Dacia Duster

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Nekenieh 24. 7. 2021 11:58

No jo, když si vybral motorizaci s japonským motorem ve francouzské režii a ještě s tím přímovstřikem jezdil jako německý důchodce. To by nevydrželo žádné auto.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod MV_cz 24. 7. 2021 15:53

To byl nějakej zpovykanec, reálně to je cajk https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/au ... 47ab5f122/
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 31. 7. 2021 16:26

Facelift v konfigurátoru.
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 31. 7. 2021 17:34

Tak to abychom si každý konfigurnuli
Jestli nezapomenu zkusím
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 31. 7. 2021 18:26

TCe 150 se sutomatem od 513 900.... okej jdu k fiatu :(
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 31. 7. 2021 18:28

Duster aspon nevypadá jako snidane dve hodiny po vyzvraceni, to se pocita...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 31. 7. 2021 18:28

:D
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurtoid 31. 7. 2021 18:37

Za mě ceny pořád fajn. Dvoukola v prestige s litrem za 400, čtyřkola s čtyřválcem kolem půl míče. Dobré ceny v dnešní době.

Jsem zvědavý jak to omrknu, jestli prokoukl i ten vnitřek, to byla u Dusteru největší bolístka. Třeba Sandero už je zkousnutelné, tak se snad trochu opičili.
kurtoid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod evlo 31. 7. 2021 23:21

MV_cz píše:TCe 150 se sutomatem od 513 900.... okej jdu k fiatu :(

A auto co si koupíš dostaneš ten den u Dácie, nebo se čeká taky rok jak vag?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 1. 8. 2021 08:21

To nevím, ale tak určo budou skladovky
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 1. 8. 2021 08:27

Tak Dácie by i mohla mít
Duster
Tempomat
Automat
Klima
Nejlevnější

Ale tojota v ČR třeba prostě nemá
Automat
Tempomat
Klima
Ale miliardu pycovin k tomu takže to místo 480k stojí 680k a to fakt jsou prostě, pošle mě pycoviny jako světlo ve střeše, věc která je mezi sedačkama.vepredu a nevím co prostě, větší kola a nějaký plastiky venku, 200k příplatek asi teda jinej materiál sedaček
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 1. 8. 2021 08:28

Nj no, to je jak korejci, chceš nějakou blbost, musíš vzít paket s dalšíma kravinama

-- 1. 8. 2021 09:30 --

Ale tak u fyjatu podobný, chceš loketku? Tak minimálně paket s elektrickejma seslema, bohužel nemaj paměť.
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 1. 8. 2021 08:34

MV_cz píše:Nj no, to je jak korejci, chceš nějakou blbost, musíš vzít paket s dalšíma kravinama

-- 1. 8. 2021 09:30 --

Ale tak u fyjatu podobný, chceš loketku? Tak minimálně paket s elektrickejma seslema, bohužel nemaj paměť.

Jako Korejci to maj ty český co jsem měl já tak i to byl důvod asi ten hlavní, krom penez, amg gt mě tenkrát prislo moc risk, samo zpětné se ukázalo že zdražilo, ale prostě to bylo

Jakou chceš barvu?
Jakej chces motor?
Automat?

Žádnej milion paketů a konfiguraci.

Je zajímavý jak různý trhy to máj ruzne.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 14. 9. 2021 18:15

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 22. 9. 2021 20:31

kurtoid píše:Za mě ceny pořád fajn. Dvoukola v prestige s litrem za 400, čtyřkola s čtyřválcem kolem půl míče. Dobré ceny v dnešní době.

Jsem zvědavý jak to omrknu, jestli prokoukl i ten vnitřek, to byla u Dusteru největší bolístka. Třeba Sandero už je zkousnutelné, tak se snad trochu opičili.



No ono dost lidí nepostřehlo, že všechny automobilky zdražily své modely postupně a v rpůměru zhruba o kilo, tak se jim to zdá moc... Ale dneska už holt není Duster ve čkyřkole za tři kila a karoq za půlmíč, protože je Duster za čtyři kila se 150k a sutomatem za půlmíč a karoq za šest kil a se 150k se sutomatem za sedm kil......

-- 22. 9. 2021 21:35 --

evlo píše:
MV_cz píše:Nj no, to je jak korejci, chceš nějakou blbost, musíš vzít paket s dalšíma kravinama

-- 1. 8. 2021 09:30 --

Ale tak u fyjatu podobný, chceš loketku? Tak minimálně paket s elektrickejma seslema, bohužel nemaj paměť.

Jako Korejci to maj ty český co jsem měl já tak i to byl důvod asi ten hlavní, krom penez, amg gt mě tenkrát prislo moc risk, samo zpětné se ukázalo že zdražilo, ale prostě to bylo

Jakou chceš barvu?
Jakej chces motor?
Automat?

Žádnej milion paketů a konfiguraci.

Je zajímavý jak různý trhy to máj ruzne.


Ale to nejsou jen Korejci, ale celkem i Japonci a Dáčka... Tři výbavy: 1) holobyt 2) normální výbava 3) Plná výbava... K tomu tři verze motoru a čau... Pokud ty jednotlivé verze dávají smysl, nemám s tím problém a myslím si že není nutné mít možnost, jestli když chci vyhřejvaný sesle, tak si nemusím objednat nějakou další *****, protože tahle rozdrobenost to pak jen zdržuje a prodražuje... Byť VW koncern si dost zakládá na tom, že si můžeš nakonfigurovat i různé kombinace mimo hru, třeba i bizarní, ale stejně to málokdo řeší...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků