Elektro koutek

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jaký Taycan si má Koubes koupit?
Modré kupé bez elektrických a větraných sedaček: https://t.ly/UR5UU 8 %  32%  [ 8 ]
Vínové granturismo s výše uvedeným (cena +150k): https://t.ly/4Q9oN 17 %  68%  [ 17 ]
Celkem hlasů : 25

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 18. 8. 2022 15:24

Arnie J píše:Má furt 22 kilo celou dobu

jak jsi ho měl u nás, tak tady na fotce vypadá poloviční a vyzáblý ... :hm ale věřím ti O:-)
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 18. 8. 2022 15:27

Dobrý duch píše:https://techsvet.cz/nejnovejsi-zpravy/jaka-je-zivotnost-fotovoltaickych-panelu-vedci-to-zjistili/daniel/?consent=CPYs38APYs38AD3ACCCSCcCgAM_AAEPAAATIIDoBhCokBSFCAGpYIIMAAAAHxxAAYCACAAAAgAABABIAIAQAAAAQAAAgBAAAABQAIAIAAAAACEAAAAAAAAAAAQAAAAAAAAAAIQIAAAAAAiBAAAAAAABAAAAAAABAQAAAgAAAAAIAQAAAAAEAgAAAAAAAAAAAAAAAAQgAAAAAAAAAAAganAmAAWABUAC4AGQAQAAyABoADmAIgAigBMACeAFUAMQAfgBCQCIAIkARwAnABSgCxAGWAM0AdwA_QCEAEWALQAXUAwIBrAD5AJBATaAtQBeYDJAGlANTAAAA.YAAAAAAAAAAA&sznclid=aQANVFxaWFhQXV1cXVxQW1xQXl9dWVgVHVRYX1heWFtRXVxYR19cWRUdDFRYX19ZXl5YWVBaR1haWxUKVF4rKChRXlssLVBQXFFcWF1aW1teLyovXlhdXlpbUCwr&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

Vědci použili bulharskou konstantu :-)
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 8. 2022 15:52

pozpatku_fijA píše:
Arnie J píše:Má furt 22 kilo celou dobu

jak jsi ho měl u nás, tak tady na fotce vypadá poloviční a vyzáblý ... :hm ale věřím ti O:-)

Tady na fotce je možná opravdu poloviční a vyzáblý, bo tam zaúřadoval nějaký divoký postprocesing :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 8. 2022 16:07

Bmi korektor
anonymni

Odeslat příspěvekod Hustoles 18. 8. 2022 16:08

Schindler mode
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 8. 2022 16:33

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 19. 8. 2022 15:25

tak slunko baron ze mne nebude, už po druhé mi nepovolili egd přetoky, přitom sem zažádal přesně o tu konfiguraci, kterou mi navrhli k realizaci s pozdějším povolením, a nic, kundy sou to, tak jedině mikrozdroj, asi změnším velikost a výkon, co už, kurwa už ji nikdy nedám úplatky, nedám úplatky a nedám úplatky :D , dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 8. 2022 15:34

Každýmu sem to tady na tý točně říkal.. :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 19. 8. 2022 15:53

:D , dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod Tomas B 19. 8. 2022 15:56

MELLO píše:Každýmu sem to tady na tý točně říkal.. :D


:D
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 8. 2022 15:59

metyn píše:tak slunko baron ze mne nebude, už po druhé mi nepovolili egd přetoky, přitom sem zažádal přesně o tu konfiguraci, kterou mi navrhli k realizaci s pozdějším povolením, a nic, kundy sou to, tak jedině mikrozdroj, asi změnším velikost a výkon, co už, kurwa už ji nikdy nedám úplatky, nedám úplatky a nedám úplatky :D , dědek


To mne mrzi
anonymni

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 19. 8. 2022 17:26

nezávidím
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 8. 2022 17:28

Proč bys to taky dělal..
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod MV_cz 20. 8. 2022 14:14

Dobře jim tak, nevím proč by někdo s autem za mega+ měl jelenovrtit u Lidlu
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků