Seat Leon 2013

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod OTA21 18. 8. 2019 19:15

Ještě jsem to nezkoušel, mám strach, že bych to s těma emocema neuřídil. Nechám to pěkně vychladnout, sklidním emoce, a pak to pomalu projedu kolem baráku. Když to pujde, tak to zkusím i na nějaký silnici, ale spíš vedlejší. Člověk nikdy neví, koně se v tom splaší a co potom. Jo a to tam ještě namám ty kovový krytky ventilků. :)

Však *****, mně se to líbí, na funkci to nemá vliv. Teda třeba ten kryt plynu mi vyhovuje víc, protože je pedál teď o cca 1cm vejš. Tím pádem je co se vejššky týče skoro stejně vysoko jako brzda, ještě by to ale trochu chtělo. Brzda je na mě prostě moc vysoko, i jsem se ptal, jestli to nejdě nějak poštelovat, ale u tohohle LEONa to prej už nejde, u předchozího to šlo snížit snad i o 2cm.
96kW
OTA21
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 8. 2019 20:02

Pajjoun píše:
Arnie J píše:A tak když má z toho radost... Aspoň je toho víc na leštění :D

Nevím prcč tolik lidí sere, že si dokáže udělat radost drobnostma...

Mě to nesere :D
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod goes 18. 8. 2019 20:12

Souhlasim
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod pech. 18. 8. 2019 20:21

Ota: já měl ve 105 ojeté gumy z pedálů po 30 letech a pár stovkách tisíc kilometrů sjeté až na plech a jak jsem s tím jezdil a šlapal na to byly vyleštěné... Sportovníííííí :-)

Ke koberečkům. Ty uni jsou nahovno, shrnuje se to a hrbí většinou. Jel lepší si koupit koberečky určené pro daný typ auta, ty pak sedí a když zcela vyplňujou podlahu a mají kotvící body, tak se nikam neposunují, nehrbí atd.. V Sanderu a ve Felině byly uni konerečky a vyhodil jsem to po 5km, protože nechápu jak s tím jezdili. To už je lepší tam nemít nic... Koupím zase origo gumové s vysokým okrajem jako vždycky a bude to OK i v blátě v holinkách :-)
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sell: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomas B 18. 8. 2019 21:32

OTA21 píše:Obrázek

Cca 2 minuty práce, za mě OK.

co ty gumovy podlazky....
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 18. 8. 2019 21:40

:mrgreen: Kola na *****, barva na *****, dekor na *****, koberečky na *****. Máš to v životě těžký :D
Vítěz kategorie VÝKON v soutěži Průměrný výkon garáže 2014, 2016

6,2l V8 - Only milk and juice come in 2 liters...

Enzo Ferrari:"Aerodynamika je pro lidi, co nedokážou postavit pořádný motor"
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod Tomas B 18. 8. 2019 21:42

Pockej, honza ma normalni kola i barvu :-))

-- 18. 8. 2019 21:44 --

a k tem kobereckum...gumovy ano, prakticky, ale kdyz nejses prase, tak jsou textilni v pohode a ze vypadaji lip se snad nebudeme dohadovat :-))
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod pech. 18. 8. 2019 21:57

Tomáš: no když jezdíš postrky a nataháš tam spousta vody, sněhu a sraček z bot, tak z těch gumovejch to vyschne rychle, nebo to jde snadno odstranit, z hadrovejch blbě a auto se pak brutálně mlží...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sell: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomas B 18. 8. 2019 22:02

tak to je kdyz prezenu otazka 3-4 mesicu a oklepat si boty neni takovej problem
ale at si tam da kazdej, co chce
Naposledy upravil Tomas B dne 18. 8. 2019 22:03, celkově upraveno 2
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 18. 8. 2019 22:02

Hadr mám na léto, gumu na zimu. Přemejšlim, že si nechám přes zimu teď spíchnout nový hadrový na míru :hm
Vítěz kategorie VÝKON v soutěži Průměrný výkon garáže 2014, 2016

6,2l V8 - Only milk and juice come in 2 liters...

Enzo Ferrari:"Aerodynamika je pro lidi, co nedokážou postavit pořádný motor"
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod Pajjoun 18. 8. 2019 22:31

Mám všude hadr. Úplně se o to nestarám a je to v pohodě. Mlžení řeší klima. Sem tam to vyluxuju.
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 8. 2019 22:54

+1
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 18. 8. 2019 23:07

pech. píše:Tomáš: no když jezdíš postrky a nataháš tam spousta vody, sněhu a sraček z bot, tak z těch gumovejch to vyschne rychle, nebo to jde snadno odstranit, z hadrovejch blbě a auto se pak brutálně mlží...

Covece kde bydlis? Snih v srpnu...

Samozrejme hard na letu, gumu na zimu. Jinak to nelze.
maXX_CZ
Inventář

Odeslat příspěvekod Pajjoun 18. 8. 2019 23:11

Hard... Je pravda, že v létě je to častějš hard. :D
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod OTA21 19. 8. 2019 05:41

Tyhle mi prostě vyhovujou víc, když meju auto, tak je jen vezmu wapkou a jsou jako nový. Kotvící body mají taky, prostě jsou fajn. V zimě je to bez diskuse, tam bych do látkovejch nešel. Pak mi taky vadí, že se po nějakém čase udělá patou důlek pod plynovým pedálem a nedá se to tam poředně vysát. Logo seatu jsem nepotřeboval, takže pohoda. Vanu v kufru mám taky neoriginál. Sedí naprosto perfektně, je to nějakej Českej výrobec a stála 700,- oproti 2800,- origo. Ta cena je jen bonus, ale příjemnej,
96kW
OTA21
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka