Volvo V70 D5 Ocean Race AWD

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod lrotrekl 31. 7. 2014 23:34

Co si myslíte o tomto?
http://www.tipcars.com/volvo-v70/d5-oce ... 70109.html

Mě se úplně nezdá, že by si někdo koupil toto auto na cca 10tkm ročně. Jak spolehlivá je záruka km? (Je mi jasný, že kilometry nic neřeší a záleží na stavu)
Jaký jsou ty auta co se týká kvality?
Jak vychází provozně servis, díly? Když už jezdilo by se s tím do nějakýho slušnějšího servisu, nebo rovnou možná značkovýho...
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Štamgast

Odeslat příspěvekod Jelass 1. 8. 2014 00:06

Jestli je to ten bazar, kterej myslim, tak nemel uplne dobrou povest. Tzn. sel bych rovnou do nejakeho bazaru ( volvo protiucet, dasweltauto atd. ), kde minimalizujes moznost podvodu, pokud jsi ochoten utratit 600k za ojetinu.
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 1. 8. 2014 06:40

Auto je to krasny, o tom zadna, jeste v edici OR!
no ale jak pise jel ass, nebylo by lepsi se kouknout nekde v DDR?
Seat Leon ST TGI
S-Max 2.0TDCI 120kw
1,6EcoBoost - doufám že moje poslední setkání s benzínem od Fordu :-D

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod sprint 1. 8. 2014 06:43

Na druhou stranu není těžké si ověřit km v aut. servisu.
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod lrotrekl 1. 8. 2014 06:51

Není to pro mě, mě se přes půl mega za ojetinu zdá dost. Jenom letmo sem koukl na web volva a V70 začíná někde skoro na mega (cenikovka). Je to za půl ceny (podle vybavy tipuju), ale 5 let starý auto.

Jak jsou na tom volva s kvalitou? Na nový řekněme od roku cca 2003-2005 jsem moc chvály neslyšel. Ale nezajímám se o to, nejsem úplně cílová skupina.
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Štamgast

Odeslat příspěvekod Jelass 1. 8. 2014 08:05

je to tak za tretinu ceny...
Tady ti o volvech rekne hodne elzyx, ale moc sem nechodi. Zkus sz nebo volvo klub.
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 1. 8. 2014 08:17

5 let starý auto za třetinu je normálka, nehledal bych v tom apriori nějaký ojeb
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod lrotrekl 1. 8. 2014 08:25

Nehledám ojeb.... Nečekal jsem, že to z ceníkovky výbavou skočí až o polovinu nahoru, ale nehledal jsem, nemám na to čas....

Jak to bude s provozními náklady servis,co se na tom sere co to stojí.
lrotrekl
Štamgast

Odeslat příspěvekod Arnie J 1. 8. 2014 08:34

pro nějaký konkrétní info musíš počkat na eLzyxe :) jinak bych řek, že to bude o štěstí jako u každýho auta ... může to jezdit 3 roky bez jediné investice, ale taky nemusí

Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Jelass 1. 8. 2014 12:06

Arnie J píše:5 let starý auto za třetinu je normálka, nehledal bych v tom apriori nějaký ojeb

Ale jo, ale v takovym vidlackym bazaru je to nahoda a 11kkm p.a. docela taky.

-- 1. 8. 2014 13:07 --

lrotrekl píše:Nehledám ojeb.... Nečekal jsem, že to z ceníkovky výbavou skočí až o polovinu nahoru, ale nehledal jsem, nemám na to čas....

Jak to bude s provozními náklady servis,co se na tom sere co to stojí.

top top model, vcetne D5 a AWD, neni se cumu divit
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod zandome 1. 8. 2014 12:32

Ja by som do toho hned siel. XC70 sa mi aj po rokoch paci, tie sedadla su fantasticke. Kolega ma kombinaciu D5 AWD, nabehanych podstatne viac km a bezproblemov, 200tis to auto da bez investicii.

A km - preco nie - mozno to kupil typek na firmu a dal to zene nech s tym vozi decka do skolky. To, ze to ma nizky najazd neznamena este predsa nic, iny zmysluplny motor tam snad ani nebol.
zandome
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Arnie J 1. 8. 2014 13:13

+1

Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 8. 2014 13:24

sprint píše:Na druhou stranu není těžké si ověřit km v aut. servisu.

Ty si snovej :D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod lrotrekl 1. 8. 2014 16:03

zandome píše:A km - preco nie - mozno to kupil typek na firmu a dal to zene nech s tym vozi decka do skolky. To, ze to ma nizky najazd neznamena este predsa nic, iny zmysluplny motor tam snad ani nebol.

Jojo, ale mám pocit, že v bazaru snad auto který bylo používaný jinak nestojí...
lrotrekl
Štamgast

Odeslat příspěvekod jehovista 6. 8. 2014 23:43

Udelej si pro klid duse cebii za petikilo a jestli tam budou nejake zaznamy a budou sedet, tak mi to prijde jako perfektni koupe. Akorat to vypada ze neni nove v CR(tim se bazaristi nezapomenou pochlubit). Jinak nechapu proc by nekdo nemohl koupit auto pres mega na 10 tisic rocne. Proste ma prachy, auto potrebuje, a i kdyz nenajede tolik, tak si nechce koupit nejakou papirovou rakev, kdyz muze mit volvo. Co je tak videt z fotek, tak stav odpovida najezdu. Jestli ty sedacky nejsou menene, tak ta ridicova rozhodne pres 100 nenajela, nebo tam jezdil trpaslik co to kazdy mesic osetroval. Ja mit pul mega, tak ti ho jdu vyfouknout...
jehovista
Kolemjdoucí

Další stránka