Elektřina ?! Felicia

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod sMartin 12. 5. 2008 16:24

carreaum17: V tvem pripade asi nehrozi zadna domaci oprava ani vymontovani, takze to hod do nejakeho servisu nebo ke garaznikovi. Pokud ti budou chtit dat cely novy starter nebo altik, tak bez nekam jinam. Ze zkusenosti vim, ze dobra repase je vzdy levnejsi nez cely novy altik nebo starter.

Tez to vidim na ty cca. 3tis i s praci za prehozeni.
sMartin
Štamgast

Odeslat příspěvekod Hustoles 12. 5. 2008 16:34

Zdvojnásobíš tak cenu vozu.
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod Carismatico 12. 5. 2008 16:44

Mno nevím obvolal jsem hafoo servisů a ceny se různí od 2400 až po skoro 6000 ,- a jestli startér bude stát další tisíce :) no super
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod OS 12. 5. 2008 16:47

Nový alternátor a startér cca. 2500+1500 a tak 500-1000 práce. Repase bude levnější, tak za půlku.
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod Carismatico 17. 5. 2008 13:05

Tak dozvěděl jsem se, že porucha byla ve startéru, při startování se skoro uškvařili kabely ( zřalo to jako blázen )

Ale všiml jsem si a ucítl při jízdě, že zepředu auta jde ,, smrad ,, jakoby se něco pálilo, otevřel jsem motor a omylem jsem zavadil o ,, hadici ,, byla úplně rozpálená, vím že předtím i když jsme jel tak nebyla. Co to může být za problém, nebo hoří kabely od startéru ?

Obrázek

Carismatico
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod p0etrik 17. 5. 2008 15:07

carreaum17 píše:pOetrik - nejsem žádnej odborník, a odborně pojmenovat to neumím :)

sMartin - jen silné cvakání, dřív jsem nastartoval v pořádku, jinak Felda má najeto 172 000 km. Kolik stojí repase nového startéru.

Kdyz prijdes k doktorovi a reknes jenom ze te jakoby neco boli, tak taky bude tezko urcovat diagnozu. ;)

U Felcky bych moc na levnejsi repasovane dily neveril, altik i starter stoji nove kolem dvou tisic, slusna repase nebude o moc levnejsi, pokud vubec.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod p0etrik 17. 5. 2008 15:09

carreaum17 píše:Ale všiml jsem si a ucítl při jízdě, že zepředu auta jde ,, smrad ,, jakoby se něco pálilo, otevřel jsem motor a omylem jsem zavadil o ,, hadici ,, byla úplně rozpálená, vím že předtím i když jsme jel tak nebyla. Co to může být za problém, nebo hoří kabely od startéru ?

Obrázek

Hadice je horka protoze vede vodu do chladice. :mrgreen:
Smrad z paleni - pokud houby jezdis a jenom kratoucke poposkakovani po meste, pripadne pokud auto delsi dobu stalo, tak se klidne muze vypalovat prach na chladici.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod party boy 17. 5. 2008 15:34

Přesně tak, nic v tom nehledej, je to jenom hadice na vodu.
party boy
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Carismatico 17. 5. 2008 19:30

Tak díky, jinak mi řekl, že tam dal úplně nový startér - je to soukromník, takže myslíte, že je nový když jsem cvakal 2250 ,-

Carismatico
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr1968 17. 5. 2008 19:43

může a nemusí,jak to máme vědět
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod p0etrik 17. 5. 2008 19:55

Podivej se jak vypada, musi uplne "svitit". Pokud je to repas, tak muze byt opiskovany, ale i tak na sobe muze mit tmavsi skvrny. Novy stoji v maloobchode cca 2200,- Kc. Servis bude mit slevu, vymena je prace tak na maximalne 10 minut, takze by mohl byt novy. Navic pokud ti to dal "bez papiru" tak by ta cena nemusela byt problem.
Obrázek

Je zepredu na prevodovce, to je ta vec, na ktere mas na tom tvem obrazku nakreslenou sipku. Podle fotky ho hledej zhruba pod mistem, kde je ohyb te hrube hadice.
p0etrik
Servismen

Předchozí stránka