Oprava lemu (hrany) prahu poničeného od zvedání

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 2. 5. 2021 19:45

me to rezne bez ohledu na servis, mx-5 jsem kupoval a sills nebyli vyrezli, tedka po dvou letech uplne vyrezly, a to jsem s tim letos v zime jel jednou

na oktavku jsem dal zvedaci body z audi a3, protoze to je realne stejny auto, tak to pasuje. Neverim, ze to v servisu zvladnou pouzit nebo pochopit.

-- 2. 5. 2021 20:45 --

Lukas063 píše:to je furt dokola...
protoze to proste nema dobry reseni, jen dve spatny
- bude ti to jedno ze ti to nici
- budes si to delat sam
Naposledy upravil evlo dne 2. 5. 2021 20:34, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 2. 5. 2021 20:13

Já si kolikrát říkám, že by stálo za to, u těchto servisů odcházet tak, že šutrem rozbiju sklo ve dveřích a vylezu tou dírou. Jo, že se dveře otvírají klikou? Ahá, tak sorry no. Se neposerte bože.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 2. 5. 2021 21:15

No ale to je dobrý coece...

Jako opravdu ..

:-)

Zajímavý je, že v podobným případě nedávno resenem tě podobný způsob řešení problémů rozohnil...

A tady na opačné straně si najednou nechceš nechat srát na hlavu a dokonce bys opustil legální rámec a o slušnosti ani nemluvě...

:-)

Jak jsou ty věci najednou subjektivní, viď...

Při tom... Kdo dělá v pneuservise? Neříkám že je to pravidlo, ale ponejvíce tam dělají gumy..., Tak to člověk prostě tak nějak musí očekávat ...

Já sem zjistil, že s největší pravděpodobností mi teď zaměnili kola, takže čidla dle displaye neodpovídají zobrazení v grafice... A to sem za servis TMPS platil extra 300...
:-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod aikoN 3. 5. 2021 06:22

Tak, on je rozdíl, tak trochu si ulevit od frustrace příspěvkem na fóru a reálně tu danou věc udělat. Že jsem se posledně ohledně těch dveří vymezil, neznamená, že vnitřně bych jim do toho nejraději nešlehnul. :-)
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 3. 5. 2021 09:31

Takže to máš úplně stejně jako já...

:-))
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod nimha 4. 5. 2021 15:22

No jo no, nějak si tu práci servisy musí vygenerovat... ten pojebe to, ten zase ono a všichni máme práce dost :-)
nimha
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron