BMW a vše kolem nich III.

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod acer.t 4. 2. 2008 16:44

BMW Z4 3.0si RV 2006 - 15 000 nádherných km za námi
BMW 316i Compact RV 2002 - Na prodej jen do dobrých rukou.....SZ
-My dream is not car, My dream is BMW(M3 - E46, Z4,130i...)
acer.t
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MMira 4. 2. 2008 16:48

CEO: hajz.l, ani se neoptal, jestli me muze okopirovat. jinak jako jo, tohle auto, kdyz se nalesti, umi pekne "zarit". na show do ceska jak delane.
FWD na pojizdky, AWD na potah, RWD na zabavu, co vice si prat.
MMira
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Deli 4. 2. 2008 16:49

ta x6 je fakt obluda :D ale čistě zezadu to nevypadá úplně špatně, ty světla, laufy... ale ten profil :oboze
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Deli 4. 2. 2008 16:50

tak ona ta "MMirova modrá", když je umytá tak docela září... ;)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 4. 2. 2008 18:10

MMira: obvykle zapnu klimu, ovl. teploty do modra a intenzitu fuku a tedy i chlazení vnitřku ovládám otáčkama ventilátoru.... s teplotou vzduchu nedělám nic .... v případě mouze zavírám svůj výdech a pouštím to prostředním lidem dozadu .... toť vše ... nicméně zkýčkalému člověku to třeba muže dělat potíže ale já jsem poměrně odolný jedinec zvyklý skoro na vše :-) o víkendu si du zabivakovat do sněhu :-)
Dr. 120L
Inventář

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 4. 2. 2008 18:23

Doktor: A měl si někdy auto s automatickou? protože když si na to zvykneš, tak ti pak manuální přijde jako když se vracíš zpátky na stromyk/quote]

psal to už MMirovi .. pokud je člověk extra zhejčkanej tak možná jo ale to fakt já nejsem takže mě plně manuální klima vyhovuje a klidně bych jí v mym dalším autě nechal a automatiku ee ...

to víš že občas jedu autem s plnou automatikou ... kamarádův Prasát jí má ... ale on je nenechavka pořád něco šteluje takže to nemužu psoudit protože u něj je mi buď vedro nebo zima :-)))))
Dr. 120L
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukasoj 4. 2. 2008 18:33

Doktor: Ono je i rozdíl mezi Klimatronikem(starší passat) a douzonvou klimoškou, která se dává do novějšího passata . V SuperBu jsme měli Klimatronik a oproti O2ce, kde jsme měli tu dvouzonovou, to byl velikááánskej rozdíl. Klimatronik sme museli furt štelovat, kdež to u té dvouzonové stačilo nastavit teplotu a po celou dobu jízdy, se nemusela štělovat ;-)
Lukasoj
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod CEO 4. 2. 2008 19:04

Dr. 120L píše:MMira: obvykle zapnu klimu, ovl. teploty do modra a intenzitu fuku a tedy i chlazení vnitřku ovládám otáčkama ventilátoru.... s teplotou vzduchu nedělám nic .... v případě mouze zavírám svůj výdech a pouštím to prostředním lidem dozadu .... toť vše ... nicméně zkýčkalému člověku to třeba muže dělat potíže ale já jsem poměrně odolný jedinec zvyklý skoro na vše :-) o víkendu si du zabivakovat do sněhu :-)f/quote]

se divím, že máš PC, ono na psacím stroji taky nezhýčkaný jedinec toho napíše spoustu a doufám, že jako nezhýčkaný jedinec chodíš ovládat TV rukou a nemáš/nepoužíváš dálkové ovládání - to je jen pro zhýčkané prďoly...

:roll: to je debil :oboze
CEO

Odeslat příspěvekod ##_## 4. 2. 2008 19:08

:mrgreen:
##_##

Odeslat příspěvekod mabosk 4. 2. 2008 19:08

Ono ten rozdiel medzi automatickou a manualnou klimou naozaj neni taky velky. Automaticka sa akurat jednoduchsie nastavuje.
mabosk
Inventář

Odeslat příspěvekod Koby 4. 2. 2008 19:16

s tou klímou bych tot aky neviděl tak horký... Vubec do dalšího auta automatiku nepotřebuji, stačí asi fakt manuál. jasný, je lepší natukat 21 stupnu a nechat to bejt, ale s manuálem človek velmi rychle najde tu polohu, že na to taky nemusí extra šahat. Rozhodne to nevidim jako nutnost. je to jenom daleko příjemnější a jednoduší, prostě je to pohodlný. Ale kdyby se mi naskytlo auto který chci a neměl bych ho koupit kvuli tomu, že by mělo manuální klímu, tak to ne...
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář

Odeslat příspěvekod RRAAFF 4. 2. 2008 20:25

Tam jde o to, že díky čidlům (slunečnímu apod) se mění intezita síly fuku či teplota a navozuje to lepší pohodu. Kdo jezdí často dál, tak si myslím je velmi užitečná, kdo pár km sem a tam, tak stačí bohatě manuál. Navíc aspon u většiny aut to líp vypadá :D . Já auto klimu (fci Auto)využívám jen na delší cesty, ve městě v létě mám stejně většinou LO, tak to maká naplno, takže tam funkci auto nevyužiju :D
Fabia 3 Combi 1,0 TSI DSG Style + blind spot+FLA+parkassist P/Z+adaptivní tempomat...
Ex. Škoda Rapid lifback FL 1,0 TSI 81kW Ambition
Ex.Škoda Rapid Spaceback FL 1,0 TSI 70kW Ambition

Opel Vectra B 1.8 16V CD sedan 299000km
RRAAFF
Inventář

Odeslat příspěvekod mabosk 4. 2. 2008 20:30

No mne prijde ze tie cidla su skor kontraproduktivne. Trosku vykukne slnko a klima ti pusti do ksichtu hned studeny vzduch alebo sa snazi udrzat pri nohach rovnaku teplotu ako inde. :(
mabosk
Inventář

Odeslat příspěvekod RRAAFF 4. 2. 2008 20:48

Tak mě se zdá že ten náběh není zase tak drastický, ale znát to je. Ovšem že by mě to vadilo to ne. Spíš mě vadí to, že když sednu do auta (vedro třeba 30, teplý motor) a dám 17°C a AUTO, tak se mi rozjede větrák na plný kule, tak to musím buď zvýšit teplotu nebo ubrat větrák. proto to mám na cukačky po městě na LO a rychlost větráku tak 4-6max a pohoda.
No hlavně aby se mi ještě ve vedrech neklekla, 10,5roku a zatím jede OK, ale nic netrvá věčně ;)
Ty si můžeš v nouzi aspoň sundat střechu :D
Fabia 3 Combi 1,0 TSI DSG Style + blind spot+FLA+parkassist P/Z+adaptivní tempomat...
Ex. Škoda Rapid lifback FL 1,0 TSI 81kW Ambition
Ex.Škoda Rapid Spaceback FL 1,0 TSI 70kW Ambition

Opel Vectra B 1.8 16V CD sedan 299000km
RRAAFF
Inventář

Odeslat příspěvekod mabosk 4. 2. 2008 20:53

No mne priame fukanie klimy extremne vadi takze mam vzdy vsetky prieduchy okrem tych co smeruju na okno zavrete. Skoda ze vyrobcov nenapadla regulacia teploty v troch zonach.
mabosk
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka