Kamera se zaznamem

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Fido+ 20. 6. 2008 09:53

Potreboval bych do auta nejake kamery (aspon dopredu a dozadu) s moznosti zaznamu (treba na pametovou kartu) s nizkou spotrebou a dlouhou dobou zaznamu. Uz nekolikrat se mi stalo, ze mi nekdo naboural zaparkovane auto a chci nejak dostat vinika. Kamera musi byt v aute protoze z baraku neni pres stromy na auto videt. S tim souvisi i napajeni. Melo by to mit malou spotrebu aby to utahla autobaterka (a pritom ji to uplne nevyzdimalo) a zaznam minimalne na 24 hodin.
Idealni by byla mala kamerka prilepena na predni sklo (pod zrcatkem) a totez vzadu a nejake zaznamove zarizeni nekde v aute, ktere by zaznamenavalo zabery z obou kamer. Nemusi jit o souvisly zaznam. Staci neco s aktivaci pohybem (i pomalym) a samozrejme s infraprisvicenim. Cernobily zaznam staci.
Vite nekdo o necem za rozumnou cenu?
Fido+
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod JackNO.1 20. 6. 2008 09:59

No, mě by zajímalo to samý, ale spíš pro jízdu, abych byl krytej v případě nehody, kdyby se chtěl někdo vylhávat ze své viny...
JackNO.1
Motorkář roku 2007

Odeslat příspěvekod ToMMyK 20. 6. 2008 10:03

Myslim ze mlaskac mel nejake podobne ..covinky v aute. Mezi nama, taky by me to zajimalo. Ikdyz ja bych spis aby to zaznamenavalo jizdu
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor

Odeslat příspěvekod mimi14 20. 6. 2008 10:24

viem ze u nas na SLovensku existuje jedna firma co sa zaobera roznymi spionskymi vecami a ma aj male kamrky a urcite by sa to dlao napojit aj an auto. Ale za boha si neveim spomenut ako sa vola. Viem len ze je z Nitry nic viac neviem, ked najdem dam sem vediet
BMW 520i M50 150k. <<-- bohužiaľ ex. Vydržalo 1 deň.
Pamätajte si. Nikdy nepožičiavajte 150k RWD chalanovi čo má 70k FWD.
mimi14
Inventář

Odeslat příspěvekod racek 20. 6. 2008 10:41

Stejně ti ten zaznam bude k ničemu. Mi řekni co bys dělal? Snad si nemyslíš že ti to někdo uzná jako důkaz :-) nenech se vysmát. Leda tak nějaká osobní pomsta :-)
Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.

***FCUK OF SHELL***
racek
Nováček

Odeslat příspěvekod mimi14 20. 6. 2008 10:43

no al niekedy je osobna pomsta lepsia ako zadostucinenei na sude
mimi14
Inventář

Odeslat příspěvekod Jintaj 20. 6. 2008 11:45

A pokud nebude vidět xicht bourajícího, vymluví se na osobu blízkou.
Jintaj
Fanatik roku 2008

Odeslat příspěvekod racek 20. 6. 2008 11:57

2mimi: To možná je, ale auto ti za to nikdo neopraví. Navíc pokud bude mít to štěstí a dotyčný(á) se usměje do kamery, tak je mizivá šance že ji pozná. A zjišťovat totožnost podle RZ je taky už o něco složitější. Takže mi z toho plyne jedno -> ZBYTEČNOST
Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.

***FCUK OF SHELL***
racek
Nováček

Odeslat příspěvekod mimi14 20. 6. 2008 16:56

tak ale niektori ludia si na tom daju zalezat, keby si mal dost drahe auto a mas okolo seba zopar chlapcov tak toto im dost pomoze a ver mi ze by si bol spokojnejsi s jeho rozbitou hubou ako len s rozbitim automa vyskerenym tipkom bez pokuty lebo ti zdrhne
mimi14
Inventář

Odeslat příspěvekod turboleon 20. 6. 2008 21:02

http://www.lexani.cz . tam myslím něco takového měli......
turboleon
Inventář

Odeslat příspěvekod turboleon 20. 6. 2008 21:03

turboleon
Inventář

Odeslat příspěvekod OS 20. 6. 2008 21:14

Něco ubastli, možná to vyjde levněji. Nějaká čínská minikamerka, nevím, cca. 5000Kč, ukládá na paměťovky. A nějaký obvod s pohyb. čidlem, co by tu kamerku zapínal.
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod Oops! 21. 6. 2008 07:14

Oops!
Stříbrný avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod p0etrik 21. 6. 2008 08:22

p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 6. 2008 08:27

panove mini kamery se daji koupit od cca 1000 Kc CB, barevne tak od 2000 Kc se zvukem a infra od 3000 Kc a to uz jdou pomerne hodne kvalitni. Pozor, nejsou to mikro kamery, ale mini tak 10-15x10-15x30-50 mm. Nemaji ale zaznamove schopnosti, jsou to jenom kamery a k nim se da koupit 12V nahravaci box okolo 5-7mi tisic. Ve finale 2 kamery barevne se zvukem a infra a zaznamem se da poridit v solidni kvalite okolo 10 000 Kc s tim, ze zaznam pak muze bezet 24 hodin denne.

Neznam nyni konkretni firmu, ale pres anonce toho znamy nakoupil vice nez dost.
anonymni

Další stránka