Dacia LOGAN

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod kosch 2. 5. 2005 23:02

petr.kkk protože cholerik je uznávané označení pro typ člověka, s těmi to reakcemi, není to nic špatného, prostě to zjednodušeně označuje určitou povahu
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod zelenanana 2. 5. 2005 23:09

kosch
.. pokud něco mám a jsem vnitřně přesvědčený, že je TO pro mě dobré a líbí se mi to, budu to bránit, to dělal westík, je to úplně normální, pokud budeš jíst svíčkovou a někdo ti bude nadhazovat že je nezdravá , budeš se taky chovat jako westík,
takže i když občas možná ujel, nemyslel to zle, a osobně, urazil někoho? nevím, asi ne,
ano ,dělali jste si legraci z něj, je to vidět i na stránkách ,které nejsou o loganovi, ale i tá má své meze, Možná i věkový rozdíl ,je důležitý v tomto, nevím kolik je westikovi, a tobě, ale každý má pohled jiný .
prostě člověk , který je pro něco zapálený, tady nemá šanci,
proč to vím?
jsem povoláním psycholog,a ne týden, a taky mám TOHO LOGANA ,zeleného.A mám ho na ježdění ..., buď jede , nebo nejede-jsem jen konzument

PS. vita
citát
Doručené :: Zpráva
Od: vita
Komu: westik
Zaslal: so duben 30, 2005 10:45 pm
Předmět: socka
Westíku u mě jsi obyčejná socka a ještě podporuješ cigány z Rumunska Zajdi si někam na trh koupit tepláky od šikmáče a budeš dokonalej konzumní zmetek této společnosti.
zelenanana
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 5. 2005 23:14

je smutne, kam se to dobralo...
anonymni

Odeslat příspěvekod kosch 2. 5. 2005 23:16

tady jde o povahu, já bych tu svíčkovou nebo svoje auto, takhle agresivně nebránil...
a ono, to že je někdo pro něco extrémně zapálený není žádná ctnost, protože je pak slepý k argumentaci druhých a tím se stává dobrý terčem pro vtípky... viz. jako další příklad tolik populární Vlasta Vobořil...
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod kosch 2. 5. 2005 23:18

jak jsem řekl vita je idiot s tím naprostý souhlas
Robert A. Heinlein
kosch
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod zelenanana 2. 5. 2005 23:18

takže???
zelenanana
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kosch 2. 5. 2005 23:23

takže, pár lidí se tu chovalo jako kreténi (vita a nevim, kdo ještě), ale westik si za to částečně může sám svym přístupem...
jak sem ted napsal goes tak mě napadlo, že třeba z něj si nikdo srandu nedělá, protože pokud s nim někdo nesouhlasí tak hned nevystartuje jak vzteklej pes, kdyby tohle dělal tak by se mu tu taky smáli všichni a rýpali do něj..
Robert A. Heinlein
kosch
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Dr. Taby 3. 5. 2005 07:46

Tak hele svíčková je otázak životního stylu - my ji pasírujeme tchyně mixuje a v tom je zásadní rozdíl - to jen tak úvodem.
--
Westík si koupil co si koupil a je spokojený a budiž mu to přáno. Čas ukáže co plechy dovedou. Já, protože mám 1 ženu a 2 děti (a neberu to za svůj nedostatek) chci taky nějaký větší auto, a Logan mě docela do mých potřeb a možností pasuje. Naštěstí si chci koupit auto až příští jaro, tak že se na Loganu do tý doby podaří ještě polapat pár much. Ideální by bylo, kdyby do tý doby stihli vyhodit na trh kombíka.
--
Westík někdy argumentuje trochu zběsile a neobratně, a vy přesně víte, jak ho rozdráždit a s oblibou to děláte. Já bych zase měl tady radši postřehy majitelů, kde, co, kolik a za kolik.
--
Víťa je totální magor.
--
Westík argumentuje poctivou prací a odměnou za ní. Souhlas/nesouhlas. Znám spoustu pracovitých, chytrých a zručných lidí, kteří prostě nemají to, co lidi předurčuje k výraznému zlepšení vlastní finanční situace. Prostě to není v jejich možnostech. Ale srandu bych si z nich nedělal.
Zdraví Dr. taby
Dr. Taby
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod NiceOne 3. 5. 2005 08:10

Docela by me zajimalo co maji Kosch a Petr.kkk za auta?
Tak se vas panove ptam, dik za odpoved.

Kritizovat dovedete, to jo.

Jinak si myslim, ze Logan je dobre auto. Sam jsem o nem uvazoval, ale nakonec se rozhodl jinak (ne proto ze by byl logan nekvalitni).
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář

Odeslat příspěvekod Petr.kkk 3. 5. 2005 08:16

Takže (cholerik Westík)je pryč a je vyhráno.Zajímavé jak někteří poznají člověka z článků na netu.Cholerik jsem já a někteří lidé zde, by dostali okamžitě na hubu. Pokud by měl westík s Loganem nějaký problém určitě by se svěřil,net je o tom ,aby se člověk něco dozvěděl .I když i diagnoza zdravotního stavu se hodí :D Nejlepší auto je stejně můj Favin,protože je moje Mr. Green [/url]
Petr.kkk
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Petr.kkk 3. 5. 2005 08:24

(NiceOne) -Nevím sice proč se do mě navážíš,ale mám shnilý Favorit a Logan jsem nikde nekritizoval a westíka už vůbec ne. :hm
Petr.kkk
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod kosch 3. 5. 2005 12:26

niceone: stejně jako Petr.kkk jsem Logana nekritizoval, i když do westika jsem se navážel, to jo Mr. Green
a aby bylo učiněno za dost tvé zvědavost, tak jezdim s Hondou Jazz
Naposledy upravil kosch dne 3. 5. 2005 12:29, celkově upraveno 2
Robert A. Heinlein
kosch
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod George_Couser 3. 5. 2005 14:46

Podle me se westik vrati, nebylo to poprve co odsad odesel....
George_Couser
Moderátor

Odeslat příspěvekod Alex.. 3. 5. 2005 14:50

haha...třeba umřel :-D
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod George_Couser 3. 5. 2005 14:53

Jo, a loucil se predem........
George_Couser
Moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka