věštění ceny 2021

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pierr3 19. 7. 2019 14:33

Jenom se ptám.
Pierr3
Inventář

Odeslat příspěvekod _maty_ 19. 7. 2019 14:37

no ne že zrovna u mě, kdy si nejsem schopen na 1000 stranách vybrat auto takový dotaz nošením dříví do lesa trochu :-)

v pohodě..

víš co, ale jo přemýšlel, nezpočetněkrát.. a víš co? třeba do toho rapida se vlezem, kufr to má velký, za mě se posadí i dospělý, je to šikovně navržené auto.. trošku tomu chybí asi tak 30 koníků, ale jinak fajn..
_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Odeslat příspěvekod goes 19. 7. 2019 14:59

robbert píše:Koncern započítává do velikosti kufru i pod podlazkou, ne? Takže je to trošku neporovnatelne. Jinak kuga má kufr ok. Tři lidi jsme se sbalili na týden na horách. Jen lyže byly v rakvi.

To dela kde kdo ze bere co se da. Navic jed i piuzivaji metodu krychlicek. Jini micky apod
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Tomas B 19. 7. 2019 15:48

K86 píše:Jestli je to pro zenskou, ktera v pripade auta ma alespon troche rozhodvaci pravo, tak jakykoliv vesteni ceny je na nic.
Protoze stejne rozhodne barva, ktera bude v cele evrope na 3 kusech :D

cely je to zatim hypoteticky, jak jsem psal...treba budu na pracaku a pak tezko budu kupovat zene auto

rozhodovaci pravo ma spis maly, dulezity jestli ja zaplatim :-))
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod glider 19. 7. 2019 21:55

Jakoze vyberas pindikom? No ok.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod Pierr3 19. 7. 2019 22:05

_maty_ píše:
víš co, ale jo přemýšlel, nezpočetněkrát.. a víš co? třeba do toho rapida se vlezem, kufr to má velký, za mě se posadí i dospělý, je to šikovně navržené auto.. trošku tomu chybí asi tak 30 koníků, ale jinak fajn..

Když jsi měl Oktávku, tak ti vlastně nic nechybělo, co?
Pierr3
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomas B 19. 7. 2019 22:28

glider píše:Jakoze vyberas pindikom? No ok.

ne
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod _maty_ 20. 7. 2019 06:39

Pierr3 píše:
_maty_ píše:

Když jsi měl Oktávku, tak ti vlastně nic nechybělo, co?

Ve sve podstate ano, vyjma falesneho pocitu spolehlivosti a nejaka ta vybava, octa byla takova pracovni..
_maty_

Odeslat příspěvekod _maty_ 20. 7. 2019 10:39

Sranda jak se posunuly meritka, kdyz ted vidim stredni tridu MR1997 vedle stredni suv MR2018, tak jako pojdme si popovidat jak je kuga mala..
Přílohy
3C8621EB-D5BD-45F0-AE2F-7331864C8E9F.jpeg
_maty_

Odeslat příspěvekod robbert 20. 7. 2019 12:34

A v 80 letech se jezdilo do Jugoslávie Škodou 105, že?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod polda 20. 7. 2019 12:41

I Fiatem 126p
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod goes 20. 7. 2019 12:50

_maty_ píše:Sranda jak se posunuly meritka, kdyz ted vidim stredni tridu MR1997 vedle stredni suv MR2018, tak jako pojdme si popovidat jak je kuga mala..

Ja bych rekl ze kuga nenibstredni suv ale male. Stredni je allspace. Kodiak. Sorento. Kuga. Tiguan jsou o tridu mensi.
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod robbert 20. 7. 2019 12:58

A Co pak je Mazde CX3? Ecosport?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod _maty_ 20. 7. 2019 12:58

Co je potom kamiq, troc, cx3, crossland, ecosport...??
_maty_

Odeslat příspěvekod robbert 20. 7. 2019 13:01

Ecosport? Ford EcoSport: Subkompaktní crossover nižší třídy
Tak sorry Kizenko.

Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka