On board kamera

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Slawall 29. 4. 2021 12:57

glider píše:V kufri mas USB?

-- 29. 4. 2021 13:31 --

Ok nemas, ale ta nebezi stale?

Nn 12V, ta 70mai pro ma nejaky parking surveillance mode, ze pri otresu se zapne, ale parkovani natacet stejn nechci.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 29. 4. 2021 13:52

maXX_CZ píše:Mne prave pri startovani docela poklesne napeti a pak mi to zlobilo, takze sem si zvykl to vytahovat a zasouvat az po nastartovani. Vyjimecne zapomenu :|

Tohle se mi taky občas stalo ale jen na starých baterkách, jinak nikdy nebyl problém.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 29. 4. 2021 14:10

To mi vadi aj pri starte, ked mam svetla na AUTO a je tma, zapne xenon, ktory nasledne preblikne pri starte grr.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 29. 4. 2021 14:31

Ok to mi korejec nedělá, když mám auto tak to neproblikne, svítí pořád, jen pokud bych dal on tak problikne.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 29. 4. 2021 15:46

V40 to dělala
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 16. 5. 2021 07:04

Takhle to nahrává večír, vybral jsem kus ve městě a pak i mimo civilizaci. Myslím, že je to docela ok. https://youtu.be/I84WgrGGCBM
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 17. 5. 2021 05:55

najs, u kulatého stolu?
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mazednikCZ 18. 5. 2021 16:38

Zdar, neporadil by někdo autokameru do 5000. Aktuálně mám MIO 792 Wifi Pro, ale štve mě že tam není možné uzamknout záběr. Je tam pouze funkce nouzového nahrávání 5s před stiskem a 15s po.

Jediný důležitý požadavek je to aby měla přísavný držák, jelikož střídám auta jak ponožky a ideálně taky nějaké to propojení s telefonem přes Wifi direct nebo BT.
Děkuji za každý tip
mazednikCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tslany 18. 5. 2021 16:42

Dobrá kamera s přísavkou nebude. Jsou to stejný auta nebo jiný auta?
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod mazednikCZ 18. 5. 2021 16:54

Bohužel právě pokaždé jiné jezdím pro košík.cz. to Mio mě přišlo právě super. Má to GPS,Wifi,60FPS, akorát nevím proč vymysleli to nouzové nahrávání místo uzamknutí záběru. 5 sekund před zmáčnutím je celkem na pytel.
Celkem mě zaujala Trucam A7s, ale o ní jsem někde četl že měla občas problémy s poškozenými záběry.
mazednikCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tslany 18. 5. 2021 17:05

A co nahráváš, jak si dávás Golfy R k snídani? :D

Všechny ty značky budou *****, kup tohle, za ty prachy prostě neřešíš nedostatky a třeba i bude fungovat https://dashcamtalk.com/blueskysea-b2k/
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod mazednikCZ 18. 5. 2021 17:11

Přesně tak. Nejrychlejší auto je služební VW Caddy :D. Kouknu na ní, ale asi bych radši něco co není uplně noname čína, to už bych asi věřil víc i tomu TrueCamu. Každopádně díkec.
mazednikCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tslany 18. 5. 2021 17:11

Blueskysea není noname, dělaj kamery dlouho a na rozdíl odnTruecamu i funkční.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod hopa26 18. 5. 2021 19:33

MV, jop. Mám tyhle povídánky rád. :)
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 19. 5. 2021 21:17

ten teplej bílej proužek na lepicí vrstvě, to je normální, nebo to spadne? :-(

viofo.JPG


jako nevím kterej artista v meganovi dělal pojistkovou skříňku, ale je to peklo, no nakonec se podařilo, akorát na benzínce se nedá koupit jedna 5A pojistka, ale celý plato, kde je od každý pojistky 1 kus, takže mám dvě platíčka pojistek všemožnejch druhů, co mi zbydou :-(
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků