BMW a vše kolem nich III.

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 8. 7. 2020 18:19

garážmistr píše:Už teď mi ten čumák nevadí, od října se mi začne líbit.

:shock: 8-D
goes 19. 5. 2020 22:44
Je to fuska zustat jakoze vtipny a nad veci
pozpatku_fijA
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod brasci 9. 7. 2020 14:26

Konecne prihlasene. Ramcek bezramcek, hned to lepsie vyzera.
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 9. 7. 2020 14:37

pjekné
goes 19. 5. 2020 22:44
Je to fuska zustat jakoze vtipny a nad veci
pozpatku_fijA
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Tomas B 9. 7. 2020 14:40

bétéčko
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod Pajjoun 9. 7. 2020 14:45

Bramborák tůring.
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod coxxi 9. 7. 2020 15:34

Brasci: To vypada mnohem lepe, nez ten humpolackej reklamni ramecek. Ja predni znacku prilepil automotive 3M paskou (prilepiluji se s ni spojlery a offroad kity, napr. audi allroad, primo v tovarne) a cela znacka vypada jak "nalepka". Puvodne jsem to chtel dat na specialni suche zipy (dual lock system od 3M), ktere jdou od sebe oddelit, ale ten spoj se mi oproti samolepici pasce zdal "vysoky" (moc to trcelo), takze zvitezila paska. Zatim to krome drobneho odlepeni v rozich drzi jak cert. Kdybych to ale delal znova, znacku bych si vic predtvaroval (leason learned pro ostatni). Kazdopadne nejvetsi figl je ve volbe vhodneho lepidla. To je duvod, proc levne samolepici pasky z hobby marketu casem upadnou, nebo na nalakovanem plastu nefunguji vubec, obzvlast pak pri nizkych a vysokych teplotach.

Jak vysoky je tenhle "neviditelny" ramecek? Mas nejake foto ze strany?
Naposledy upravil coxxi dne 9. 7. 2020 15:37, celkově upraveno 1
coxxi
Štamgast

Odeslat příspěvekod brasci 9. 7. 2020 15:36

Ja mam toto uz na niekolkatom aute a drzi to dobre. Ono je znacka zacvaknuta ale v tom mieste aj nalepena na tom, do coho sa zacvakla.

Tie reklamne mi tam dal diler. Prevozky som fakt neriesil ako to vyzera, aj tak maju iny rozmer. Tie dva tyzdne som to vydrzal.

Foto zo strany nemam.

Je to inak toto https://www.auto-max.sk/sk/exterierove- ... simple-fix
Naposledy upravil brasci dne 9. 7. 2020 15:41, celkově upraveno 1
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod yndezit 9. 7. 2020 15:40

Ten dual lock systém suchých zipů by ale mohl být dobrý na modré zóny... :hm
yndezit
Štamgast

Odeslat příspěvekod coxxi 9. 7. 2020 15:43

Asi mohl, udelat si nekde fejk znacku a prohodit to :)
coxxi
Štamgast

Odeslat příspěvekod Tomas B 9. 7. 2020 15:44

yndezit píše:Ten dual lock systém suchých zipů by ale mohl být dobrý na modré zóny... :hm

;-)
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod coxxi 9. 7. 2020 15:47

Brasci: Aha, takze je tam dost velka mezera mezi znackou a karoserii:

Obrázek

To se mi prave nelibilo. Jako by to rikalo: vycvakni si me, odnes, namontuj na jine auto, ukradni plnou na benzine a ujed :))
coxxi
Štamgast

Odeslat příspěvekod brasci 9. 7. 2020 15:50

Toto neriesim, to uz je trochu paranoia. Zas tak lahko dole ta znacka nejde, z beznych ramcekov ju mam vymontovanu lahsie. Tu ako sa nalepi, dost drzi. Celkom som sa natrapil ked som to naposledy daval z auta dole pri predaji.

-- 09 črc 2020, 15:52 --

A kedysi som si nalepil na auto znacku silikonom, priamo na naraznik. To drzalo ako hovado a bolo to priamo bez medzery. Ukazlo sa to ako neprakticke, ked mi museli menit naraznik, picovali v servise kvalitne :D potom som presiel na toto a cajk.
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod coxxi 9. 7. 2020 16:12

S tou krádeži znacky to byl joke. Hlavni problem za me je ta mezera, ta se mi nelibi. No prilepit to lepidlem je nejlepsi a definitivni varianta. Ale jak rikas, ma to i negativa. Tu pasku mas sanci odriznout vlascem, jako se to dela u spojleru.
coxxi
Štamgast

Odeslat příspěvekod Pajjoun 9. 7. 2020 16:32

coxxi píše:Brasci: To vypada mnohem lepe, nez ten humpolackej reklamni ramecek. Ja predni znacku prilepil automotive 3M paskou (prilepiluji se s ni spojlery a offroad kity, napr. audi allroad, primo v tovarne) a cela znacka vypada jak "nalepka". Puvodne jsem to chtel dat na specialni suche zipy (dual lock system od 3M), ktere jdou od sebe oddelit, ale ten spoj se mi oproti samolepici pasce zdal "vysoky" (moc to trcelo), takze zvitezila paska. Zatim to krome drobneho odlepeni v rozich drzi jak cert. Kdybych to ale delal znova, znacku bych si vic predtvaroval (leason learned pro ostatni). Kazdopadne nejvetsi figl je ve volbe vhodneho lepidla. To je duvod, proc levne samolepici pasky z hobby marketu casem upadnou, nebo na nalakovanem plastu nefunguji vubec, obzvlast pak pri nizkych a vysokych teplotach.

Jak vysoky je tenhle "neviditelny" ramecek? Mas nejake foto ze strany?

Nějakej odkaz,kde se ta 3m automotive dá koupit?
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 9. 7. 2020 16:35

brasci píše:Toto neriesim, to uz je trochu paranoia. Zas tak lahko dole ta znacka nejde, z beznych ramcekov ju mam vymontovanu lahsie. Tu ako sa nalepi, dost drzi. Celkom som sa natrapil ked som to naposledy daval z auta dole pri predaji.

Já tam dal novou oboustranku a zrecykloval ten tvůj držák. Akorát to tam není zacvaknuté, česká značka je asi o 2-3 mm nižší.
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Předchozí stránkaDalší stránka