BMW a vše kolem nich III.

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod m4lcolm 22. 12. 2010 09:51

JJ, všichni jsou teoretici a ty tancující báwa v kopci či na semaforech v mírném kopci si vymýšlí a objíždět je nemuseli :-P
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod RedBaron 22. 12. 2010 09:56

Taky nemám se zadokolkou na sněhu žádný problém a to, že je někdo tupá ovce bez citu a nedokáže na sněhu a ledu dávkovat plyn ale šlape furt podlahu a nechá za sebe pracovat problikávající zázrak, to je podle mě cesta do řidičského pekla.

Pokud jedu nad 100, DSC zapnu, pokud pod 100, vypínám hned po nastartování. Jezdím pořád s oběma rukama na volantu a věnuju se řízení, vesměs všechno co se stane do kila jsem schopen krásně pochytat. Ale pokud se někdo ve svém autě jen vozí s prstem v rypáku, pak se tomu vůbec nedivím.

Zadokolka na zledovatělých površích při rozjezdu z nuly má opravdu trakční problém, pokud jede tak je to naprostá pohoda.

Zrovna nedávno jsme si zavřeli cestičku tady u Vyššího Brodu kousek od Lipna a lítali jsme si eRZetu naplno až do tří do rána, byl tam i chlapík s Imprezou 2.0 a měl horší gumy než já (nový TS830 225/45 R17) a prostě nestíhal. Ujel mi kousek na výjezdu ze zatáčky a na rovince a v další zatáčce jsem mu byl zase na zadku. Byla to neskutečná zábava, narozdíl od ranního vstávání do práce potom :o)
BMW E46 330d Touring M-Paket II Topasblau
RedBaron
Nováček

Odeslat příspěvekod Bond007 22. 12. 2010 10:10

m4lcolm píše:JJ, všichni jsou teoretici a ty tancující báwa v kopci či na semaforech v mírném kopci si vymýšlí a objíždět je nemuseli :-P

ac odpurce zimnich pneu tak musim rict ze vzorek na tech pneu hraje velkou roli, mimo to na bmw a MB jsou vetsinou pneu kapku sirsi nez na vetsine predohrabu ;)
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod m4lcolm 22. 12. 2010 10:15

Jako by to něco měnilo na faktu, že jsem zatím potkal jen dva typy vozů, co jsem musel v kopcích objíždět. Kamiony na letních a báwa na zimních.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Bond007 22. 12. 2010 10:27

moje realita je ze jsem nemel problem cokoli vyjet
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod m4lcolm 22. 12. 2010 10:30

ty jsi ale überřidič
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod orgasmic 22. 12. 2010 10:30

Taky zalezi Jamesi, kde jezdis. Jestli jen do hypermarketu, tak to vse vysvetluje :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MELLO 22. 12. 2010 10:31

Bond007 píše:moje realita je ze jsem nemel problem cokoli vyjet

U tebe me to neprekvapuje, jsi spickovy ridic stejne jako ja.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Condoleza Rice 22. 12. 2010 11:18

a co takhle tahlejsi zachumeleny kopecek kde musis nekolikrat zpomalit skoro na nulu? Zustal by viset Bond Nebond
Condoleza Rice
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod orgasmic 22. 12. 2010 11:21

Pak by vyuzil povoleni zabijet.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Beaumont 22. 12. 2010 12:53

orgasmic: Jo, ale ještě předtím by protivníky donutil, aby ho roztlačili a zabil by je až by zase jel. :D
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor

Odeslat příspěvekod orgasmic 22. 12. 2010 14:05

To jo a pak by tu psal jak nema na snehu problem, ale za sebou a na rukach krev :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Bond007 22. 12. 2010 14:09

Condoleza Rice píše:a co takhle tahlejsi zachumeleny kopecek kde musis nekolikrat zpomalit skoro na nulu? Zustal by viset Bond Nebond

Obrázek z druhe strany je to peknejs toupak absolutne neudrzovanej jakymkoli posypem a pod snehem je led a nemel jsem s tim problem... on dost dela i ten samosvor na zadni naprave
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Beaumont 22. 12. 2010 14:25

Ten samosvor asi hodně pomáhá, ostatně za starých časů (určitě v 70. a 80. letech) dávalo BMW na trzích hornatých zemí (Rakousko, Ementálie...) do některých silnějších typů standardně samosvor, zatímco v Německu a jinde byl jen za příplatek.
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor

Odeslat příspěvekod orgasmic 22. 12. 2010 14:36

Ta fotka akorat dokazuje jak nervozni ***** mas :)
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka