Klub rumunských povozů :-)

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 9. 2021 16:19

Souhlas
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod glider 8. 9. 2021 16:38

Arnie J píše:Kodiak snad dokonce má polohu off, ale ty led pásky stejně pořád svítí :)

O3 rovnako.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod Slawall 8. 9. 2021 16:42

Da se to nastavit, ze pri zatazeni rucni brzdy cele auto zhasne..a vlastne se da nastavit, ze to ele zhasne i pri poloze vypnuto.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Jean ViC 8. 9. 2021 16:47

Jde to přes diag vypnout
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod Jean ViC 8. 9. 2021 16:48

Než odešlu tak Slawall byl rychlejší
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 9. 2021 16:49

tos ale dlouho odesílal :D

Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Jean ViC 8. 9. 2021 16:51

Nj, ja to měl otevřené napsané a pak sem si všiml že jsem neodklikl
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 9. 2021 16:59

stane se, no

Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod pech. 8. 9. 2021 17:35

yndezit píše:Vypadá to schůdně, akorát to nemá výdechy pro třetí řadu, pro druhou možná, jen 40l nádrž lpg, a nejdou vypnout světla.

Takže klasické ojeby dnešních aut... Se 40L nádrží LPG se dá žít...

-- 8. 9. 2021 18:40 --

kurtoid píše:Taky mi v obou autech dvou naprosto různých výrobců svítí pořád denní svícení včetně zadních světel - nevím, proč by se to mělo vypínat...

Jogger fajn, myslím, že budou mít problém uspokojit poptávku. Dacia je skvěle prodejná i v západní Evropě, Sandero je vyloženě trhák a tohle bude ještě o mnoho praktičtější a nejspíš ne o moc dražší. Na třetí řadu sere pes, jde o ten kufr, který prostě nebude mít konkurenci. Všichni chalupáři, kutilové, sportovci, voziči čoklů a nevím kdo všechno další si z toho ustříknou do kalhot. Taky to bude výborný mamacar, je to relativně krátké, takže pro ženskou na parkování fajn a do kufru se nacpou dva kočáry, případně v tom odvezou do školy i děcka sousedů.

Dacia se mi líbí víc a víc. První generace aut byla teda pěkný hnus, ale s příchodem nového Dustera někdy v roce 2017 se to změnilo, omrknul jsem i nové Sandero a je to cajk. Konečně značka, která dělá to, co lidi chtějí a ne další unifikovaná mldka, kterou navrhuje nejšpíš banda ajťáků namíchaná se zástupci LGBT+ komunity. Velký palec nahoru!

Je to prostě DokkeroLodgyLoganMCV... Ale rozumím tomu, jedna platforma, jedna homologace, jedna technika a užitné je to dost... Když skončily všechny malé kombíky a tohle je vlastně troškuvětší malý kombík, za cenu toho malého, je to další důvod, že se to bude prodávat jak z praku....

Dacii mám rád... To auto má to co skutečně potřebuji a neotravuje mne *****, debilitami, ráddobyeko zhovadilostmi a otravným pípáním. Prostě dělá to co má, jede, je poměrně dost pohodlné a zcela spolehlivé.... Trojka mi už přijde maličko přetechnizovaná, ale proti mikdohybridům a jiným debilitám k hovnu je to pořád velká pohoda....

-- 8. 9. 2021 18:41 --

glider píše:
Arnie J píše:Kodiak snad dokonce má polohu off, ale ty led pásky stejně pořád svítí :)

O3 rovnako.

Klasické zmrďárny... Ledpásky k hovnu, aby to vypadalo Cool, a pak tomu padne motor nebo převodovka nikoli dřív, než by se slušelo, ale i dřív než si to kdokoli dokáže představit...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod goes 8. 9. 2021 17:52

Arnie J píše:Dneska standard. Za 4 roky co mám Kodiaka mi to ještě nikdy nevadilo.

Mi to vadilo presne 3x
LukasKoudak 3. 12. 2021 08:06
..domnívám se, že vím o ní nejvíc zde na garáži...
goes
Inventář

Odeslat příspěvekod kurtoid 8. 9. 2021 19:47

pech. píše:
Klasické zmrďárny... Ledpásky k hovnu, aby to vypadalo Cool, a pak tomu padne motor nebo převodovka nikoli dřív, než by se slušelo, ale i dřív než si to kdokoli dokáže představit...

Za mě teda ledpásky fajn nebo prostě cokoli přímo určené na denní svícení, alespoň se zbytečně nekráglují žárovky nebo výbojky určené pro noc, nevypalují se paraboly, když teda pominu tu hlavní věc, že ta auta jsou alespoň vidět.
kurtoid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MV_cz 8. 9. 2021 21:41

Jojo, to je dobrá věc
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod puk123 9. 9. 2021 08:32

yndezit píše:Třeba když stojíš v noci na parkovišti, nebo v kempu, mít zapnuté foukání a elektriku, a přitom na sebe neupozorňovat, nebo vybíjet baterku víc než je třeba.

To bys v tom autě v kempu musel chrápat a ještě muselo venku chcát, a to je tolik věcí najednou, že to téměř nikoho netrápí, a když už, přežije i ty ledky. Podobně na tom nočním parkovičti, snad jen, že bys čekal na kompice s lupem. :-P
puk123
Inventář

Odeslat příspěvekod Jean ViC 9. 9. 2021 08:35

Nebo takové to osahavani s kamarádi v zimě v autě, aby nebyla zima a přitom nechceš nechat svítit
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod yndezit 9. 9. 2021 10:21

puk123 - Tys asi nikdy nestanoval nadivoko, no powerball ví o co go, prostě jedeš, večer to potřebuješ někde zapíchnout, ale flek co najdeš je třeba někde kde se stát moc nemá, nebo seš na ráně, ale potřebuješ dobíjet ze zásuvky, nebo nafouknout matraci elektropumpou, a budeš u toho muset svítit jak světluška.
yndezit
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka