Seat Leon 2013

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Honza42 14. 7. 2012 20:58

Ať je trojice komplet.
untitled.jpg

Podle mne:
1. Seat
2. i30
3. Ceed
Honza42
Inventář

Odeslat příspěvekod gewehr 14. 7. 2012 21:09

No neviem. Predstava, ze v tom leone bude miesto toho origo 2din radia s displejom nejake aftermarket 1 din s odkladacou schrankou pod nim na vobec nenadchyna.
gewehr
Inventář

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 14. 7. 2012 21:59

Za mě Leon výrazná slabota.... Exteriérově nuda, každej (snad kromě Španělů) si raději koupí rovnou Golfa.... A interiér taky nic moc, ikdyž oproti předchozí generaci je to galaktický pokrok ;-)

A jak tak vidím ty Ceedy a Focusy, tak si říkám, ZLATÝ Bravo.... (no flame pls, jen fandovské kecy ;-) Tam spolu hezky ladí materiály, barvy, tvary, prostě ten celek funguje (že je to jinak morálně zastaralé a dodnes to tuším nemá SDS je věc jiná....)

Každopádně Giulietta může být zcela v klidu....
Mr. Murphy
Inventář

Odeslat příspěvekod sprint 14. 7. 2012 22:02

Já zas jak nevidím ty Brava, tak si říkám jestli se to vůbec prodává? :hm
Yeti 1.8 TSI 4x4
Honda PCX

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod Honza42 14. 7. 2012 22:06

Já koukám na předchozí stránce na čelní pohled na Giuliettu a furt si říkám, kde jsem to jen viděl......... a pak kouknu za monitor na chcíplou můru a už vím.
Honza42
Inventář

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 14. 7. 2012 22:06

jako koupit si to můžeš, ale moc takovejch se nenajde.... ;-) Holt fiaťácký debakl.... ale pěkný auto to je, nakonec i ten můj avatar na 17" lehce naznačuje.... Ale nejde mi o to vyvolávat tady OT o obstarožním neúspěšném Fiatu.... ;-)
Mr. Murphy
Inventář

Odeslat příspěvekod m4lcolm 14. 7. 2012 22:08

on kdyby se ten novej leon vyfotil z takovyho podhledu ja giulietta, bude vypadat jeste hur...
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod sprint 14. 7. 2012 22:18

Mně se na tom moc nelíbí ten středovej panel, potažmo rádio/navigace, ale jinak dobrý.
Yeti 1.8 TSI 4x4
Honda PCX

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod miromen4 14. 7. 2012 22:43

m4lcolm píše:on kdyby se ten novej leon vyfotil z takovyho podhledu ja giulietta, bude vypadat jeste hur...

Na předchozi straně je Leon vyfocen ze stejneho pohledu a myslim si že ma tedy jednoznačně navrch pravě Leon....
Tim netvrdim že je julie škarohlid ale bohužel z některych pohledu to neni ono.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod m4lcolm 14. 7. 2012 22:45

kdyz se podivas poradne, opravdu to stejny uhel neni, alfa je focena mistrem z auto.cz mnohem vice z podhledu nez seat na ofiko fotce ;-)
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod miromen4 14. 7. 2012 22:52

To ano ale i tak by to julii nějak nepomohlo protože ji nejvic ubližuje pravě "nabobtnalejši" předek ktery podle mě potřebuje odlehčit. To ma za nasledek i to že se v předni časti dost ztraceji kola což většinou byva problem zadni časti. Takže julie vypada dobře z meho pohledu na min. 17" a pod ji to docela dost vzhledově ubližuje.
Jiny pohled na Leona pěkně ukazuje jak je předni čast opravdu povedena. Jsou to ale ofiko fotky takže je opravdu třeba brat s rezervou.

http://www.auto.cz/seat-leon-prvni-foto ... 085bbadf13

Tohle je ten problem...
http://www.auto.cz/test-alfa-romeo-giul ... 435ff671eb
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod Duri13 15. 7. 2012 07:31

gewehr píše:neviem preco, ale mne osobne sa zda, ze ti kluci nemecki zvladli ten interier lepsie ako spanieli

Ta KIA je takmer na grc, zlaty LEON
Duri13
Inventář

Odeslat příspěvekod Dix_ 15. 7. 2012 09:22

Co je pravdy na tom,že se novej Leon bude vyrábět v ČR ? Na té lince,kde je zatím OII se má ještě vyrábět Rapid,pak OIII.
Bez bodů
FI 1.4 44 KW
FIIC 1.2 51 KW Sport
Auto jedině s automatem
Dix_
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod davy 11 15. 7. 2012 09:28

Nema to byt spis nove Toledo?
davy 11
Inventář

Odeslat příspěvekod Honza42 15. 7. 2012 09:31

Pokud máme stejné estetické cítění, tak grc bude poblití ?
Honza42
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka