BMW a vše kolem nich III.

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Opravdu vas mrzi ze brasci odrel naraznik?
Absolutne ne. Preju mu to burzoustovi. Ale nahlas to nereknu 10 %  25%  [ 10 ]
Je mi to putna. 8 %  20%  [ 8 ]
Fakt mne to mrzi bo ho mam rad. 12 %  30%  [ 12 ]
Mrzi mne to i kdyz k nemu nechovam zadne city 9 %  23%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 39

Odeslat příspěvekod RRAAFF 4. 2. 2008 21:00

No já mám jen jednozónovku, tak mně by stačila i ta dvou, ale zase na tom tak netrvám. Ostatní se přizpůsobí :D

U SLka jsem tady jednou vyčetl, že má přívod teplýho vzduchu ke krku (to jsi myslím psal, že to ještě nemáš). To by bylo dobrý si dát v létě na hlavu teplejší vzduch a na tělo chladnější. Jestli to jde kombinovat teda. Většině lidem právě vadí ledový vzduch na hlavu.
Fabia 3 Combi 1,0 TSI 6MP Style MY21 - blind spot, adaptivní tempomat, care connect, DAB, parksystem P/Z...
Ex.Fabia 3 Combi 1,0 TSI DSG Style + 2x Škoda Rapid FL 1,0TSI ambition

Opel Vectra B 1.8 16V CD sedan 306000km
RRAAFF
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mabosk 4. 2. 2008 21:04

No ja som myslel troma zonami hlavu, telo a nohy.

Jo Airscarf este nemam ale mozno to nebude tazke dorobit kedze cele je to zabudovane do tej opierky.
mabosk
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepi730 4. 2. 2008 21:11

hm,tak to si trochu mimo-samo že to ide regulovať na nohy a priamo do interiéru,ofuk na čelné sklo regulovať nepotrebuješ
pepi730
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MMira 4. 2. 2008 21:21

mabosk píše:No mne prijde ze tie cidla su skor kontraproduktivne. Trosku vykukne slnko a klima ti pusti do ksichtu hned studeny vzduch alebo sa snazi udrzat pri nohach rovnaku teplotu ako inde. :(

to tam ty cidla mas nejake divne, protoze je tenhle fenomen nepozoruju. samo, vetrak chvilemi vrci vic, chvilemi min, ale aby se to najednou zblaznilo, to ne.
FWD na pojizdky, AWD na potah, RWD na zabavu, co vice si prat.
MMira
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matuS 4. 2. 2008 21:45

mabosk píše:No mne prijde ze tie cidla su skor kontraproduktivne. Trosku vykukne slnko a klima ti pusti do ksichtu hned studeny vzduch alebo sa snazi udrzat pri nohach rovnaku teplotu ako inde. :(


je pravda, ze klimy na mercedese su obcas take divne, ale normalne auta vobec netrpia tym co popisujes.
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mabosk 4. 2. 2008 21:57

pepi730 píše:hm,tak to si trochu mimo-samo že to ide regulovať na nohy a priamo do interiéru,ofuk na čelné sklo regulovať nepotrebuješe/quote]


Ktore auto ma nastavenie teploty extra na nohy?
mabosk
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mabosk 4. 2. 2008 21:59

MMira & Matus

To bolo len obrazne ja som ohladne tohto velmi citliva natura.
mabosk
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Head 4. 2. 2008 22:57

Deli píše:něco na připomenutí starý časů 8):D

http://www.youtube.com/watch?v=jB9s3svAmCEs/quote]


nejlepší na tom je ten komentář dole :" this driver must be ugly like a monkey... :D" :mrgreen:
Yesterday is history, tomorrow a mystery, today is a gift, thats why it's called the present
Head
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 5. 2. 2008 07:09

mabosk píše:No mne prijde ze tie cidla su skor kontraproduktivne. Trosku vykukne slnko a klima ti pusti do ksichtu hned studeny vzduch alebo sa snazi udrzat pri nohach rovnaku teplotu ako inde. :(

njn, MB :D

mabosk píše:No mne priame fukanie klimy extremne vadi takze mam vzdy vsetky prieduchy okrem tych co smeruju na okno zavrete. Skoda ze vyrobcov nenapadla regulacia teploty v troch zonach.

to ja mam v podstatě taky, nebo mam ty střední otevřené, ale otočené na spolujezdce, protože jezdim 95% sám :lol: tak nemam rád, když to na mě fouká...

- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matuS 5. 2. 2008 15:36

mabosk píše:MMira & Matus
To bolo len obrazne ja som ohladne tohto velmi citliva natura.


ale ja som z MB klimy naozaj prekvapeny. Teda v letnom rezime nieje problem, ale v zimnom - sadnem do auta, zacne to ku-rit ako besne, to je OK, lenze ono to kuri snad do 30st a potom za 5min to zacne fukat asi 10st vzduch. Takze obleceny sadas do auta, za 2min sa potis, vyzlecies sa, a za 5min ti je zima...
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mabosk 5. 2. 2008 16:31

matuS píše:
mabosk píše:MMira & Matus
To bolo len obrazne ja som ohladne tohto velmi citliva natura.


ale ja som z MB klimy naozaj prekvapeny. Teda v letnom rezime nieje problem, ale v zimnom - sadnem do auta, zacne to ku-rit ako besne, to je OK, lenze ono to kuri snad do 30st a potom za 5min to zacne fukat asi 10st vzduch. Takze obleceny sadas do auta, za 2min sa potis, vyzlecies sa, a za 5min ti je zima...


To som nespozoroval ale je pravda ze to blbne za ked je vonku chladno ale slnko uz poriadne hreje (jesen,jar)
mabosk
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepi730 5. 2. 2008 17:57

na nohy predsa nastaviš teplotu zakladnu a zmeniš teplotu na priame fukanie-mimochodom pocitove rozdiely v teplote zvladneš iným nastavením množstva vzduchu na nohy,stred a a sklo :)
pepi730
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mabosk 5. 2. 2008 18:13

pepi730

Jasne ale to uz ma od AUTOMATIKY daleko :D a rucne je to hodne komplikovane lebo nie vsetky parametre vetrania sa daju nastavit tak presne.
mabosk
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 5. 2. 2008 18:17

Tak takhle chlapci bych si představoval ideální odpružení podvozku. Kromě jiného je tam vidět, že na nerovnosti fakt není Porsche ideální a autě se tam ten člověk div neumlátil... to jest i názorná ukázka proč jsem v zatáčkách rychlejší než Porsche. Nicméně o tom video není, je o pokročilém podvozku, který jde koneckonců namontovat i na auto staré jak metuzalém (LS400)


http://www.youtube.com/watch?v=eSi6J-QK ... spension++))/0
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mabosk 5. 2. 2008 18:20

@Ace2

to uz je hodne stare a Bose to nikdy nedotiahol do seriovej vyroby. Ale MB predstavil v tom ich novom koncept aute nieco este lepsie. Ma tam pred kolesom scanery povrchu takze to nastavaju tlmic pred tym ako narazi na nerovnost :D
mabosk
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků