Swap koutek

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod tslany 22. 7. 2021 22:08

Jsem se rozhodl, že swapnu těsnění olejový vany na miatě. Jenže jak jsem na tom začal pracovat, tak ten, kdo ji naposled swapoval, jsem zjistil, že tam jeden šroub dal přes závit, takže motor bude muset ven, aby šel šrioub a vana dolu. Tak jsem při tý příležitosti začal kuchat druhej motor, abych tam swapnul ty těsnění a tak, a mohl ho swapnout rovnou celej. Tak to sem budu postupně dávat, aby mi to mohl pech komentovat jak to dělám na ***** :-)
photo_2021-07-22_23-04-27.jpg
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 7. 2021 22:35

Ajajaj
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 23. 7. 2021 05:28

Plán s Pechem zní skvěle, dělám to tak podobně a píše mě jaká jak jsem pyca půl garáže
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 23. 7. 2021 05:51

https://youtu.be/Uc8Hf0oIbRw?t=81
mas to ale hezky vyrovnany :D
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 23. 7. 2021 05:57

neznal jsem ale R.I.P 8-) :D
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 23. 7. 2021 06:54

Alespoň vacici svapnes?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 23. 7. 2021 08:58

Pěkná rozborka :-O
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 23. 7. 2021 09:00

_maty_ píše:neznal jsem ale R.I.P 8-) :D


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 23. 7. 2021 09:06

:D

Jako musím ještě vyndat kliku a rozebrat hlavu, ale musím trochu uklidit garáž, abych mohl dát další stůl.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Redlajn 23. 7. 2021 10:38

To děláš v Praze pod bytem? 8-D :D
Cool.
Až s tím skončíš, tak bych ti svěřil montáž svoru z RX. 8-D
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 23. 7. 2021 10:53

To dělám na moravě :-(
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod tslany 24. 7. 2021 20:55

Tak klika venku z bloku,njournal pro první píst má trochu špatnej finish, ale hmatem je to naprosto jednolitej povrch bez sebemenšího poškození, to jen vyleštím a uvidím. Jinak stěny válců v pohodě, písty v pohodě, vačky v pohodě.Jen je to celý všechno zabordelený, to bude největší jebačka.
Samo olejový kroužky na sračku.
Přílohy
IMG_20210724_214815_685.jpg
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod tslany 21. 8. 2021 22:29

Drobnej пиздец :-)
Přílohy
10B6FD2B-9CE0-43CD-AFAD-1D21D6D4B5FA.jpeg
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod pech. 27. 8. 2021 18:59

tslany píše:Tak klika venku z bloku,njournal pro první píst má trochu špatnej finish, ale hmatem je to naprosto jednolitej povrch bez sebemenšího poškození, to jen vyleštím a uvidím. Jinak stěny válců v pohodě, písty v pohodě, vačky v pohodě.Jen je to celý všechno zabordelený, to bude největší jebačka.
Samo olejový kroužky na sračku.


Ten povrch toho ojničního čepu, to je začátek konce. Hlavně na to nehrab žádným smirkem, protože to se pak hlína nalepí a bude z toho krásnej záděr... POkud máš odvadu, pošli to tam zpátky, chvíli to ještě jezdit bude, ale věčně ne... Pokud to myslíš vážně, musíš nechat nabrousit kliku tak jak se sluší a patří, nebo odvahu sebrat a pak se na to *****...

Máš popsaný odkud jsi kterej díl vyndal?
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 27. 8. 2021 21:17

Kliku pořeším, jsem zvědavej, pak tomu hned dám čočku s etanolem, co vstřikovače dovolí.

Nic není popsaný, všechno je vyskládaný a přesně na svým místě a orientaci tak, jak patří, OCD ruls.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků