Dacia Jogger

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod garážmistr 16. 6. 2022 17:06

saabik píše:
mlrs píše:Ja ted jel za jednim Joggerem do kopce v Brne a tahl se jak smrad :-)) (a to mam litrovy trivalec 8-) )

Ještě jsem neviděl dacii, která by nebrzdila provoz.

Jako fakt?
rwd
garážmistr
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 6. 2022 17:07

Kecá.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod mlrs 16. 6. 2022 18:41

jako samozrejme to muze byt typem lidi, co si to kupuji...ale proste jet na 60 tachometrovych 42 neni ideal
mlrs
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 6. 2022 20:22

To opravdu nechceš. :D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod lu.kas 17. 6. 2022 10:49

saabik píše:
mlrs píše:Ja ted jel za jednim Joggerem do kopce v Brne a tahl se jak smrad :-)) (a to mam litrovy trivalec 8-) )

Ještě jsem neviděl dacii, která by nebrzdila provoz.

Více méně taky, výjímkou jsou ty užitkové verze, kterýma jezdí řemeslníci svižně.
Nejde o to, že by ty auta neměly na normální jízdu výkon, ale že si je pořizujou převážně lidi chtěj jezdit pomalu.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast

Odeslat příspěvekod glider 17. 6. 2022 10:50

Jop.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod harmiczek 23. 6. 2022 13:30

Tak dneska hovor z salonu že nejpozději v pondělí bude dovezen, že už je indikován jako na cestě z Bratislavy, oproti původnímu termínu který byl v systému 9.6. nic moc. K tomu navíc jinde už jsou doručené vozidla objednávané v únoru a začali doručovat vozidla u kterých chyběli kabelový svazky na ovládání oken, ale prý to vypadá že distribuce preferuje doručování vozidel v výbavě Extreme a v metalíze. Takže já který jsem si objednal bílý Comfort, ač s všema paketama kdy vycházel o 10tis méně jak Extreme, tak jsem byl odsunut v řadě někam dozadu.
harmiczek
Nováček

Odeslat příspěvekod puk123 23. 6. 2022 13:35

Nedostaneš levnější zadarmo!
puk123
Inventář

Odeslat příspěvekod yndezit 23. 6. 2022 13:39

Nevadí, až přijede, stejně ještě bude chvíli trvat ošetření spodku bitumenem.
yndezit
Inventář

Odeslat příspěvekod saabik 23. 6. 2022 14:16

To se dělalo na starý žiguly a škodovky, ne? Jsem myslel, že jsme v 21. století.
saabik
Štamgast

Odeslat příspěvekod yndezit 23. 6. 2022 14:25

Kdo nemá na bitumen, může alternativně smíchat Resistin s konzervačním olejem, a stříknout to tím.
yndezit
Inventář

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 23. 6. 2022 14:29

Jo, zdzujou ti to, kamos privezl predvcirem, ale jeste jsem nemel cas mu to pochvalit.
maXX_CZ
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 6. 2022 14:32

yndezit píše:Nevadí, až přijede, stejně ještě bude chvíli trvat ošetření spodku bitumenem.

:mrgreen: :mrgreen:
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod MV_cz 23. 6. 2022 18:26

harmiczek píše:Tak dneska hovor z salonu že nejpozději v pondělí bude dovezen, že už je indikován jako na cestě z Bratislavy, oproti původnímu termínu který byl v systému 9.6. nic moc. K tomu navíc jinde už jsou doručené vozidla objednávané v únoru a začali doručovat vozidla u kterých chyběli kabelový svazky na ovládání oken, ale prý to vypadá že distribuce preferuje doručování vozidel v výbavě Extreme a v metalíze. Takže já který jsem si objednal bílý Comfort, ač s všema paketama kdy vycházel o 10tis méně jak Extreme, tak jsem byl odsunut v řadě někam dozadu.

A to máš lepší výbavu než yxtrým? Nebylo lepší si za metlu připlatit když už se dá?
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod yndezit 23. 6. 2022 19:51

Jo, škrábneš to a hned musíš s metlou do lakovny.
Tohle přetáhneš Balakrylem.
yndezit
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka