Akcelerace - video blog

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod fortress 21. 1. 2022 21:08

Hlavně idnes jeli nějakou čínskou ***** a druhý auto bylo EV který mohli nechat v Mnichově, takže počítám nějaký BMW i3. Takže jejich příběh mohl být klidně věrohodnej. Jeho 32kWh na dálnici taky neni žádná hitparáda.
Superb L&K 2.0TSI 206kW /// Alfa Romeo Giulia QV 375kW /// Audi R8 V10 RWD 397kW
fortress
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 21. 1. 2022 21:10

Ten pojde este do politiky uz som to hovoril, poviem to znova.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 1. 2022 21:11

Ravka mela pri 130 pod 30
anonymni

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 21. 1. 2022 21:14

to nabíjení za Mnichovem 1000 Kč na ujetí 175 km ... no nevim, nepřijde mi to jako extra výhodné proti dýzlu
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stealth01 21. 1. 2022 21:27

Vím, ze mě tady nenávidíte, chápu to. Jsem primitiv. Ale prosím o či největší šíření mezi lidmi. Moc díky.
stealth01
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 1. 2022 21:33

Kdyz se tak citis…
anonymni

Odeslat příspěvekod fortress 21. 1. 2022 21:36

Zase taková celebrita nejsi abychom šířili že jsi primitiv.
Superb L&K 2.0TSI 206kW /// Alfa Romeo Giulia QV 375kW /// Audi R8 V10 RWD 397kW
fortress
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 21. 1. 2022 21:45

:D
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 21. 1. 2022 21:48

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 21. 1. 2022 21:57

Nevím čím to je, ale ten Ioniq v designu z 80. let ve stylu Zpátky do budoucnosti se mi začíná líbit čím dál tím víc. Kam se hrabe Eniaq.
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 21. 1. 2022 21:58

Kludne si kup, len zo seba nerob debila a bude to vpohode.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 22. 1. 2022 00:00

To se musím podívat na novou Elektro tvorbu, asi bude zajímavá

Já viděl kdysi takové ty pěkné testy stylem, mám tady výborný sporťák 509koni a podíváme se jak jede na rovince 91kmh tacho a jak krásně v té rychlosti ochotně zatočí i do zatáčky :D
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 22. 1. 2022 00:01

Pravda kecám teď jsem si vzpomněl ale možná nemám pravdu ale takové že dojedu Elektroautem Praha Ostrava na pár nabití a to dokonce pojedu 110kmh
Velké drama
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 22. 1. 2022 06:06

stealth01 píše:Vím, ze mě tady nenávidíte, chápu to. Jsem primitiv. Ale prosím o či největší šíření mezi lidmi. Moc díky.

nebuď blázínek.
O nenávisti nemůže být ani řeč, jen si zkus sundat růžové brýle, podívat se na věci reálně, nedělat ze sebe "něco víc".
Ty chudáky z idnesu taky nenávidíš? Protože to, jak se vyjadřuješ o nich, je tady o tvém "nezaujatém objektivním" videu.

A suma sumárum, asi se tady většina lidí shodne, že elektromobilita má před sebou ještě hodně dlouhou cestu, než se začne blížit současné podobě mobility se spalováky. A že je drahá, zdaleka ne pro každého, a veeelmi dobrodužná.
No a o přínosu pro planetu se pobavme za 20 let, zda je vůbec nějaký
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 22. 1. 2022 07:08

Obrázek

Me teda pripada neprijemnejsi 2x za cestu nabíjet a ztratit tim hodinu a pul, ale ok, asi jsem divnej. Jinak ok, proc ne, kdyz clovek nemusi resit cas, muze to byt zajimave. Jen ten hnusny volant bych nerozdychal.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků