Je podľa vás škoda SAAB-u?

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Je SAAB-u škoda?
Určite áno 10 %  41%  [ 10 ]
Trochu 6 %  25%  [ 6 ]
Len pre hlupákov 1 %  4%  [ 1 ]
Je mi to fuk 7 %  29%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 24

Odeslat příspěvekod m_tsch 11. 2. 2015 08:14

Včera se věnovali tříkolce, to bylo taky fajn.
Kdo chce Mellem bít, slováka si vždycky najde.
m_tsch
Veterán

Odeslat příspěvekod Wena_F 24. 1. 2016 20:38

Tohle snad muze napsat nejakej skodovkar. Typicky jsou saabacky preplnovany benzinovy motory 2.0 a 2.3. Spolehlivy a vykonny. Osobne mam 9-5 sedan, MY04, najeto asi 340 tis km. 184 kW verze Aero. Musim rict, ze ve srovnani se stejne vykonnymi auty napr. Bmw 530 191kW atd ma saab daleko lepsi akceleraci i max rychlost nez plecky z vw koncernu. Interier ma stary design, ale stav je jak u novyho auta.
Vyhoda je v kvalite zpracovani a bezkonkurencnim odhlucneni.
Saab sel vzdy vlastni cestou a vetsinou uspesne. Jak ctu prispevky v tomhle vlaknu, nemaj se saabem zadne zkusenosti.

Jelass píše:
eLzyx píše:
Jelass píše:Ani náhodou. Předraženej nekonkurenceschopnej GM paskvil.

sarkasmus? :hm

Ne, proč? Krom modelů aero nebylo o co stát. Dtto alfa dnes např.
AMD Phenom II x6 1045T, Noctua NH-C12P, 4x2GB DDR2, GA-MA790X-UD3P,
GTX760, Enermax Thriatlor 550W + Noctua S12A, Dell U2412M,
Crucial M4 128 GB,WD10EALS, WD15EADS, Fractal Design R4 + 3x Noctua S12B, Win 7
Wena_F
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hustoles 24. 1. 2016 21:21

Do mrtvol se nekope.
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod spitfireXIV 24. 1. 2016 21:54

Je fajn, že šel saab do hajlzlu. Ještě aby tam šli *****, co v tom jezděj a bude klid.
spitfireXIV
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod D1.8T 24. 1. 2016 22:33

Wena_F píše:Tohle snad muze napsat nejakej skodovkar. Typicky jsou saabacky preplnovany benzinovy motory 2.0 a 2.3. Spolehlivy a vykonny. Osobne mam 9-5 sedan, MY04, najeto asi 340 tis km. 184 kW verze Aero. Musim rict, ze ve srovnani se stejne vykonnymi auty napr. Bmw 530 191kW atd ma saab daleko lepsi akceleraci i max rychlost nez plecky z vw koncernu.

Jsem jel Aero jen v automatu, přifouklý o pár koní od Maptun a celkově to byla mizerie. Kvalita jízdy na 18", jízní vlastnosti, řazení a nakonec ani těch údajných 275k sem nemohl najít. K pláči.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 1. 2016 05:42

spitfireXIV píše:Je fajn, že šel saab do hajlzlu. Ještě aby tam šli *****, co v tom jezděj a bude klid.

:hm
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod robbert 25. 1. 2016 06:28

D1.8T píše:Jsem jel Aero jen v automatu, přifouklý o pár koní od Maptun a celkově to byla mizerie. Kvalita jízdy na 18", jízní vlastnosti, řazení a nakonec ani těch údajných 275k sem nemohl najít. K pláči.

A dal jsi jim pořádně najíst? Aby ti pak neutekli ke konkurenci...
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod jamaco 25. 1. 2016 08:07

Myslm že ho je škoda, jako každé zmizelé možnosti jak si koupit něco jiného než mainstream... Stejně jako je škoda hydractivu, stejně jako je škoda volantu s pevným středem.. Jsou to někdy blbosti a slepé uličky, ale furt lepší než ta unifikovaná koncernova multiplatformní elektrovyroba co nás čeká...
jamaco
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod michal Žilka 25. 1. 2016 08:21

Podle mě ho škoda je. Koho škoda nebude (čistě za mě) je seat.
michal Žilka
Nováček

Odeslat příspěvekod K86 25. 1. 2016 08:22

SAAB skoncil kdyz se spolcil s GM a predelaval opely
Seat Leon ST TGI
Mondeo IV C FL 1,6EB 160 chcíplejch kobyl

Používejte pravý jizdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod michal Žilka 25. 1. 2016 08:24

Furt to byli pěkný auta. Volvo taky jen predelavalo fordy.
michal Žilka
Nováček

Odeslat příspěvekod K86 25. 1. 2016 09:00

Co ja vim, tak volvo predelalo jen focuse na S40/V50ku
Seat Leon ST TGI
Mondeo IV C FL 1,6EB 160 chcíplejch kobyl

Používejte pravý jizdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod michal Žilka 25. 1. 2016 09:01

60/70 nebylo mondeo?
michal Žilka
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 1. 2016 09:05

Wena_F píše:Tohle snad muze napsat nejakej skodovkar. Typicky jsou saabacky preplnovany benzinovy motory 2.0 a 2.3. Spolehlivy a vykonny. Osobne mam 9-5 sedan, MY04, najeto asi 340 tis km. 184 kW verze Aero. Musim rict, ze ve srovnani se stejne vykonnymi auty napr. Bmw 530 191kW atd ma saab daleko lepsi akceleraci i max rychlost nez plecky z vw koncernu. Interier ma stary design, ale stav je jak u novyho auta.
Vyhoda je v kvalite zpracovani a bezkonkurencnim odhlucneni.
Saab sel vzdy vlastni cestou a vetsinou uspesne. Jak ctu prispevky v tomhle vlaknu, nemaj se saabem zadne zkusenosti.

ano priznam, ze mam se sabem prd zkusenosti (a jsem za to rad). Jen si rikam jak ctu ten blabol od tebe, jak to musi byt frustrujici, ze tak dokonale, genialni, vykonne, pokrokove a nevim co jeste auto nikdo nechce. Jak jsou ti lidi blbi co?

Chapu tvuj komplex z VW a BMW, nicmene ze jsem tak smely, coze ma Saab v nabidce dnes? Ze bychom porovnali jak je na tom vuci tomu sraci od VW...
anonymni

Odeslat příspěvekod jamaco 25. 1. 2016 09:09

To už bylo i v nějakým dokumentu o saabu, že měli v své době jakoby nejlepší klientelu (doktoři, architekti, režiséři) bylo to takový intosacky auto.. Ale proste nedokázali udržet krok...
jamaco
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka