Ukrajinská čínská auta

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 3. 4. 2021 11:09

Jak dovézt do ČR auto, např. Haval H6 nebo JAC T8 tak aby mu zůstali značky z ukrajiny na moje jméno, a jak získám na ukrajině značky na moje jméno a jak je to pak s daní a clem?
Naposledy upravil evlo dne 3. 4. 2021 11:28, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hgfdsa 3. 4. 2021 11:14

Zalozis si na UK firmu, na ni registrujes koupene auto a pak s nim vyjedes do CR na vylet.
hgfdsa
Nováček

Odeslat příspěvekod tslany 3. 4. 2021 11:15

Obrázek
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 3. 4. 2021 11:45

by tam petr mohl odvizt nejakej vrak, a privizt me tu T8

-- 3. 4. 2021 12:49 --

https://www.jac.com.cn/jacweb/pkt8p/ jako fakt zastarala ***** proste, nebezpecna a bude se to **** - zajimavosti je, ze v cine nemaj pro dyzli a benziny vubec manual, premyslel jsem proc a pak me doslo, ze kdyz chces auto do mesta, tak si koupis BEV, jsou to dementni no, takove uvazuvovani vubec nedava smysl
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 3. 4. 2021 19:48

Čéče, jako dostat auto na ua jde, ale pokud to nebude legal, tak s nim muzes jezdit jen po horach. Docela tam po tom ted jdou

Vyvezt ven asi jedine přes plnou moc, ze ti to nekdo pujcil a muzes s tim vyjet.

Pokud bys o tom vazne uvazoval, preptam se
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 3. 4. 2021 19:53

Tak nejlepší by bylo najít nějakej IT korporát, co má na UA pobočku, nechat se tam zaměstnat, naučit se UA/RU, koupit nemovitost a získat občanství, ne? A přitom klidně pracovat na HO tady.

-- 3. 4. 2021 20:54 --

Ale to je kokotina, to je fakt lepší se někam rovnou přestěhovat, protože pořád budeš v okolí čechů a slováků.

-- 3. 4. 2021 20:54 --

Vlastně nechápu, co evlo řeší, to je fakt jen poloviční řešení.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 4. 2021 19:56

Tak. Sebevražda vyřeší vše.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 3. 4. 2021 20:03

Už nelij pls.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod -pb- 3. 4. 2021 20:14

ale já taky nechápu, co pořád řeší za pičoviny s autem, když má zažádáno o azyl v Číně
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 3. 4. 2021 20:35

PeTr7650 píše:Čéče, jako dostat auto na ua jde, ale pokud to nebude legal, tak s nim muzes jezdit jen po horach. Docela tam po tom ted jdou

Vyvezt ven asi jedine přes plnou moc, ze ti to nekdo pujcil a muzes s tim vyjet.

Pokud bys o tom vazne uvazoval, preptam se

Tak zajimalo by me to jestli by to slo vyvezt na UA znackach, pisu ale o novem aute. Nemam ale vubec potrebu jezdit na CZ znakach CZ, naopak UA znackych bych i preferoval.

-- 3. 4. 2021 21:35 --

-pb- píše:ale já taky nechápu, co pořád řeší za pičoviny s autem, když má zažádáno o azyl v Číně

Nebo s domem. Ale chapu, ze budes z tech co proste zavidi, tak proste bys me zavidel novej JAC T8, tim spis, ze tady bude u domu a vyjedu tim jednou za rok kdyz sem pojedu z ciny do skanzenu, kdyz by azyl vysel.

Realne jak to je - nemuzu se proste spolehat na to, ze tu zadost vyridi kladne.
Naposledy upravil evlo dne 3. 4. 2021 20:46, celkově upraveno 5
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 3. 4. 2021 20:37

-pb- píše:ale já taky nechápu, co pořád řeší za pičoviny s autem, když má zažádáno o azyl v Číně

Má recht, dřív než dostane azyl v Číně, přijde čína sem.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 3. 4. 2021 20:37

Už tu máme prezidenta.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 3. 4. 2021 20:57

tslany: na odstehovani je podle me lepsi gruzije, tam jsou nemovitosti super levne
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -pb- 3. 4. 2021 21:23

já prostě nechápu, že si nedokážeš koupit t-roc cabrio
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 3. 4. 2021 21:33

Myslím, že by to mohlo souviset s tím, že je to drahý a zároveň z toho nejde vidět ani přes toho karoq.
Naposledy upravil evlo dne 3. 4. 2021 21:41, celkově upraveno 2
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků