BMW a vše kolem nich III.

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Opravdu vas mrzi ze brasci odrel naraznik?
Absolutne ne. Preju mu to burzoustovi. Ale nahlas to nereknu 8 %  22%  [ 8 ]
Je mi to putna. 8 %  22%  [ 8 ]
Fakt mne to mrzi bo ho mam rad. 11 %  30%  [ 11 ]
Mrzi mne to i kdyz k nemu nechovam zadne city 9 %  25%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 36

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 9. 2022 09:42

Sle zavidet budu ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 7. 9. 2022 09:45

Šle bych mu nezáviděl, to spíš to auto
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch

Odeslat příspěvekod MELLO 7. 9. 2022 09:45

:D :D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod saabik 7. 9. 2022 09:48

Congrats, výbava celkem bohatá.
Za mě asi toto:
M technology packet nebyl nikdy k dispozici pro touring, vždy jen pro sedan. Pokud si dobře pamatuju, tak pokud bylo pro touring objednáno tažné, ten chladič tam údajně dávali. Bez záruky. V seznamu kouli ale stejně nevidím.
Galvanizované čudlíky nemám, ale ti co je měli, si stěžovali, že jejich kvalita po letech není nijak valná a základ poslouží lépe. Z toho důvodu jsem se na to vykašlal a neobjednal tuhle fičuru.
Já bych ve výbavě dal přednost kůži, ale to je asi bezpředmětné, pokud je to skladovka.
Pro zajímavost, dají nějakou slevu?
Edit: panorama za mě taky zbytečnost. Přidává dost kil a snižuje strop.
Naposledy upravil saabik dne 7. 9. 2022 09:52, celkově upraveno 1
saabik
Štamgast

Odeslat příspěvekod brasci 7. 9. 2022 09:51

Galvanizovane sa mi nepacia. Tak som to nebral, ale asi je to jedno. Konfiguracia fajn, chod do toho.
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Spectral 7. 9. 2022 09:54

saabik: Super, díky za info! Takže tlačítka mi chybět nemusí a paket tam stejně narvat nešel.

Není to ani skladovka, je to ojeté auto (11/2020) s 14 tkm, které německý dealer BMW vykoupil od svého zákazníka (prvního majitele, jemuž to auto tehdy na Vánoce 2020 prodali). Týpek jim to dal v létě protiúčtem, když si u nich koupil nové auto (ne, nevím jaké). Auto je leštěnka, stav nového auta, ještě voní.

brasci: Díky.
Spectral
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod glider 7. 9. 2022 09:55

Pozri si sedany, ze ci to maju, IMO tam to bude.

Obrázek
Obrázek
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod saabik 7. 9. 2022 10:01

Taky jsem překvapen, že po dvou letech stále ještě trochu voní novotou:).
Máš SZ.
saabik
Štamgast

Odeslat příspěvekod coxxi 13. 9. 2022 02:34

- nevidim ve specifikaci "Akusticky predni okna", to je hodne znat na dalnici. Jinak tam krome chybejicich vetsich brzd asi neni co oplakat. Ja je tam daval jen na efekt a pro dobrej pocit, ze mas chladic navic. Nevim, jestli to nejak znatelne lip brzdi.

- "galvanizovana tlacitka" dodaji dvernim panelum aspon trochu "luxusniho" smrncu, protoze cele dvere jsou takove fadni, kort v te horni casti prakticky jednobarevne. Pokud teda nemas barevnou kuzi. Treba prepacovany dvere v GC verzi s hlinikovou listou u horniho kraje misto kolem madla vypadaji o poznani hodnotneji... Ale to jen muj nazor :). Nebo dverim hodne pomuze i rozsireny kozeny paket, ktery je ale jen u te nejvyssi rady kuze (Merino tusim). U zivotnosti zadnej zadrhel nevidim, tlacitka vypadaji porad jako nova.

- chvalim aspon tu palubku v sensatecu, interieru pomuze. Ikdyz mi hlava nebere, co tam bmw dovoli v ramci setreni za kombinace. U audi, mercedesu neexituje, ze bys treba obsiti dveri a volantu mel v jine barve, nez palubky. BMW ti u zakladniho sensatecu/alcantare na sedadlech (s modrym prositim) necha na palubce bile/sedive obsiti, ikdyz vsude jinde je ta modra barva prositi. Dalo praci zjistit, jak sladit prositi do jedne barvy. Jedinym resenim je hodit sedadla do kuze, pak je palubka obsita take modre (pro kombinaci cerna kuze, modre prositi). U ostatnich nevim, ale tohle maji hodne nedotazene. To neudela ani Seat s fake prositim v plastove palubce...

- Dal bych ledvinu za ty pozdeji pridane Top sportovni sedacky (zaklad z M3, ale bez perforace).

- ad pneu) runflaty Pirelli pzero maji bajecne nizkou hlucnost, to se jim povedlo. U prilnavosti na suchu pri ostrejsi jizde uplne nevim, nejak bojuju se idealnim tlakem v pneu a proste mi prijde, ze to v zatackach moc nelepi. Ale tak on to neni zadnej hot hatch :)

A kdyz prisla rec na ty galvanizovana tlacitka, nahrava mi to na tema hliniku ve dverich a na palubce: jde vam to pri cisteni dostat do stavu, kdy tam nejsou fleky/smouhy? Ma to nejakej kokotskej finish, kterej tvori smouhy cimkoliv se toho jen dotknes. A je uplne jedno, jestli je to upocenej palec nebo cistici prostredek :)
coxxi
Štamgast

Odeslat příspěvekod Dix_ 22. 9. 2022 12:01

Bez bodů
Auto jedině s automatem
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod koenzym.q10 22. 9. 2022 12:53

To je nová sedmice? Jsem úplně prošvih... No tak to je überhnus. :-D:-D:-D
Teda pardon, chtěl jsem říct, že předchozí model rázem vypadá zastarale.
koenzym.q10
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Luděk.Kk 25. 9. 2022 14:43

Tak jak jezdí 340i hoši ? Já jsem dostal nový motor heč heč :D Najeto necelých 90k km
Přílohy
Snímek obrazovky 2022-09-25 153912.jpg
Luděk.Kk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arnie J 25. 9. 2022 14:44

A zjistilo se, co tomu je? Nebo se to teprve bude měnit?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch

Odeslat příspěvekod Luděk.Kk 25. 9. 2022 14:48

Už je vyměněno, co byla příčina se už nedozvím. Celkově to bylo dost divoký, měnilo se tam plno věcí, které nepomáhaly, pak si to celé převzalo BMW v Německu a do pár dnů byla schválená výměna. Velmi pravděpodobně to byly ojnice.
Luděk.Kk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod glider 25. 9. 2022 14:48

Fiha.
glider
Ja chcem Slovak

Předchozí stránkaDalší stránka