Seat Ateca

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 6. 2022 19:40

Jak se nudím a čekám, tak už matuju pičovinky. Už mám namatované ty clony do oken, hliníkové kryty pedálů, OBDeleven jen tady ještě nevím, jestli vzít PRO s nějakejma kreditama, nebo rovnou ULTIMATE (vychází o litr víc a má neomezeně kreditů.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Lukas063 19. 6. 2022 19:41

vymejšlíš *****...

:D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod garážmistr 19. 6. 2022 19:44

MELLO píše:Jak se nudím a čekám, tak už matuju pičovinky. Už mám namatované ty clony do oken, hliníkové kryty pedálů, OBDeleven jen tady ještě nevím, jestli vzít PRO s nějakejma kreditama, nebo rovnou ULTIMATE (vychází o litr víc a má neomezeně kreditů.

Vem Ultimate, budeš garáž kódovač.
rwd
garážmistr
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 6. 2022 19:48

Taky si říkám. Přístroj mi stačí first gen, ten vychází 2000.- s PRO licencí a potom buď za 1000.- 500 kreditů, nebo ULTIMATE za 2500.-
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Moucha 19. 6. 2022 20:18

kredity můžeš i zadara na těch par pičovin co tam je, a když máš PRO tak jde většina dokodovat i bez kredita
Moucha
ing. Spokojený

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 6. 2022 20:20

Fakt jo? Dobře vědět. Dík. ;-)
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Moucha 19. 6. 2022 20:27

jo neni tam vše a musíš googlit, ty kredity to zjednodušují na kliknutí, pak jsou na forech návody jak to dělat přes "long coding" což je proklikání se k té funkci a přepnutí na ON, jen to najít na Atecu
A kredity jdou 5ks denně zadara za shlédnutí reklamy
Moucha
ing. Spokojený

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 6. 2022 20:30

Jo, to sem tak nějak načetl s těma kreditama, mně jde hlavně o ty nastavování jednoduše jedním kliknutím a ty jsou všechny za kredity, kdy třeba odblokování videa za jízdy je dokonce za 100. Já nehodlám někde složitě dokódovávat jak technik z VW, potřebuju nastavení pro dementy, proto sem myslel buď dokoupit kredity, nebo to Ultimate.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod m_tsch 19. 6. 2022 20:31

Ještě to auto ani nemáš a už vymejšlíš jak ho zničit? :D
m_tsch
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 6. 2022 20:32

Přesně. :D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Moucha 19. 6. 2022 20:35

si stáhni tu appku, udělej si účet a koukej na reklamu při psaní na garage, než ti auto dodaj budeš kreditovej milionář.. :D
Moucha
ing. Spokojený

Odeslat příspěvekod m_tsch 19. 6. 2022 20:36

Doufám, že si zachováš hrdost a o rady, jak napravit následky domácího kutilského kódování, si budeš psát pod jiným nickem, který budeš jako MELLO zesměšňovat :D
m_tsch
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 19. 6. 2022 20:36

:D :D :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 6. 2022 20:40

Moucha píše:si stáhni tu appku, udělej si účet a koukej na reklamu při psaní na garage, než ti auto dodaj budeš kreditovej milionář.. :D

No jo, to mě nenapadlo 8-D 8-D 8-D 8-D 8-D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod m_tsch 19. 6. 2022 22:19

MELLO píše:Jak se nudím a čekám, tak už matuju pičovinky. Už mám namatované ty clony do oken, hliníkové kryty pedálů, OBDeleven jen tady ještě nevím, jestli vzít PRO s nějakejma kreditama, nebo rovnou ULTIMATE (vychází o litr víc a má neomezeně kreditů.

Jaký kryty na pedály jsi vybral? Něco origo nebo čínu?
m_tsch
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka