1.8t 4x4 převodovka vs 19tdi 4x4

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Gerričmoud 2. 2. 2021 18:18

Zdravím vás.. Mám takovou delikátní otázku..
Je to pouze úvaha ale protože jsem nikdy Leona 18t 4x4 neměl, a ani jsem co se týče pohonu neměl tu možnost vidět tyto dvě převodovky vedle sebe abych mohl porovnat zdali by šlo tdičko hodit na převodovku kde původně byl motor 18t....podotykam 4x4... Nebo obráceně...proste jestli jsou převodovky z 18t 4x4 a 19tdi 4x4 totožné.samozrejme se bavím o obalu a usazení šroubů, polohy poloos a kardanu... že jsou u TDIčka jinak postavené převody ale jakým způsobem? Zkráceně... Je možné z Leona 19tdi4x4 vycuknout motor a bez problémů tam usadit na původní TDI4x4 převodovku tu 18t?bavim se usazení motoru na převodovku... Ostatní s tím spojené úpravy jsou mi jasné jako (El., řj, atd) Všem děkuji za jakékoliv názory a rady... A chytrolínum co snědli moudrost světa a nemůžou si odpustit své určitě pravdivé a zkušenostmi podložené komety mám vzkaz... Pojďte do mně... ����.. Dikes
Gerričmoud
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tslany 2. 2. 2021 18:23

Otevři allegro, najdi si převodovky a podívej se, jak moc se liší rozteče, umístění a všechno, nebo ne.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 2. 2021 18:25

Čeho se tady ještě člověk dočká....
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zelvotron 2. 2. 2021 18:58

Tak ten dýzl asi bude mít delší převody, tak ti to s benzínem pojede kurevsky rychle ale zase budeš potřebovat dlouhou rovinku abys to rozjel :D
zelvotron
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 2. 2021 19:16

:D :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 2. 2. 2021 19:28

MELLO píše:Čeho se tady ještě člověk dočká....

Tak swapnout jde asik kdeco, dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 2. 2021 20:35

Pravda.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XB_1 3. 2. 2021 13:22

Tdi 4x4 mely trochu zkraceny prevody proti 4x2, ale porad to bude na 1.8T dost. To tdi odhaduji sestku na nejakych 3000@160-170 a to bude pro ten benzin rychly az moc. Ten by potreboval tak 3000@130-140. Ono to i tak nejak pojede, dynamika bude horsi a na jednicku budes dele klouzat spojku. Asi ani spotreba se ti nezlepsi, protoze budes vic dupat na plyn a tam je turbo v neefektivnim pasmu. Jestli ale bude skrin venku, nech u někoho zmenit staly prevod a bude to v pohode.
XB_1
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MELLO 3. 2. 2021 14:16

Já bych se na to *****.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XB_1 3. 2. 2021 14:27

Ja taky, ale zjevne nechce. Uz jsem jednou neco podobneho absolvoval, pokud musi skrin z nějakého důvodu ven a mas nekoho, kdo to udela (protoze to je megavoser) a neni ti lito tech penez za to, tak se to da. Ale neresil jsem jinou spojku apod., to uz je podle me duvod se na to fakt *****.
XB_1
Pozorovatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků