Elektro koutek

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jaký Taycan si má Koubes koupit?
Modré kupé bez elektrických a větraných sedaček: https://t.ly/UR5UU 8 %  32%  [ 8 ]
Vínové granturismo s výše uvedeným (cena +150k): https://t.ly/4Q9oN 17 %  68%  [ 17 ]
Celkem hlasů : 25

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 1. 2022 22:56

Rohlik. Kosik. Itesko. Nic?
anonymni

Odeslat příspěvekod Lukas063 18. 1. 2022 23:02

itesco : Do této oblasti zatím bohužel nerozvážíme, ale děláme vše pro to, aby se nabídka rozvozových míst postupně rozšiřovala.

košík : na zadanou adresu doručujeme 8-D

rohlík : Na vaši adresu zatím nevozíme : -(

s ženou kukneme na ten košík kua, to mi nějak uteklo :hm
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 1. 2022 23:02

No vidis :))
anonymni

Odeslat příspěvekod Lukas063 18. 1. 2022 23:04

dobře ty :tleskani :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 1. 2022 23:05

Lehce se tomu da propadnout.
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 1. 2022 23:11

:hm
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 18. 1. 2022 23:16

goes píše:Lehce se tomu da propadnout.

to zní skoro jak online sázení apd :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 18. 1. 2022 23:23

Mně teda vadí, že třeba rohlík má poměrně omezený výběr. Když to srovnám třeba s tím, že si zajedu do Globusu. Takže pro mě je to supr služba, když zrovna není čas, ale jinak si raději zajdu koupit přesně, co chcu.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 1. 2022 23:24

Ano. Vime. Jsi lepsoclovek.
anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 18. 1. 2022 23:48

Arnie J píše:
Dix_ píše:

:-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-!

Jako mě by ten vzhed nevadíl, já se na to dívat nemusím, ostatní ano, takže to vlastně je i výhoda
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 1. 2022 00:11

:)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fidko 19. 1. 2022 05:16

Toto je zaujimave.

Skoro az vtipne, ak by to nebolo smutne: https://www.autoforum.cz/predstaveni/nemecko-uz-ted-couva-od-cile-dostat-na-silnice-15-milionu-elektromobilu-do-8-let-divi-se-nekdo/
Fidko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 1. 2022 07:28

aikoN píše:Mně teda vadí, že třeba rohlík má poměrně omezený výběr. Když to srovnám třeba s tím, že si zajedu do Globusu. Takže pro mě je to supr služba, když zrovna není čas, ale jinak si raději zajdu koupit přesně, co chcu.

Mně se to jeví jako celkem logické.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 19. 1. 2022 11:25

evlo píše:Jako mě by ten vzhed nevadíl, já se na to dívat nemusím, ostatní ano, takže to vlastně je i výhoda

zajímavý názor :hm A nejspíše nikterak ojedinělý, když si vezmu, kolik lidí má objednán Cybertruck. Je to hnusný, ale mě to nevadí, protože jezdím vevnitř, tak na to nemusím koukat :oboze
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazik 19. 1. 2022 11:36

Cybertruck minimalne letos nebude a aktualne ho uz predbehl Ford se svym pickupem a dalsi je myslim Dodge tento rok.
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků