Bugatti Veyron v TOP GEAR

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod nebukadnesar 19. 12. 2005 09:25

Tak som si cez vikend pozrel diel TOP GEARu z 11.12.2005 kde sa uskutocnil "zavod" medzi Veyronom a inymi dopravnymi prostriedkami. Samotny zavod bol dost stupidny ale Clarksona som este v tom programe nevidel nikdy takeho nadseneho. Co si pamatam tak na kazdom aute nasiel nejaku chybu (a to jazdil snad so vsetkym zaujimavym) ale z Veyrona bol uplne hotovy, vyhlasil ze je to najlepsie auto ktore bolo kedy vyrobene a asi aj za jeho zivota aj bude. Asi je to auto naozaj sucasna spicka a nechytaju sa ani male firmy ako Koenigsegg a pod.
nebukadnesar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod germi123 19. 12. 2005 09:31

Není to někde ke stažení ? Docela bych to rád viděl :-)
germi123
Servismen

Odeslat příspěvekod quasimoto 19. 12. 2005 09:47

skus pomocou bittorentov
quasimoto
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 12. 2005 09:53

jj, BT to isti :D. To auto je uplne super a vazne je to technicka hracka, ktora len tak prekonna nebude (ved vyroba stoji 5melonov podla Jeremyho). A btw. prirovnal ho ku Concordu, tak si spravte obrazok aky ma nazor na to auto Mr. Green

To auto si raz kupim...minimalne ako model :D
anonymni

Odeslat příspěvekod nebukadnesar 19. 12. 2005 10:09

da sa to bez problemov stiahnut napr. cez dc. Clarkson tam basnil okrem ineho o tom ze je to lepsie ako f1. Inac z toho zavodu sa mi pacila ta pasaz s poistovnou :))
nebukadnesar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Matjbc 19. 12. 2005 19:25

nebukadnesar píše:da sa to bez problemov stiahnut napr. cez dc. Clarkson tam basnil okrem ineho o tom ze je to lepsie ako f1. Inac z toho zavodu sa mi pacila ta pasaz s poistovnou :))


nevíš konkrétní název toho souboru na DC?
Matjbc
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Řepík 19. 12. 2005 19:42

Jo, s tou pojišťovnou to bylo super. Chlápek vůbec nevěděl, o jaký auto jde a pokud si to ještě dobře pamatuju, tak se ptal, jestli je to Rover :).

Nicméně přišlo mi to trošku divné... Postavit Veyron proti malé Cessně, kterou řídil pilot, který nemůže létat v noci a v jednom kuse letěl pouze 2 hodiny a tohle byl jeho nejdelší let...no nevím. A taky byla velká "náhoda", že Clarkson přijel do Londýna zrovna v noci, kdy byl nízkej provoz (kdyby přijel přes den, tak prohrál)...

Každopádně ale podívaná to byla super!!! A ještě k tomu jsem se na to díval "v originále" na dovolené v Londýně :)
this is gonna be LEGEN ... wait for it...DARY!
Řepík
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 12. 2005 20:28

Matjbc - hladaj top gear, 5diel, 7seria


Repik - jj, s tou poistovnou bol super. Ale celkovo bol z toho auta dost napichany a ani sa mu necudujem, tiez by som bol...

S tym lietadlom...s tym ze nemoze lietat v noci sa pochvalil az neskor, povodne myslel, ze to stihnu...a bolo to celkom fer, 1000koni vs lietadlo co "moze" ist priamo :). A vacsina ich zavodov konci vecer, resp podvecer, neviem ci to tak maju vypocitane, ale proste im to tak vychadza.
anonymni

Odeslat příspěvekod Řepík 19. 12. 2005 20:53

Haldo: jo to jo, nadšený byl a já bych byl taky. Ale to letadlo přímo neletělo, taky to bral nějakým "obloučkem"... :)
S tím večerem jsem to chtěl říct tak, že vzhledem k dopravě v Londýně, která tam je dost hustá, by přes den asi nevyhrál, pač by někde uvíznul v zácpě. Hezký bylo, jak Ti druzí dva mysleli, že vyhráli a měli šťastný výraz ve tváři...a pak zjistili, že ne :)
this is gonna be LEGEN ... wait for it...DARY!
Řepík
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Laff 19. 12. 2005 22:13

Repik: v Londyne by pres den z centra nedojel ani na okraj a jakekoliv letadlo (vcetne toho bratri Bleriotu) uz by bylo nekde nad Parizi...

Mimochodem uz jste videli ze by Clarkson nebyl z neceho nadseny?
For a successful technology, reality must take precedence over public relations, for nature cannot be fooled... We have vastly underestimated how deeply ingrained are the organizational and cultural rigidities that hamper our ability to execute.
Laff
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Řepík 19. 12. 2005 22:41

Laff: No, tak jsem to myslel.... :)
this is gonna be LEGEN ... wait for it...DARY!
Řepík
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chucky 20. 12. 2005 01:02

kde je kurec to video? nebo nevite kdy to budou opakovat na viasat exploreru?
chucky
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 20. 12. 2005 01:03

taky bych se podival, musi byt nekde odkaz ne??? dejte to sem!!!!! :)
Anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 12. 2005 06:44

Laff - jj, par aut uz bolo, ale ktore, tak to neviem :) (urcite nie DB9 - ma vlastny fridge :D)

Repik - nezabudni, ze oni isli tiez busom nakoniec...a byt zapcha, tak urcite nejdu tak rychlo ako isli...mozno by sancu mal, ale to neviem posudit, v londyne som uz nejaky ten rok nebol
anonymni

Odeslat příspěvekod belse 27. 12. 2005 17:56

belse
Pozorovatel

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků