Leon ST Xcellence 1.5 TSI 130k 6M - cena, výbava?

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod goes 24. 1. 2020 09:55

Tys mel operak? Bo klasicky financni leasing se uz par let prece nedela...
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod davpro 24. 1. 2020 10:31

jhamil píše:Tak pokud máš čas, zajdi na návštěvu a uvidíš. Můžeš se pak podělit. Taky se mi líbila v minulosti nabídka např. na Aronu za 260 000 a při podrobném čtení taky plno nesmyslných podmínek. Cena potom naprosto někde jinde. Já když se ptal prodejce loni v září na předčasné ukončení leasingu, tak mi řekl že dřív to bylo výhodnější ukončit. Prý je to omezené i ve smlouvě, o detaily jsem se nezajímal.

Záleží zda to máš jako FO nebo IČO - pokud IČO mohou být podmínky dosti problematické. Pokud na FO, pak je to skoro jistě úvěr a řídí se NOZ, tedy možnost předčasně splatit a to zčásti nebo zcela....
Seat Leon ST 1.5 TSI 96kw FR (2019)
Škoda Octavia 3FL CNG DSG Style+ (2017)
davpro
Štamgast

Odeslat příspěvekod burty s krenem 24. 1. 2020 11:13

ted jsme ukoncovali uver z roku 2017 kvuli necemu jinemu, jinak spokojenost s uverem
a nebyl problem, doplatek byl par tisic navic a jeste v nem pry zahrnuty uroky...

no zajit k loudovi mohu. mam to 200m :) ale bych mel jeste roupy.
VW Golf VI Variant 1.4TSI 90kw (@103)
Ford S-max 2.2 TDCi 147kw
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 24. 1. 2020 12:09

@davpro Gratuluju k novému autu. :)
Mám také teď CEEDa SW 2010 FL.
A Seat mě zaujal, protože po zběžném projití toho, co je na trhu, to vidím třeba za rok na souboj CEED SW, Octavia IV, Toyota Auris,VW Golf.
Paul Atreides
nic

Odeslat příspěvekod glider 24. 1. 2020 12:30

2 kamosi kupili takmer identicke Leony teraz nedavno, prave aj kvoli akciovym cenam.

Fajn auto, je tam par veci nahlavu ako pasy bez vyskoveho nastavenia a desne pomaly infotainment, ale inak dobre auto za dobru cenu.
Ta 96kW verzia je vraj pridusenejsia voci 110kW, ale na bezne jazdenie to bude asi ok, chalani maju prave 110kW.
.bad.decision.matters.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod metyn 24. 1. 2020 15:26

goes píše:Tys mel operak? Bo klasicky financni leasing se uz par let prece nedela...

Tak na tusona mám leasing, nikoli úvěr, jediná výhoda leasingu je že nefokládám příjmy, dědek
metyn
Inventář

Odeslat příspěvekod goes 24. 1. 2020 15:32

Tak to cucim. Mel sem za to ze to uz se dnes nedela
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod metyn 24. 1. 2020 16:09

klasika. velký techničák nevlastním, je na leasingovce, je to unicredit leasing, asi poslední mohykán, no, dědek
metyn
Inventář

Odeslat příspěvekod T.E.CH 24. 1. 2020 16:10

Paul Atreides píše:@davpro Gratuluju k novému autu. :)
A Seat mě zaujal, protože po zběžném projití toho, co je na trhu, to vidím třeba za rok na souboj CEED SW, Octavia IV, Toyota Auris,VW Golf.

No na souboj to nevidím, ceny se ti nebudou zamlouvat.....u některých. Jedine že by si šel do litru....
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázali.

Demokracie není panováním , nýbrž prací k zabezpečení spravedlnosti.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 24. 1. 2020 16:30

metyn píše:klasika. velký techničák nevlastním, je na leasingovce, je to unicredit leasing, asi poslední mohykán, no, dědek

Takzr nejsi majitel a jen provozovatel?
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod jhamil 24. 1. 2020 17:17

davpro píše:
jhamil píše:Tak pokud máš čas, zajdi na návštěvu a uvidíš. Můžeš se pak podělit. Taky se mi líbila v minulosti nabídka např. na Aronu za 260 000 a při podrobném čtení taky plno nesmyslných podmínek. Cena potom naprosto někde jinde. Já když se ptal prodejce loni v září na předčasné ukončení leasingu, tak mi řekl že dřív to bylo výhodnější ukončit. Prý je to omezené i ve smlouvě, o detaily jsem se nezajímal.

Záleží zda to máš jako FO nebo IČO - pokud IČO mohou být podmínky dosti problematické. Pokud na FO, pak je to skoro jistě úvěr a řídí se NOZ, tedy možnost předčasně splatit a to zčásti nebo zcela....

No jak jsem psal, jenom jsem se na to prodejce zeptal a ten mi takto odpověděl. Mají určitě i provize z finančních produktů, takže proč se o ni připravovat :-) . Plus pokud by takových smluv bylo hodně (jedno vyčnívající obchodní místo), tak by taky mohlo jít třeba o bonusy z prodeje a pod. Takže navádět klienty určitě nebudou. :-)
jhamil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 24. 1. 2020 18:54

T.E.CH píše:
Paul Atreides píše:@davpro Gratuluju k novému autu. :)

No na souboj to nevidím, ceny se ti nebudou zamlouvat.....u některých. Jedine že by si šel do litru....

Asi máš pravdu. V roce 2010 bylo vidět, že prodejci chtějí prodávat. Myslím, že mi nakonec za cenu, za kterou jsem koupil CEED SW, nabídli Octavii II 1.2 TSI Liftback v Eleganci. Když jsem viděl oficiální ceník Škodovky, nečekal jsem, že se na takové ceny mohou prodejci (Auto Jarov) dostat.
Jsem trochu na vážkách, jestli nemám zítra zajet do Pyramidy. :)
Paul Atreides
nic

Odeslat příspěvekod burty s krenem 24. 1. 2020 18:58

Kamaráda to taky zajima. Tak sem nechal si poslat nabidku na konkrétní auto za 420.
Podmínky slevy na finance jsou jasné. Min36 měsíců financ. A pojistka k tomu. Ale vychází na 12 ročně. Což je rozhodne dobra cena. Protiucet auto toho kdo kupuje a musel ho mít aspoň půl roku a auto mladsi 10 let. IČO sleva anebo nepodnikajici fo. Ale právnická ne :hm To možná spletl.
Každopádně cena v kalkulaci 420 zůstává.
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 24. 1. 2020 19:00

metyn píše:klasika. velký techničák nevlastním, je na leasingovce, je to unicredit leasing, asi poslední mohykán, no, dědek

Kolega také nemá velký techničák u sebe,i když si bral (větší) úvěr. Nemáš spíš taky úvěr s vinkulací pojistné smlouvy na úvěrovou společnost?
Paul Atreides
nic

Odeslat příspěvekod _maty_ 24. 1. 2020 19:03

burty s krenem píše:Kamaráda to taky zajima. Tak sem nechal si poslat nabidku na konkrétní auto za 420.
Podmínky slevy na finance jsou jasné. Min36 měsíců financ. A pojistka k tomu. Ale vychází na 12 ročně. Což je rozhodne dobra cena. Protiucet auto toho kdo kupuje a musel ho mít aspoň půl roku a auto mladsi 10 let. IČO sleva anebo nepodnikajici fo. Ale právnická ne :hm To možná spletl.
Každopádně cena v kalkulaci 420 zůstává.

Vsechno zni teda dost desne..
_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka