Seat Ateca

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tomas B 29. 9. 2022 17:42

MELLO píše:Pěkně 19" Sagitarius bez aerokrytů...


Souhlas, slusi.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 29. 9. 2022 19:53

sem dneska pár Atec potkal naložených na přepravníku v Náchodě...směr PL si to štrádoval kamčák v koloně
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 29. 9. 2022 20:07

Šťastlivci....
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 30. 9. 2022 05:34

To ne, to si to jen Pšonci z Quasin berou na víkend domů na domontování
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 30. 9. 2022 06:08

:D
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 30. 9. 2022 07:42

Tenhle jel směrem od Jaroměře :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 30. 9. 2022 07:46

Tak si ho měl otočit ne?
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 30. 9. 2022 09:25

Mě je nějaká Ateca víš kde.. :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 30. 9. 2022 09:30



Nejlepší je ten komentář u toho:
kto si za take ceny dovoli to aj realne kupit? z nasich platov skoro nik ...a ak uz aj mam dat cez 45 tisic tak uz pojdem radsej do nejakeho hybridu alebo aj elektrickeho auta za taku cenu.. napr hyundai ionic 5 ci kia niro , EV6 , ci volkswagen ID4/ID5 , Skoda Enyaq, a pod alebo taky luxusny citroen C5X PHEV v plnej vybave.. osobne by mi v tejto triede v pohode postacila aj Ateca style 1,5tsi manual bez doplatkovej vybavy je tam vsetko potrtebne co treba(nieco cez 26 tis, i tak je to uz daleko drahsie takmer o 5 tisic oproti obdobia spred vojnovej krizy).. a ak pokracovat bude uz len cupra tak to bude len pre papalasov ako audiny ci bmw ,mercedes.. seat ako taky zanikne ale ani sa necudujem ked je na trhu skoda ktora mu dlhodobejsie uz berie vsetky tromfy a teraz len prevezme vramci ludovej ceny vsetky benefity od seatu ,takze pre beznych smrtelnikov bude skoda ,pre majetnejsich volswagen a pre prachatych jedincov a fajnsmekrov co maju plne vrecka, tu bude cupra, a potom aj lexus , volvo range rover, a vyssie spominane trio, premiove znacky
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod m_tsch 30. 9. 2022 09:33

Ten má pod čepicí.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 9. 2022 09:43

No nevím...
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 30. 9. 2022 10:57

No ty počty má nějaký divný, nebo jsou v ČR jiný ceny. Teďka jsem si zkusil ten Style naklikat, nechal jsem tam ty defaulty, abych si oproti i30 moc nepohoršil, přidal jsem si navíc akorát nezávislé topení (protože jinak by ten přímovstřik v Praze trochu trpěl) a jsem na nějakejch 764900,-, což je asi 31 tisíc EUR. To mi přijde dost.

https://konfigurator.seat.cz/cc-cz/cs_C ... iant=Style
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 9. 2022 10:58

Nezávislé topení nelze, je na něj stop stav.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 30. 9. 2022 11:00

:D
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 30. 9. 2022 11:02

No jo, stejně je to celý jen čistě teoretická úvaha. Tomu chlápkovi ze Slovenska ten Style přijde levnej, mně ne. Asi proto, že oni maj eura a my koruny? :)
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků