Bugatti Veyron v TOP GEAR

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Kalfa 11. 2. 2006 21:38

sorry já viděl jen nějakou část toho testu...celý ho nemám, co tam říkají aspon přibližně pls??? :)
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 2. 2006 21:42

v skratke: "it's a concorde moment" - kvoli financiam a stavu svetovej ekonomiky uz take auto nevznikne
anonymni

Odeslat příspěvekod Kalfa 11. 2. 2006 21:46

von i samontej VW na tom musí prodělat a IMHO ten projekt dotahuje dokonce jen kůli pověsti ;)
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 2. 2006 22:02

hovorili tam, ze to postavenie auto stoji 5melonov a predavaju ho za 1.8 melona, tak asi tak
anonymni

Odeslat příspěvekod Kalfa 11. 2. 2006 22:07

Mno já si to myslel, ale je fakt že jako extrém to je fakt ulítlý...ale četl jsem že novej Saleen S7 turbo ho dá v maximálce :D
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ´eavy 12. 2. 2006 00:56

Bugatti Veyron je (podle vsech moznych recenzi, testu, clanku atp., ktere jsem cetl/videl - a ze jich nebylo malo) opravdovy zazrak techniky a mistrovsky kousek na poli inzenyrstvi. Nechci umrit, dokud ho neuvidim ve skutecnost (bude v muzeich). Gratuluji VW group, ze dokazali dat dokupy neco takoveho. Maji za to muj hluboky obdiv.
Renault Mégane Coupé 2.0 ´98 bez tuzingu ;-)

Video zde: http://www.youtube.com/watch?v=xHrMQ-ONWGA
´eavy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MAN737 12. 2. 2006 01:05

[quote="´eavy";Bugatti Veyron je (podle vsech moznych recenzi, testu, clanku atp., ktere jsem cetl/videl - a ze jich nebylo malo) opravdovy zazrak techniky a mistrovsky kousek na poli inzenyrstvi. Nechci umrit, dokud ho neuvidim ve skutecnost (bude v muzeich). Gratuluji VW group, ze dokazali dat dokupy neco takoveho. Maji za to muj hluboky obdiv.[/quote]

Myslím,že ti něco chci říct.
Tohle by dokázali klidně v Ferrari,MB a jinde.
Nejde o to něco vyrobit..
Potíž je to prodat,resp:moci si dovolit ztrátový model,nebo riskovat,že bude strátový,což je tento případ.Japonci takové technologie investují do vlaků,která jsou rychlejší než Veyron! Proč? Protože tam je větší jistota,že se investice vrátí.Nejsem odpůrce VW,a za tohle jim patří vavříny,ale ve světě byznysu to je nerozumné.To je jako postavit hospodu zezlata,a čekat že prodáš více piva.Co to je za kravinu? Ty peníze raději investuj do pěti hotelů,tak zvýšíš příjmy.Nebo myslíš,že automobilky dělají auta pro obdiv? Ne,dělají je pro zisk.
Co si o tom myslíte vy? Pletu se? :hm
MAN737
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kosch 12. 2. 2006 12:10

MAN: ono taky "tragédií" Veyronu byl naprosto špatný přístup managmentu, kdy se řeklo bude to mít 1000 K a pojede to 400km/h a toho se prostě nešlo zbavit takže se utratila spousta peněz aby se toho dosáhlo, kdyby se k věci přisoupilo ve smyslu tak teda postavíme pořádný supersport, ale neřeklo se strikně jaké musí mít parametry, tak se asi mohlo na vývoji hoodně ušetřit...sice by to třeba nejelo 406 ale 396 nicméně...
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jenyk 12. 2. 2006 13:57

Ekonomicky je to blbost, ale auto je to nádherný. A nádherný věci dělaj svět zajímavější, to by byl děs, kdybychom se na všechno dívali jen přes peníze.

Věčná čest a sláva těm magorům, co to spáchali. A až bude někde k vidění v muzeu, pojedu tam druhej den.
Jenyk
Nováček

Odeslat příspěvekod Kalfa 12. 2. 2006 15:02

MAN: naprostý souhlas ;) toto auto je dle mého názoru naprosto zbytečné díky tomu co se kolem něj dělo (2 zbořené předvývojové modely - 1 před zraky diváků :o ) A o hodně zajímavější je IMHO ten Saleen S7, co z toho že nemá zatím atest pro evropum, ale váží nějakejch 1400 kilo, jede 417 km/h, (VW je natvrdo do sebe zahleděný kolos... Automobilky si v rámci WV návzájem zbytečně konkurují, ale to je OT) Jak je vidět už dle výše zmíněného Sallenu nebo Koenigsegu, jde to i bez zbytečného humbuku nebo průserů... VW si ukrojilo velký kus dortu, který nedokázalo zpracovat tak jak by mělo...


tečka...

mno a teď si mě sežerte :o
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 13. 2. 2006 08:48

Ani bych Veyron nechtěl.Radši bych si za ty prachy postavil barák a do dvojgaráže dal AMG a Cayenne.(příklad)
Představte si totiž jak se chlubíte v hospodě!Jeden říká,že má "empětku",druhej "hamra" a já řeknu,že mam "vejron".To mi připadá hrozně směšný. :D
Pavel Mareš
Missák Garáže 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 28. 10. 2020 12:26

Co říkáte na Bolide?
400mm slicky mi přijdou dost hustý. :D
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 28. 10. 2020 12:30

Pavel Mareš píše:Představte si totiž jak se chlubíte v hospodě!Jeden říká,že má "empětku",druhej "hamra" a já řeknu,že mam "vejron".

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 28. 10. 2020 12:35

co si zajit do lesa, co?
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 28. 10. 2020 12:38

Co co?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků