BMW a vše kolem nich III.

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Opravdu vas mrzi ze brasci odrel naraznik?
Absolutne ne. Preju mu to burzoustovi. Ale nahlas to nereknu 10 %  25%  [ 10 ]
Je mi to putna. 8 %  20%  [ 8 ]
Fakt mne to mrzi bo ho mam rad. 12 %  30%  [ 12 ]
Mrzi mne to i kdyz k nemu nechovam zadne city 9 %  23%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 39

Odeslat příspěvekod Tizyy 25. 3. 2009 12:58

Bond007 píše:tizzy: uz standardni 130i ma na 225 obcas problem se stabilitou zadku... s 245 je to mnohem lepsi...ale tak pokud to nekomu vyhovuje, tak proc ne...a netvrd mi ze sem v tom nikdy nejel ;)


No tak jasne, pokud tomu neopatrne zaslapnes plyn, nebo na mokrem povrchu. Ale kdyz ridis s citem a plynule tak neni problem. To treba u nové 330i se moc bat nemusi, to me prislo jako docela poddimenzované auto. Netvrdím, ze si nikdy nejel ve 130i, mluvil sem o srovnávaní jinych verzí.
http://www.autojournal.cz - Testy a videa exkluzivních vozů
Tizyy
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond007 25. 3. 2009 13:04

Tizyy píše:
Bond007 píše:tizzy: uz standardni 130i ma na 225 obcas problem se stabilitou zadku... s 245 je to mnohem lepsi...ale tak pokud to nekomu vyhovuje, tak proc ne...a netvrd mi ze sem v tom nikdy nejel ;)


No tak jasne, pokud tomu neopatrne zaslapnes plyn, nebo na mokrem povrchu. Ale kdyz ridis s citem a plynule tak neni problem. To treba u nové 330i se moc bat nemusi, to me prislo jako docela poddimenzované auto. Netvrdím, ze si nikdy nejel ve 130i, mluvil sem o srovnávaní jinych verzí.

ja jezdim neskutecne citlive, ale pokud hodis dozadu sirsi kola tak mas pak treba na vyjezdech ze zatacky k disposoco mnohem vic trakce ;)
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goggy 25. 3. 2009 13:04

evlo píše:
Goggy píše:evlo: nejezdí, ale ty ho nepotřebuješ, ty potřebuješ přestat dupat na plyn :)
No jo, ale tak sand normalni ma byt dupnu na plyn a auto pojede jak raketa. To mam ten plyn davat dokud nebylikne dsc? A pak to doopravdy pojede rychlejc?


No čistě teoreticky to pojede nejlíp v mírnym prokluzu, ale ano, normální je ubrat když bliká DSC... BTW nemáš to nějaký rozbitý? S DSC by si to mělo hrábnout chvilku a potom jet, ne hrabat...

Bond007 píše:ja jezdim neskutecne citlive


:mrgreen:
Neaktivní
Pro kontakt použijte ICQ.
Goggy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond007 25. 3. 2009 13:06

ja myslim ze evlo ma rozbityho neco jinyho nez auto
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goggy 25. 3. 2009 13:06

Myslim že je blbost aby mu to s 450mm pneu hrabalo :D
Neaktivní
Pro kontakt použijte ICQ.
Goggy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 25. 3. 2009 13:06

Presne tak to dela, jsem psal, ze jde poznat, ze by to lejo vic a hrabalo a proto blika dsc a ubira tomu ...

Bez dsc to hrabe jak svina, to je proste fakt, ty si mysli co chces :)
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goggy 25. 3. 2009 13:07

evlo no hele asi takhle, nedupej na to na mokru :)
Neaktivní
Pro kontakt použijte ICQ.
Goggy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tizyy 25. 3. 2009 13:08

Bond007 píše:
Tizyy píše:
Bond007 píše:tizzy: uz standardni 130i ma na 225 obcas problem se stabilitou zadku... s 245 je to mnohem lepsi...ale tak pokud to nekomu vyhovuje, tak proc ne...a netvrd mi ze sem v tom nikdy nejel ;)


No tak jasne, pokud tomu neopatrne zaslapnes plyn, nebo na mokrem povrchu. Ale kdyz ridis s citem a plynule tak neni problem. To treba u nové 330i se moc bat nemusi, to me prislo jako docela poddimenzované auto. Netvrdím, ze si nikdy nejel ve 130i, mluvil sem o srovnávaní jinych verzí.

ja jezdim neskutecne citlive, ale pokud hodis dozadu sirsi kola tak mas pak treba na vyjezdech ze zatacky k disposoco mnohem vic trakce ;)


to bez debat. jen rikam, ze to neni "nebezpecny stroj" jak to nekdo nazval. Je ale pravda, ze sme s tou prevrtanou 1er jeli za idealnich adheznich podmínek :-) na mokru to bude zrejme zle
http://www.autojournal.cz - Testy a videa exkluzivních vozů
Tizyy
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 25. 3. 2009 13:08

Heh, ono to ma ten problem i na suchu ze. Kazdopadne zkusim teda ubrat plyn co blikne dsc a pak ne, jestli to bude lepsi. No jestli jo, tak je to DSC teda pekne nevychytane.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goggy 25. 3. 2009 13:10

evlo: pokud ti bliká DSC a kola se neprotáčí tak drž klidně plyn na podlaze, to tě limitujou pneu...
Neaktivní
Pro kontakt použijte ICQ.
Goggy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 911T 25. 3. 2009 13:11

Goggy píše:
Bond007 píše:ja jezdim neskutecne citlive


:mrgreen:


Obrázek
911T
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goggy 25. 3. 2009 13:12

Asi mu taky blikalo DSC :D
Neaktivní
Pro kontakt použijte ICQ.
Goggy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond007 25. 3. 2009 13:13

tady je zas nekdo prehnane vtipnej :D
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goggy 25. 3. 2009 13:14

:D

evlo: hele já mám lehčí zadek a DSC mi bliká jen když na 1 nebo 2 pustim spojku jako debil, s AT to bude při rozjezdu asi trochu težší ale limitujou tě pneu...
Neaktivní
Pro kontakt použijte ICQ.
Goggy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 25. 3. 2009 13:14

Goggy píše:evlo: pokud ti bliká DSC a kola se neprotáčí tak drž klidně plyn na podlaze, to tě limitujou pneu...
Takze jsem proste koupil predrazene ***** co neumi poradne zrychlvoat?!

ME blika tak do 80-100, ale to uz jsem tak na 6000 otackach. Vetsinou to zkousim do kopce, je to prijemnejsi :)
Naposledy upravil evlo dne 25. 3. 2009 13:18, celkově upraveno 2
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků