Seat Ateca

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 8. 2022 16:31

MELLO píše:
maincoonsback píše:No asi ano.

Nějaké úplně nadšení jsem neviděl, ale asi je to jediné vysvětlení. Ale i tak bych řekl, že by bylo rozumnější si najít někde skladovku Karoqu, což by bylo výhodnější jak ekonomicky, tak efektivnosti.

Jednak by si lip držel do budoucna cenu /Seaty u nás prostě padají daleko víc než škodovky, ale i jiná auta, aspon tomu tak bylo, když jsem to sledoval/ a možná by se dala paradoxně i nějaká ta skladovka sehnat rozumněji jen za cenu nějakého mírného snížení požadavků...

Prostě... Emoce chápu, rozumove mi to nevychází no, zejména ve vztahu k té opicarne.

Hele, Karoqa sme se ženou zavrhli hned, je jich všude tři ***** a tenhle Seat se nám opravdu moc líbí. Vzhledem k tomu, jak dlouho si nechávám každé auto, je mi zůstatková cena celkem ukradená.

Ad skladovky: je jich zoufale mále a nejsou to v drtivé většině skladovky, ale předváděčky a navíc žádná nebyla přesně v té konfiguraci, co sem chtěl a navíc na ně zdaleka nejsou takové slevy, jako do výroby.

... V tomto směru se to asi dá chápat..., Jen ta doba.... To je děs prostě. Naprosto neadekvátní. A to bych se bál, že jsou schopni ještě haprovat vzhledem k době s cenou...

Tak ať ti to dobře dopadne...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Hustoles 12. 8. 2022 16:33

maincoonsback píše:Ještě jinak...

Představa automobilek, že auta budou mobily a budou se tak i měnit je krásná..., Jen to má dva háčky...

Ekonomická síla lidstva není a ještě dlouho nebude, aby si lidi mohli dovolit auta měnit po 5 letech s tim, že zbytková cena auta bude nula a půjde rovnou na šrot.

Mimoto, by se asi ani nezvládalo ty baterie v takovém objemu vyrábět a repasovat.... To je sci-fi.

-- 12. 8. 2022 17:29 --

Hustoles píše:Elektro je slepá ekologická ulička. Budoucnost patří ekologickému dřevoplynu z dřevní štěpky.

Viz obecná škola... To už tu bylo...
:-)

Dopravní podnik Šulingrad má cca 50% autobusů na CNG. Z neznámých důvodů s ním žádný dodavatel plynu nechce uzavřít kontrakt na dodávku plynu na další rok.. Takže dřevoplyn je jasná volba :D
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 8. 2022 16:33

Cena ne, cena je pevná a platí v době objednání. Od toho, co sem objednal, už se jednou o 25tis. zdražilo a mám to furt stejně. Jinak dík, už to nějak vydržím. Budu muset. Ono je to v mojem případě spíš takové extrémní těšení, protože si poprvé opravdu hodně polepším, jinak mě jako nic netlačí, mám čím jezdit a pohoda.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ingos 12. 8. 2022 17:41

maincoonsback píše:
Mimoto... A to neber hlavně Mello osobně...

Kujva... Fakt bych chtěl auto z linky a z fabriky, která co chvíli stojí, co chvíli něco chybí a případně se vytahuje již z hotových aut a kompletuje se do dalších...

Pro mne by to bylo vnitřně naprosto nepřijatelné... Doba je jinde...

Než tohle, tak bych si raději nechal toho hurvajze a počkal az to bude zase v normalu... Bych si už připadal jak totální....


To máš teda pěkně pochybné informace.
Kvasiny jsou ze všech výrobních závodů Škody v téhle krizové době nejstabilnější.
Modely co se tu montují májí v rámci přídělů dílů prioritu.
Ten nesmysl o kanibalizování dílů z jiných aut jsi proboha vzal kde? Nic takového se neděje.
Mello dostane naprosto normální auto, které mu smontují šikovní zaměstannci z Ukrajiny, Bulharska, Polska, Maďarska a pár našinců. Žádní záhalčiví španělé. :pozor
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod m_tsch 12. 8. 2022 17:51

MELLO píše:Cena ne, cena je pevná a platí v době objednání. Od toho, co sem objednal, už se jednou o 25tis. zdražilo a mám to furt stejně. Jinak dík, už to nějak vydržím. Budu muset. Ono je to v mojem případě spíš takové extrémní těšení, protože si poprvé opravdu hodně polepším, jinak mě jako nic netlačí, mám čím jezdit a pohoda.

Jasně, čekání se dá vydržet, jen se do tý doby nesmí nic *****, aby to fakt bylo a bylo to tak, jak sis to nakonfiguroval.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 12. 8. 2022 17:53

MELLO píše:A nezapleveluj mi to tu elektrem :D


Bacha, i Ateca má v sobě baterku. :)
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 8. 2022 18:03

Ingos píše:smontují šikovní zaměstannci z Ukrajiny, Bulharska, Polska, Maďarska a pár našinců...


No, nevím jestli si tomu pomohl...

:-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Ingos 12. 8. 2022 18:21

To byla ironie ;-)
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 8. 2022 18:44

Asjo, dává to logiku.
Ale příště raději u těchto závažných věci Smila. Co kdyby Mella z toho picla Pepina...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 8. 2022 18:47

Neboj, Ingota beru s rezervou už dávno. Vypadá, jako kdyby měl úplně perfektní zákulisní info, nemá, ale umí tak sugestivně podat, že mu skoro každý uvěří. :mrgreen:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 12. 8. 2022 19:20

Jo, něco ve stylu babička bratrance mýho spolužáka kdysi v bolce uklízela a dodnes tam má kámošku.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 12. 8. 2022 21:13

:D to jsou prdy :D

Nicmene vratme se k tomu co zaznelo na predchozi strane, mello, nechces slonika?
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 8. 2022 21:34

Nikdy, to si raději založím fanklub Kennyho Rogerse.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 12. 8. 2022 21:34

Tak nic no
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod majkom 12. 8. 2022 22:09

Jako kdyby to nekde montovali nejaci lumeni, mazdu ti zmontuju v mexicu, ford spanelaci s africany, audinu turci atd atd…
majkom
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků