1 DIN čínske autorádia

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod tslany 5. 9. 2021 13:37

JardaB píše:Za ty prachy do nejaky stary pastiky cajk, nemaji to nekde v EU shopu aby to prislo hned? By se mi hodilo do cabria.

Zkus tohle.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod biker610i 17. 9. 2021 14:39

puk123 píše:Ta blikátka přelep.

A nedalo by sa to vyriesit tak zeby som rozobral radio a precvakol nejaky drot alebo prerusil nejaky plosny spoj ? Ono to blika iba vtedy ked hra radio, ked napriklad niečo načítava alebo hlada stanice tak vtedy to neblika
biker610i
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 18. 9. 2021 11:04

Kup si normalni radio. Vyreseno.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod biker610i 18. 9. 2021 11:21

Uz sa stalo kupil som po ceste v Maďarsku v mediamarkte dasie orion ocr17371 a to uz tak neblika :D len co s tymto radiom ?som ho chcel dat do druheho una kde mam radio iba s cd mechanikou, len rozmyslam ako to vypnut tie blikatka. Este ma napadlo ze to radio podarujem niekomu komu to nevadi len sa mi to nechce posielat kade tade. Alebo u nas v meste je taka budka kde sa davaju potraviny pre chudobných tak rozmýšľam ze tam by som ho dal a možno sa niekomu hodi to radio. Vyhodit mi je to luto
biker610i
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 18. 9. 2021 11:55

hobitt píše:Spis bych koupil radio od nejake normalni znacky. Kdyz jsem potreboval radio za par kacek koupil jsem vzdycky neco od Pioneer a cajk...

Súhlas
https://www.okay.cz/pioneer-mvh-s120ub/ ... _BwE#nopop
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod biker610i 18. 9. 2021 12:07

Vsak jasne v mazde kde mam jbl Subwoofer a JBL reproduktory tak tam treba kvalitnejšie radio konkrétne tam mam sony dsx a400bt. Ale v unach kde su len reproduktory myslim ze postaci aj nejaka cina no name znacka
biker610i
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 18. 9. 2021 15:31

Hustoles píše:
hobitt píše:Spis bych koupil radio od nejake normalni znacky. Kdyz jsem potreboval radio za par kacek koupil jsem vzdycky neco od Pioneer a cajk...

Súhlas
https://www.okay.cz/pioneer-mvh-s120ub/ ... _BwE#nopop

Uplne presne, nekde jsem to tu psal, mozna primo v tomhle topicu, kdyz levny radio do starsiho auta, tak Pincek.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 18. 9. 2021 21:29

:D
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod tslany 16. 10. 2021 10:35

Tak se mi povedlo rádio v Cuore odpálit tím, že jsem do něj zapojil držák s fast QI, a asi to holt nepočítalo s permanentním odběrem 15W na čelním panelu, tak se to odporoučelo :D A aby tady teda hobit nemohl psát zas pechomoudra, tak nabídka rádií bez mechaniky, s BT a výstupem na subwoofer z těch jeho povolených je asi taková, že tam jsou tak tři do ceny MTCE 1DIN, přičemž z těch tří má nedementní ovládání 0.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 16. 10. 2021 10:51

https://www.aliexpress.com/item/1005001859929150.html


to 1 din jvc se dívám svítí jen modře, ať jdou dopyče
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod biker610i 24. 10. 2021 09:21

Nakoniec som to vyriešil kupou dalsieho radia SAL VBT 1000
biker610i
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků