Klub rumunských povozů :-)

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod impact 6. 1. 2022 11:27

metyn píše:
peter23p píše:Tak ty světla Volvo evokovali od první chvíle co to představily. Je vidět kde Rumuni opisovali :mrgreen:

ta, ta, ta, ta, ta. ta světla :oboze , dědek



To mají ty světla pěknou kadenci. :-)
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 6. 1. 2022 11:34

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 6. 1. 2022 12:25

duster extreme má oranžový něco
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 6. 1. 2022 16:10

impact píše:
metyn píše:
peter23p píše:Tak ty světla Volvo evokovali od první chvíle co to představily. Je vidět kde Rumuni opisovali :mrgreen:

ta, ta, ta, ta, ta. ta světla :oboze , dědek



To mají ty světla pěknou kadenci. :-)

řekl koktavý :D , dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod Dix_ 18. 1. 2022 09:59

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod harmiczek 19. 1. 2022 11:05

Nojo, zrušili kombíka tak tu Logan nefrčí, myslím že počet prodejů předchozího Logana+Lodgyho dorovná, ne-li překoná počet prodejů Joggeru. Reálně Logana předchozí generace v sedanu člověk moc často nepotká, většinou jezdí kombíky.
harmiczek
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 19. 1. 2022 11:14

Dix_ píše:https://www.autorevue.cz/dacia-v-roce-2021-prodala-v-evrope-pres-pul-milionu-aut-jeji-zakaznici-nejcasteji-voli-vysoke-vybavy

Tak ono "vysoké" výbavy jsou tak +/- dnešní komfortní standard :) takže ctrl+A duster a naskáče to, ale furt docela levné na dnešní dobu
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 19. 1. 2022 13:58

harmiczek píše:Nojo, zrušili kombíka tak tu Logan nefrčí, myslím že počet prodejů předchozího Logana+Lodgyho dorovná, ne-li překoná počet prodejů Joggeru. Reálně Logana předchozí generace v sedanu člověk moc často nepotká, většinou jezdí kombíky.

Já mám Logana sedan a nechápu proč se lidem nelíbí.
Pravda, já šel do něj, protože byl asi o 10 000 levnější než stejně vybavené Sandero, ale vyhovuje mic, velký věci nevozím a pořádný nákup se tam vejde.
myšpulín
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 1. 2022 14:09

Když ti vyhovuje, v pořádku.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 19. 1. 2022 14:13

myšpulín píše:
harmiczek píše:Nojo, zrušili kombíka tak tu Logan nefrčí, myslím že počet prodejů předchozího Logana+Lodgyho dorovná, ne-li překoná počet prodejů Joggeru. Reálně Logana předchozí generace v sedanu člověk moc často nepotká, většinou jezdí kombíky.

Já mám Logana sedan a nechápu proč se lidem nelíbí.
Pravda, já šel do něj, protože byl asi o 10 000 levnější než stejně vybavené Sandero, ale vyhovuje mic, velký věci nevozím a pořádný nákup se tam vejde.

Jakou generaci? jel sem v tý první a bylo to asi nejhorší auto co sem kdy řídil.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 19. 1. 2022 14:23

Měl jsem nejdřív tu první v té nejlevnější výbavě, kde se ani zrcátka nedaly nastavit zevnitř, nemělo posilovač volantu, ABS ani rádio nebo repráky.
Jelikož to bylo moje první auto a u firmy jsem předtím jezdil s vylítaným Formanem s prasklou podlahou tak mi přišel v pohodě. :D
Teď mám Logana II z 10/2014
myšpulín
Inventář

Odeslat příspěvekod powerball 19. 1. 2022 14:38

Jo dvojku neznám.Ale jednička byla jen o málo lepší než Forman :)) Naopak oproti Formanu tam bylo horší že sem jako vyšší člověk neviděl ven z toho.Když sem si tam sednul tak sem měl přímej výhled na sluneční clonu (složenou nahoře) a strop.To mi přišlo docela fascinující.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 19. 1. 2022 14:51

myšpulín píše:
harmiczek píše:Nojo, zrušili kombíka tak tu Logan nefrčí, myslím že počet prodejů předchozího Logana+Lodgyho dorovná, ne-li překoná počet prodejů Joggeru. Reálně Logana předchozí generace v sedanu člověk moc často nepotká, většinou jezdí kombíky.

Já mám Logana sedan a nechápu proč se lidem nelíbí.
Pravda, já šel do něj, protože byl asi o 10 000 levnější než stejně vybavené Sandero, ale vyhovuje mic, velký věci nevozím a pořádný nákup se tam vejde.

Mně se třeba líbil víc než sandero, ale není to praktické, takže radši menší kufor ale hatchback
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 20. 1. 2022 15:08

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod harmiczek 20. 1. 2022 15:18

myšpulín píše:
harmiczek píše:Nojo, zrušili kombíka tak tu Logan nefrčí, myslím že počet prodejů předchozího Logana+Lodgyho dorovná, ne-li překoná počet prodejů Joggeru. Reálně Logana předchozí generace v sedanu člověk moc často nepotká, většinou jezdí kombíky.

Já mám Logana sedan a nechápu proč se lidem nelíbí.
Pravda, já šel do něj, protože byl asi o 10 000 levnější než stejně vybavené Sandero, ale vyhovuje mic, velký věci nevozím a pořádný nákup se tam vejde.


Nojo, ale prakticky je to Sandero s batohem s malým otvorem a u nás každý pravidelně vozí v kufru pračku a podobně tak jim to nevyhovuje :D
harmiczek
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků