Seat Leon 2013

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Ingos 11. 5. 2021 20:09

Vlákno 900, kombi, 4*4

Já tam vidím jen o haldexu 4 před faceliftové octy, kde nebyl interval 60k km, ale 3 roky, takže tam najeli třeba 200k km. V Octě z roku 2010 co měl táta už byl normálně interval 60k a to stejné má i seat a nikdy neměl žádný problém. Ono při tom nájezdu by to i bylo s podivem.
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod Ingos 12. 5. 2021 16:30

No, zájem je jak jsem čekal obrovský, takže to jdu hodit na sauto.
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod Tycoon1 14. 5. 2021 16:34

U takovéhle specifické verze pro omezený okruh zákazníků nelze čekat, že se to prodá do pár dnů od zveřejnění na jednom fóru.
Leon FR 1.4 TSI 92 kW, Yeti 1.2 TSI 81 kW
Ex Fabia 2.0 MPI 85 kW LPG
Tycoon1
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koenzym.q10 14. 5. 2021 23:34

Mně by se to celkem zamlouvalo jako přibližovadlo pro drahou, ale ne za 380. :-(
koenzym.q10
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod K86 7. 7. 2021 09:39

Nechce někdo Brodit konzoli na Leona?
https://www.brodit.cz/drzak/854890/brod ... stred.html
Dám za poštovný, nebo si přijeďte na Prahu - Východ Jih.

Nic za to nechci, už tak dost trpíte tím, že máte leona.
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 7. 7. 2021 22:48

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 7. 7. 2021 22:49

:D
To keby poviem kamosom, tak sa aj urazia mozno :D
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abre 8. 7. 2021 06:20

Skarohlidi, neprejici.
Sam ji mam a je to dobra konzole.
Spravedlnost pro pecha!
Abre
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Ingos 2. 11. 2021 08:57

Ingos píše:Dávám to sem z předstihem, aby mi pak někdo za 3 měsíce nenapsal, "jejda, zrovna jsem koupil něco jiného, kdybych to věděl", známe místní garážníky...

Během pár měsíců bude na prodej Seat Leon X-perience, 2.0TDI 110kW, MT 4*4. Rok výroby někdy září/říjen 2015, najeto cca 87k km. Auto vlastní táta od novoty.

Je to stejná barva jako tahle testovačka, stejný vnitřek, jen to má 17" kola a menší obrazovku.
https://www.auto.cz/seat-leon-x-perienc ... anol-86433

Co se servisu a oprav týče:
První olej měněn ve 2000km pak někdy ve 29, pak v 57-58. Haldex měnen olej ve 48k.
Jsou tam nové zadní vrata-máma vyjížděla z garáže s otevřeným kufrem a ohnula je v pantu.
Loni měněný zadní nárazník, nějaký ***** to odřel na parkovišti a nenechal ani číslo.
Měněny komplet brzdy a desky někdy rok zpátky, jinak žádný problém. Nikdy nebourané.

Výbava:
Dual klima
Tempomat
Parkovací senzory přední + zadní
Vyhřívaní sedaček
Tažné zařízení
Sportovní sedačky Koženka a alcantara
Bluetooth
LED světla
Taková rozumná, žádné prkotiny, ale vše potřebné.

K autu jsou dvě sady kol(origo a neorigo), ještě nevím, jestli budou obě k dispozici, každopádně obě sady gum jsou skoro nové, najeto pár km.
Auto moc hezky drží v zatáčkách, 4kolka funguje perfektně, podvozek je tužší, ale nemlátí a na hladké silnici je s tím i zábava. Spotřeba při klidné jízdě 5,5, svižná 6,5 a hodně svižná dálková trasa za 7, víc to prostě nežere, můžete jet dálnici i okresky jak prase. Ale zase to neumí ani za 4,5l jako nové TDI EVO.
Uvnitř je na diesel opravdu dost ticho, skvělá je manuální převodovka, tužší a o hodně přesnější chod než měl můj golf. Perfektní jsou sedačky, posez trošku vyšší, tak akorát boční vedení, volant příjemný věnec i velikost. Alcantara ve výplních dveří působí dovolím si říct až luxusně.
Zastaralá je obrazovka infotainmentu, je malá, bídná grafika, ale základní věci ukazuje. LED světla svítí velice dobře, ačkoli všichni tvrdí, že Leon předface měl ty ledky slabé, tak tady prostě nemůžu říct křivého slova. Ano Kamiq 2020 svítí o něco lépe, ale je to minimální rozdíl.
Auto od prvního kilometru jezdí jen na shell V-power diesel, adblue to nemá. Umývané většinou ručně mnou, ale samozřejmě lak má provozní oděrky.

Cena je představa okolo 380k, ale dá se samozřejmě jednat. Je možnost odpočtu DPH.


Ahoj, jak jsem psal, tak auto bude za cca 14dnů k dispozici. Nedělám si plané naděje, že bych tady na garáži něco prodal, když jsem tu neprodal už 3 auta a dokonce ani 3 zánovní gumy za cenu 2. Cena se dá hnout, auto je zase o pár měsíců starší a teď má mít olejový servis, který nevím jestli se ještě stihne, pokud ne, samozřejmě by šla cena dolů. Foto bych pak nějaké dodal.


Tak nakonec se o to ještě prali 2 znamí. Prodáno.
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomas B 2. 11. 2021 08:58

počet zranění?
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 2. 11. 2021 09:22

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ingos 2. 11. 2021 10:12

Dobře, nakonec se o to "prali" 2 známí :D
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 11. 2021 10:25

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abre 2. 11. 2021 10:48

Tak jeste aby ne.
A vysledna cena?
Spravedlnost pro pecha!
Abre
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod glider 19. 11. 2021 09:19

Slaba 1,5 po uprave.

Obrázek
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků