prasklé přední sklo

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod HondaMan 17. 5. 2008 10:51

Tak tohle přirovnání nemám rád...
Nikdy bych si nedovolil tvrdit, že novější = méně kvalitní... spíše bych napsal, že se dnes dají sehnat výrobky v mnohem větším cenovém a kvalitativním rozpětí... od uplného shitu až po velmi kvalitní kousky... Pokud chceš kupovat stejnou věc 20 let za stejnou cenu, tak je samozřejmé, že kvalita půjde dolů... pokud ale to co jsi před 10 lety kupoval za 10tkč a dnes koupíš za 20tkč, dovolím si tvrdit, že kvalita bude stejná né-li lepší u nového výrobku...
U Vášeho skla bych viděl problém v tom, že Vás nejspíše někdo natáhl a za 20tks Vám tam hodil nějakej ***** z druhovýroby s cenou 3tks :-) To se stává i u autorizovaných servisů :-)

Btw. LR je nejporuchovější auto co jsme kdy ve firme měli... a že jsme měli i hodně P307 :-) Jeho dosavadní skore je více jak 1 závada na 10tkm :oboze
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KubaPa 17. 5. 2008 11:40

HondaMan píše:Když jsem byl před měsícem v Hondě, tak předemnou byl člověk na výměnu skla a říkali, že je lepší to nechávat přes noc... už nevím čím to zdůvodnovali, ale určitě na tom ještě ráno chtěli něco dodělávat...
Prostě tam auto ve 4 odpoledne přivezeš a ráno v 10 si ho vezmeš z5... :-)
Záleží, co používaj za lepidlo, standard pěknejch pár hodin tuhne, ale jsou i rychleschnoucí (dražší) varianty.
KubaPa
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimi14 17. 5. 2008 12:24

hm tak ked vravis ze vaic poruchove ako 307 tak to uz je nieco :D ale nie tak ako vysvetlis ze uz aj teraz ti davajhu od orig servisu menej kvalitne veci repskt ze vydrzia menej? a je to vyrabane orig v D pre BMW aspon dufam :) mne to inac nevychadza proste setria a maju uzsie tie skla, sak skus ist teraz do Hondy lebo rozpravas pribeh z davnej doby, to nas stare sklo je origo z vyroby 01 cize je starsie toto bolo nove a vydrzalo tak 3 tyzdne a to si ani nevsimol ze by dostal sajbu do skla ako na tom prvom skle
BMW 520i M50 150k. <<-- bohužiaľ ex. Vydržalo 1 deň.
Pamätajte si. Nikdy nepožičiavajte 150k RWD chalanovi čo má 70k FWD.
mimi14
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ITTI 17. 5. 2008 13:04

x-father píše:No me kdysi tehnik z Nissanu na metrovou rasklinu rek, ze nez prijde sklo muzu jezdit, ze to vydrzi.


Odliš od sebe dvě věci: že se to hned celé nerozsype a pak legislativu,jestli s tím můžeš jezdit. Ztohoto pohledu byla řeč technika v servise z kategorie hloupých rad.Byť chápu, že to myslel dobře... ;-)
Zapsat reg.značku - presumpce neviny, takže by se muselo prokázat, že to auto X způsobilo rozbití,a to je nemožné.Tudy to nejde.Nařčený se bude bránit,také bych se bránil...
Já přišel o sklo málem předvčírem na D1, holt by jej Mazda objednala,zařídili vše s pojišťovnou a jelo by se dál.Do té doby bych také jezdil a při kontrole tvrdil, že jelo několik aut a netuším, od kterého,že jsem se lekl, zastavil, co se děje a než jsem se rozkoukal, všechna auta byla pryč.
Moh by být někdo důsledný a říct mi, ať auto odstavím a odveze odtahovka. Nepříjemné !!! :pozor
Je to vždy problém, to si přiznejme, nějaké rady jsou sice krásné, ale realita pak může být jiná.
Každopádně připojistit.
Lepší "finta" není a nebude.Ročně na tři auta padne jedno sklo, což je dobré... :hm
ITTI
Servismen

Odeslat příspěvekod mimi14 17. 5. 2008 22:00

tak jasne ze legislativa ta stavia do role nei moc dobreho ked s tym jazdis, ale ked nie si moc chytry tak sa da dohodnut. a s clovekom sa hadat ci to bolo alebo nebolo z jeho auta ten kamen to je ako jedno slovo proti druhemu, proste o nahode. Tak isto aj otec dostal supu od kamionu rychlo ho zastavil a bolo, nic vodic nezapieral aj ked mohol, to nikdy nedokazes ze to bolo od presne toho auta, je to jeho slovo proti tvojmu
BMW 520i M50 150k. <<-- bohužiaľ ex. Vydržalo 1 deň.
Pamätajte si. Nikdy nepožičiavajte 150k RWD chalanovi čo má 70k FWD.
mimi14
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnKing 19. 8. 2022 17:31

Nejlepší je na toto být připravený a předcházet potížím. Stačí mít v přihrádce sadu na opravu sklad a když vznikne malý pavouk, tak to hned ošetřit a jsme tak ochráněn proti pokutě 8-) https://www.john-king.cz/post/14545-jak ... o-a-rychle
JohnKing
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 8. 2022 17:33

Di do ***** s reklamou.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.III 19. 8. 2022 17:57

JohnKing píše:Nejlepší je na toto být připravený a předcházet potížím. Stačí mít v přihrádce sadu na opravu sklad a když vznikne malý pavouk, tak to hned ošetřit a jsme tak ochráněn proti pokutě 8-) https://www.john-king.cz/post/14545-jak ... o-a-rychle

Proč dělat takovou pičovinu, když mám sklo připo, Jaryne
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 8. 2022 18:02

Asi tak.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 19. 8. 2022 18:14

Ta sada je ale levnější než připojištění.
jjrr
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Katikakus 19. 8. 2022 18:23

Navic proc to kupovat za trojnasobnou cenu z pochybneho internetoveho obchodu nejakeho preprodavace? Kdyz uz, tak bych to koupil tady a vyrazne levneji: https://www.aliexpress.com/item/1005003491624739.html
Katikakus
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků