On board kamera

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Kibitz 6. 2. 2015 11:21

Jde o celkový provedení. To bych nesnesl. Mít adaptér v zásuvce, kabel někde pod koberečkem, dokonce viditelně kolem A sloupku, imho děs.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod glider 6. 2. 2015 11:24

pri saltpake mam v zapalovaci zapojenu, kabel ide okolo schranky spolujazdca az ku dveram, tam ide do tesnenia, hore pri clone ide von z tesnenia a ponad clonu do kamery

a kamera dole v strede okna je uplny nezmysel
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod Vagi 6. 2. 2015 14:18

K86 píše:Ja teda chci kameru dat dolu doprostred okna, je nejakej duvod ji mit nahore?

Mám ji připevněnou nahoře za zrcátkem ze dvou důvodů. Velikost CelTec E07 je taková, že se krásně za zrcátko "schová" a na první pohled ji člověk přehlídne a druhý důvod je ten, že záběry z takto uchycené kamery jsou dle mne lepší, než ze záběrů kamery uchycené dole nad palubkou. Mě to takto vyhovuje...každopádně každý to vidí jinak :-)
http://www.kamery-do-auta.cz/userfiles/ ... &cable.jpg - napájecí kabel mám vedený stejně, jako zde. Kabel nikde nevisí a není v podstatě vidět.
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod jehovista 6. 2. 2015 14:39

palmexman píše:Motal se tam jak ranni chcani teda...

To ses teda kamos, zes rovnou odjel a ani jim nedal kontakt s tim, ze to mas natoceny.
jehovista
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tsunami 12. 2. 2015 09:16

Kamera dole není nesmysl, pokud máte 2m a jezdíte v běžném autě tak koukáte horními 15-20cm skla - i pitomé zpětné zrcátko nebo různé zatmavovací pruhy překáží v rozhledu (zvlášť když je u zrcátka 20x20cm "box" na čidla auta (dešťový senzor, dobrždění v koloně a pod).
Umístil jsem ji doprostřed palubky na displej, mám mazdu 3 a tam trčí na prostředku displej tak jsem to nalepil na něj. Má to dvě nevýhody, které ale nejsou tak velké - napájení se hůř vede ke kameře a kamera je trošku víc vidět z venku. První mi moc nevadí a druhá - parkuji doma na dvoře, v práci ve vlastní garáži a když jedu někam do pryč tak ji tam případně sundám.
tsunami
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 13. 2. 2015 11:36

Umí dneska kamery karty 128 GB?
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17

Odeslat příspěvekod K86 13. 2. 2015 11:57

Zitra jdu kameru instalovat, teda moc mala teda neni, tak nevim kam ji dat, radeji bych nahoru nekam za zrcatko, ale zase se mi nechce tahat (kratkej kabel celym autem.
Seat Leon ST TGI
S-Max 2.0TDCI 120kw
1,6EcoBoost - doufám že moje poslední setkání s benzínem od Fordu :-D

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod pota 13. 2. 2015 12:28

tsunami píše:Kamera dole není nesmysl, pokud máte 2m a jezdíte v běžném autě tak koukáte horními 15-20cm skla - i pitomé zpětné zrcátko nebo různé zatmavovací pruhy překáží v rozhledu (zvlášť když je u zrcátka 20x20cm "box" na čidla auta (dešťový senzor, dobrždění v koloně a pod).
Umístil jsem ji doprostřed palubky na displej, mám mazdu 3 a tam trčí na prostředku displej tak jsem to nalepil na něj. Má to dvě nevýhody, které ale nejsou tak velké - napájení se hůř vede ke kameře a kamera je trošku víc vidět z venku. První mi moc nevadí a druhá - parkuji doma na dvoře, v práci ve vlastní garáži a když jedu někam do pryč tak ji tam případně sundám.

Ikdybych měl 4m, tak mi kamera nemůže překážet, když je z prava za zrcátkem...
pota
Štamgast

Odeslat příspěvekod evlo 15. 2. 2015 17:58

Nekdo se tu ptal na fotky moji instlace kdysi ...
Obrázek
Obrázek

Ano, dalo by se to urcite lepe, ale nechtelo se me s tim ****, 30 minut je tak maxium, precejen si nekupuji auto na 10 let.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod evlo 15. 2. 2015 21:39

a v ramci hyundai tradice mam napajeni napojene na zadni svetla
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod tsunami 16. 2. 2015 23:11

[quote="pota"]Ikdybych měl 4m, tak mi kamera nemůže překážet, když je z prava za zrcátkem...[/quote]

A kde přesně "z prava za zrcátkem" by měla kamera být? http://www.gearheadwalls.com/wp-content ... back-2.jpg

Vedle zrcátka prostě překáží a za zrcátko ji neschováš…
tsunami
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 20. 2. 2015 21:43

Jaky software je zdarma a pouzitelny na strih tech videii z kamerky? Chtel bych nahrat ukazku jak to nataci a jeky je problem kdyz ma kamera dlouhe vedeni.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Moucha 20. 2. 2015 21:54

co to je za kameru evliku?
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod evlo 20. 2. 2015 21:55

cinsky ***** innovv c3, priste rozhodne black vue
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bobiconto 20. 2. 2015 23:00

:hm Nad Blackvue taky uvažuju ...
Mám dojem , že je asi 5 tipů , kterou máš v úmyslu případně koupit :?: Mně se docela zamlouvala ta DR400G. Ale jsou i tuším 550GW a 600GW . Možná už i 650GW , nevím , letos jsem na to ještě nečuměl.
Chtěl bych něco takovýho menšího dopředu , a že bych tuhle co tam mám nyní hodil na zádel :-)
"Plus quam ex stultis sapientes sapientibus stulti"
bobiconto
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka