Seat Leon 2013

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod OTA21 6. 10. 2019 18:20

OK, přiznám se, dneska jsem měl velice kacířskou myšlenku, že bych si do auta dal látkové koberce. :)

Jel jsem od kámoše, kde jsme kopali studnu, byl jsem jak jetel od toho jílu, kterej nám dal pěkně zabrat a samozřejmě jsem si zapoměl náhradní boty, takže jsem musel jet asi 80 km jen v ponožkách. Když pominu, že se bez bot řídí dost jakože na *****, tak hlavní problém byl, že mě drážky gumových koberců furt tlacily do noh.

Ale pohoda, už mě to přešlo a nechám si gumové. 8-)
96kW
OTA21
Štamgast

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 6. 10. 2019 18:37

Vsak prichazi zima, kacirska myslenka je na miste az v breznu. Pak to uz jen zrealizovat a nekupit nejake hnusne.
maXX_CZ
Inventář

Odeslat příspěvekod OTA21 6. 10. 2019 18:49

No, já je dostal k autu, jako že originál, ale určitě se dělají hezčí. Do jara bude tohle trauma zapomenuto a bude zase dobře. :)
96kW
OTA21
Štamgast

Odeslat příspěvekod Tomas B 6. 10. 2019 21:14

za to, ze sis nevzal holiny jako druhy boty, koberce nemuzou :-))
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod Nekenieh 6. 10. 2019 21:50

Já bych obě varianty pro sichr prokombinoval. Dal bych do auta látkové koberce a pak bych tam vlezl v holinách od bahna.
Nekenieh
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Lukas063 6. 10. 2019 22:35

pěkně na prasáka..
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Koubes 7. 10. 2019 09:54

OTA21 píše:OK, přiznám se, dneska jsem měl velice kacířskou myšlenku, že bych si do auta dal látkové koberce. :)

Jel jsem od kámoše, kde jsme kopali studnu, byl jsem jak jetel od toho jílu, kterej nám dal pěkně zabrat a samozřejmě jsem si zapoměl náhradní boty, takže jsem musel jet asi 80 km jen v ponožkách. Když pominu, že se bez bot řídí dost jakože na *****, tak hlavní problém byl, že mě drážky gumových koberců furt tlacily do noh.

Ale pohoda, už mě to přešlo a nechám si gumové. 8-)

Na boso se mi řídí úplně nejlíp. Škoda, že v zimě se tohle nedá moc praktikovat...
Seat Leon ST 1,8TSI FR
Seat Leon 1,4TSI FR
Koubes
Pozorovatel

Předchozí stránka