LED žárovky do auta

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Hustoles 11. 4. 2021 10:29

Drahý.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 12. 4. 2021 08:25

Psal jsem o nějaké klasícké H7 z autodílů za prý 130/ks. Každopádně nepraskla, jen otci to přišlo, že nesvítí, ale svítí úplně normálně :D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 12. 4. 2021 08:51

Za ty prachy by měla svítit aspoň jak xenon :-)
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 12. 4. 2021 10:13

Taky mi to přišlo teda hodně.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 12. 4. 2021 11:08

Vana666 píše:Za ty prachy by měla svítit aspoň jak xenon :-)

Minimálně :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 23. 4. 2021 10:34

m.a.x.i.m.u.s píše:Jinak jsem teda objednal tyhle https://www.aliexpress.com/item/4001134775948.html

Tak dnes dorazily. Zkoušel jsem teď zapojit do Kugy do přísvitu a ono se to rozsvítí a skoro hned zhasne. Když vyměním za žárovku, tak zase nesvítí. Žárovka začne fungovat až po novém rozsvícení světel.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 24. 4. 2021 10:45

To už je pomalu jak sw v OIV :-)
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 25. 5. 2021 20:53

Ruls.

Obrázek
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 25. 5. 2021 21:08

Tyhle projektory mám i někde fotku vedle sebe, ty LED jsou prostě fakt mnohem širší, hotspot je lepší u xenonů ale ty LED prostě jedou šířku. Jdeš do toho?
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod yndezit 25. 5. 2021 21:14

Dá se na aliexpresu, nebo někde koupit led přídavný dálkový reflektor nad 40W na 12V napětí, do 4'' (asi 10cm) šíře, aby kvalita byla aspoň dobrá?
Oni tam jsou schopni uvádět výkon 150W, a lidi pak naměřej s bídou těch 30W. Plus tam přidávají teplovodivou pastu, a těsnění?
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 25. 5. 2021 21:18

Dá se koupit přídavný LED dálkový světlo do 10 palců. Chceš aby to svítilo i do šířky nějak nebo čistě kolečko v dálce?
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod yndezit 25. 5. 2021 21:25

Ležím v nich už cca den, trochu už přehled mám, ale u všeho je něco.
Tohle je zatím nejblíž, ne moc velký, svítí to tak nějak z toho co jsem viděl asi nejlíp, záběr na šířku ok, na výšku nic moc, ale dobře. Kulatá verze by byla lepší. To denní svícení v tom nepotřebuju.
http://a.aliexpress.com/_mNgfOIZ
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 25. 5. 2021 21:30

Tohle jsou *****, to svítit nebude. I blbá H4 na dálkový to přesvítí :-) Jestli chceš něco fakt funkčního, je to od těch 70 babek výš.

-- 25. 5. 2021 22:31 --

A i to si myslím bude problém, za tu cenu to je bez housingu, ten by se musel dodělat zvlášť-
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod yndezit 25. 5. 2021 21:32

Ok, ale jak poznám, že za 70 babek nedostávám to, co ostatní prodávají za těch 30? :)
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 25. 5. 2021 21:42

Protože to je úplně jiná sorta produktů. Začíná to třeba tady takhle a potom to jsou různý Bi-LED projektory, kde stačí sundat clonku a zabudovat to do něčeho voděodolnýho. A nebo potom jestli fakt chceš funkční věc, DiodeDynamics, ale připlatíš si, dost.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků