Seat Leon Cupra - opravdova bestie

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod tommy.cupra 17. 12. 2007 17:07

patax píše:Proč sis Tommy kupoval Cupru? Si jsi měl koupi rovnou stíhačku! 47Kč za litr to je šílený! Koho máš za sponzora? :D :D :D-/quote]


chci to zkusit a uvidime jak to s tim pojede, jsem na to fakt zvedavej
seat leon cupra
tommy.cupra
Nováček

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 17. 12. 2007 17:21

tommy: 102 ok. benzin tve auto absolutne nevyuzije. Musel bys vyrazne zmenit kompresni pomer, abys zvladl vyuzit vice nez 100 okatnu. My kratkodobe pouzivali 102 oktanovy benzin na zavody, ale pak jsme presli na bezny 100 ot. protoze efekt je blizky nule, ostatne i vetsina zavodnich tymu jezdi jenom na 100 ok. benzin, protoze davat okolo 200 Kc/litr je pomerne drahe.
Radek Ondrášík
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod patax 30. 12. 2007 09:33

I když vím, že to zase ze všech stran schytám, tak se musím podělit o svůj nový rekord ve spotřebě Cupry. Předevčírem jsem měl po cca 70km jízdě Unhošť-Davle-Praha průměrnou spotřebu 7,9 l. Je pravda, že jsem to nijak "nekalil" :tleskani . Včera po jízdě z Hradec Králové po dálnici při konstantní rychlosti 150 km/h. byla spotřeba 10,9 l.
patax
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 30. 12. 2007 09:49

mam radost i za tebe
Radek Ondrášík
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 30. 12. 2007 11:40

patax píše:I když vím, že to zase ze všech stran schytám, tak se musím podělit o svůj nový rekord ve spotřebě Cupry. Předevčírem jsem měl po cca 70km jízdě Unhošť-Davle-Praha průměrnou spotřebu 7,9 l. Je pravda, že jsem to nijak "nekalil" :tleskani . Včera po jízdě z Hradec Králové po dálnici při konstantní rychlosti 150 km/h. byla spotřeba 10,9 l.i/quote]


Na to, že si se vezl na odtahovce je to docela dost, ne? :mrgreen:
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod Hustoles 30. 12. 2007 12:12

:tleskani
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod patax 30. 12. 2007 13:14

OS píše:
patax píše:I když vím, že to zase ze všech stran schytám, tak se musím podělit o svůj nový rekord ve spotřebě Cupry. Předevčírem jsem měl po cca 70km jízdě Unhošť-Davle-Praha průměrnou spotřebu 7,9 l. Je pravda, že jsem to nijak "nekalil" :tleskani . Včera po jízdě z Hradec Králové po dálnici při konstantní rychlosti 150 km/h. byla spotřeba 10,9 l.i/quote]

Na to, že si se vezl na odtahovce je to docela dost, ne? :mrgreen:>/quote]
Neboj, já jsem z tý spotřeby také trochu paf. Čekal jsem to daleko horší :D
patax
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod patax 30. 12. 2007 13:15

Hustoles píše::tleskani
Nazdar Hustoles :!: Řetězy jsou prodané :D
patax
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 30. 12. 2007 13:17

patax píše:
Hustoles píše::tleskani
Nazdar Hustoles :!: Řetězy jsou prodané :D-/quote]
Ty voe!!! :shock: To teda velká gratulačka!! Kdes je nakonec udal? V sadomaso shopu?? :wink:
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod patax 30. 12. 2007 13:19

Hustoles píše:
patax píše:
Hustoles píše::tleskani
Nazdar Hustoles :!: Řetězy jsou prodané :D-/quote] Ty voe!!! :shock: To teda velká gratulačka!! Kdes je nakonec udal? V sadomaso shopu?? :wink:-/quote]
Koupil je nějakej Olomoučák. Asi na té moravě nemaj tolik sněhu :D :D :D
patax
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 30. 12. 2007 13:38

Chudák malej.. :-)
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod patax 20. 2. 2008 08:41

Tak vám chci ukázat můj novej rekord, ale nebojte. Celkovou průměrnou spotřebu mám 9,7. Jenom jsem zkoušel kam až to jde!
Obrázek
patax
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod coxxi 20. 2. 2008 10:30

mel si k tomu jeste prilozit foto prumerny rychlosti a poctu km, takhle to rekne houby ;)
coxxi
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod patax 20. 2. 2008 12:24

coxxi píše:mel si k tomu jeste prilozit foto prumerny rychlosti a poctu km, takhle to rekne houby ;)
To je samozřejmě za ideálních podmínek. Na co počet km (čím míň tím hůř, než se to zahřeje a pak už je to stejný)? A průměrná rychlost? Tak zkus jaká je ideální. Najeď km kolik chceš a jeď rychlostí jakou chceš, samozřejmě co nejideálnější, jestli se na takovou spotřebu dostaněš. Normálně tak samozřejmě nejezdím, jen jsem si to zkusil. Prostě jsem jel pocitově tak, abych dosáhl co nejmenší spotřeby. Jinak jezdím dost svižně (také mám celkový průměr 9,7), ale pořád je to super spotřeba! Co by za to Tommy dal :D :D :D
patax
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Motokov 20. 2. 2008 13:56

Má aj osem airbagov?
Motokov
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků