jeste jeden kus. Chci mit natoceny vemena, co mi jezdej pred cumakem na prejezdech bez zavor. :)
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 7. 2019 12:54

Kazdy se da koupit...
anonymni

Odeslat příspěvekod Lukas063 19. 7. 2019 12:57

Link na prověřeny model máš hopa?
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 19. 7. 2019 13:02

Ta 129 mi prijde ok. To wifi je pro mne na nic, ale obrazove mi prijde v pomeru k penezum dobrej dyl.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal220 19. 7. 2019 13:12

Aikon a Goes dejte si do držky a natočte na OB kameru a vložte jako příspěvek ať se můžu pokochat..
Michal220
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 7. 2019 13:40

Ted se na nej divam a dle fotek bych mohl vyhrat. Takze pokud nedela musado nebo si nedonese kovadlinu tak to zabavne video nebude.
anonymni

Odeslat příspěvekod Michal220 19. 7. 2019 14:22

1nečekaná rána pěstí na správné místo a kdes stál ležíš nebo jsi ochromen pro přídavek.Suspenzor ssebou :)) i sekundové video dobré
Michal220
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 7. 2019 14:25

Se natoc sam
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků