BMW a vše kolem nich III.

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Opravdu vas mrzi ze brasci odrel naraznik?
Absolutne ne. Preju mu to burzoustovi. Ale nahlas to nereknu 10 %  25%  [ 10 ]
Je mi to putna. 8 %  20%  [ 8 ]
Fakt mne to mrzi bo ho mam rad. 12 %  30%  [ 12 ]
Mrzi mne to i kdyz k nemu nechovam zadne city 9 %  23%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 39

Odeslat příspěvekod cptObvious 1. 10. 2014 12:20

dobry den pani.

quick update aby som tu nebol za fanatika a debila, ktory nepripusta chyby na premiovkach.

Bavorak je u doktora, rozvodovka v pecku, vymena na zaruku, zatial jazdim na stealthom nenavidenom F10. Goes mal pravdu, po prvych 400km za 2 dni je jedna vec jasna, zabava za volantom, nula nula nic. Tazke, malo komunikativne dialnicne presuvadlo pocitovo dynamicky/pruzne horsie ako F30.
cptObvious
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 1. 10. 2014 12:34

520d?
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cptObvious 1. 10. 2014 12:40

525d
cptObvious
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 10. 2014 08:31

hele jake davaji bez nejakeho tlaceni slevy na trojku/ctverku? Da se treba pocitat s tim, ze 10 % neni problem?
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 10. 2014 08:49

MND mají prej 22% na cokoliv
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 10. 2014 08:52

a to MND znamena co?
anonymni

Odeslat příspěvekod Lemmy K. 8. 10. 2014 08:54

Moravské naftové doly.
49% Mother Fucker 51 % Son of A Bitch
Lemmy K.
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 10. 2014 09:03

jop ... jen jsem tím chtěl říct, že jak se běžně říká, že na BMW se dá udělat 20 %, tak je to asi pravda :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 10. 2014 09:04

ok no
anonymni

Odeslat příspěvekod stealth 8. 10. 2014 09:18

goes píše:hele jake davaji bez nejakeho tlaceni slevy na trojku/ctverku? Da se treba pocitat s tim, ze 10 % neni problem?


10% není problém zcela určitě. ;-) Raději ani nebudu psát, jakou jsem uhádal slevu nebo mě dealer uškrtí :-)
BMW 520d F11; BMW M3 F80
stealth
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod burty s krenem 8. 10. 2014 09:21

predpokladam, ze take zalezi na mnozstvi blbin, ktere si tam clovek nalozi..
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stealth 8. 10. 2014 09:26

cptObvious píše:dobry den pani.

quick update aby som tu nebol za fanatika a debila, ktory nepripusta chyby na premiovkach.

Bavorak je u doktora, rozvodovka v pecku, vymena na zaruku, zatial jazdim na stealthom nenavidenom F10. Goes mal pravdu, po prvych 400km za 2 dni je jedna vec jasna, zabava za volantom, nula nula nic. Tazke, malo komunikativne dialnicne presuvadlo pocitovo dynamicky/pruzne horsie ako F30.


No za fanatika tady jsi, o tom se nebudeme bavit. Za debila určitě ne ;-]
F11 strávila v servise 17 dní. Únik oleje, přední ramena v *****, úniky chladící kapaliny, xenony (víckrát) apod. To mi ale nevadí. Je to věc a ta se může pokazit. Mně vadí jen jediné. Jak jsou některé věci prostě plánovitě odfláknuté. Není jim daná potřebná péče.

Ja Ti to řeknu asi takhle. To BMW je jako nádherná dáma, která voní, je oblečená v krásných šatech a má naprosto vybrané chování. Bavíš se s ní a připadáš si jako v ráji. Je půvabná a vyjadřuje se na úrovni. V ruce drží skleničku se šampaňským Dom Perignon a zničehonic si vulgárně odplivne, poškrábe se na zadku a řekne: "to je dneska den k.- u,,. r., va". Máš pocit, že ses přeslechl, ale ona to udělá ještě několikrát.
Stručně řečeno, já bych tomu autu dal 7 bodů z deseti. Což není málo na to, že si mě bereš do huby a přesvědčivě píšeš, co si myslím.
A pak taky. Je to mé první BMW a myslel jsem si, že bude trochu sportovnější. Sám píšeš, že se to řídí divně...
BMW 520d F11; BMW M3 F80
stealth
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 10. 2014 09:39

Nový příspěvekod stealth 8. 10. 2014 09:26

Ja Ti to řeknu asi takhle. To BMW je jako nádherná dáma, která voní, je oblečená v krásných šatech a má naprosto vybrané chování. Bavíš se s ní a připadáš si jako v ráji. Je půvabná a vyjadřuje se na úrovni. V ruce drží skleničku se šampaňským Dom Perignon a zničehonic si vulgárně odplivne, poškrábe se na zadku a řekne: "to je dneska den k.- u,,. r., va". Máš pocit, že ses přeslechl, ale ona to udělá ještě několikrát.
Stručně řečeno, já bych tomu autu dal 7 bodů z deseti. Což není málo na to, že si mě bereš do huby a přesvědčivě píšeš, co si myslím.
A pak taky. Je to mé první BMW a myslel jsem si, že bude trochu sportovnější. Sám píšeš, že se to řídí divně...


To si clovek o sve prvni lasce mysli taky. Jenze pak prijde druha, ta opravdova a zjisti, jak byl hloupy a ze jeho presvedceni v dany okamzik pramenilo z nezkusenosti a mladicke nerozvaznosti. Za tu prvni si dej BMW a za tu druhou Audi...
anonymni

Odeslat příspěvekod Užovka 8. 10. 2014 09:47

tak jsem v jednom OC viděl naživo 2 Active Tourer a vypadá o hodně větší než na fotkách, od listopadu též jako xDrive 220d...
BMW 320d (E93) Bj. 2013
Fiat Fiorino JTD
Užovka
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 10. 2014 09:58

no tak sláva :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků