BMW a vše kolem nich III.

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Opravdu vas mrzi ze brasci odrel naraznik?
Absolutne ne. Preju mu to burzoustovi. Ale nahlas to nereknu 10 %  25%  [ 10 ]
Je mi to putna. 8 %  20%  [ 8 ]
Fakt mne to mrzi bo ho mam rad. 12 %  30%  [ 12 ]
Mrzi mne to i kdyz k nemu nechovam zadne city 9 %  23%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 39

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 6. 7. 2020 21:34

to byla Octávia 4 ale, tu jsem neměl
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 6. 7. 2020 21:42

goes píše:
pozpatku_fijA píše:
goes píše:Dyt skodovka vykresluje golfa ne?

superb vykresloval superba a octávka vykreslovala octávku

Rapido?
V nejskem skoda vlakne nekdo daval obrazek jak akoda vykreslovala v nejakem nahledu golfa

Rapido?
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 7. 2020 21:53

pozpatku_fijA píše:to byla Octávia 4 ale, tu jsem neměl


Sak pisu pritomny cas a sucasnaje 4

-- 6. 7. 2020 22:53 --

Glider netusim :)
anonymni

Odeslat příspěvekod coxxi 6. 7. 2020 22:51

saabik píše:Edit: bingo! bude to kvůli adaptivnímu tempomatu, aby se tam vešlo nastavování vzdálenosti od auta přede mnou a symbol auta. Úplně zbytečně. I na nejkratší vzdálenost to samo brzdí hodně brzo. Pro naše dálnice téměř nepoužitelné.


Myslite jen adaptivni tempomat nebo assisted driving balicek? Ten tam byl ve dvou verzich. Zakladni, kterej ma horsi hadware (funguje jen do 200 kmph a nema nejake featury. Co se tam vsechno vejde na ten mensi displej pri tempomatu, ukazuje to okolni provoz ?

Ja mam Assited driving professional + live cockpit professional a tam ukazuje, jak auto "vidi" okoli. Resp jen okolni auta, ze to rozezna treba nakladak, autobus, motorku, auto, ukazuje kolik vidi pruhu na silnici, v jakem ty jedes atd. Rozhodne to ale neni tak pokrocily, jako v Tesle. Ve meste pri jizde +-50 to zvlada rekneme skoro "autonomni" rizeni, zataci podle pruhu, hlida rozestupy, rozjede se i zastavi samo apod, ale kruhac to asi neda (nezkousel jsem). Na dalnici to taky neda asi sjezdy apod (nezkousel jsem), ale hrozne to na ni uspava! Jak nemusis delat ty neuste mini korekce volantem, tak aspon ja zacinam usinat, je to nebezpecny. Jinak je to ale v te verzi Profi i na dalnici pouzitelne.

Btw u nas treba nefuguje diky legisltative, aby te to upozornovalo na Stopky a dej prednost v jizde (asi to umi i zastavit, pokud bys to ignoroval), ani u nas nejde, aby sis tam mohl nastavit automaticke prebirani zmen rychlosti, podle dopravniho znaceni - musis to manualne tlacitkem "Set" potvrdit. Taky u nas v CR nejde pouzivat 3d remote view (v nekterych statech se muzes pres mobilni apku Connected drive pripojit ma 360 kamery v aute a zkontrolovat okoli kolem auta - dobrej trojskej kun :)). Stejne tak diky legislative nemuzes ani pres apku udelat remote start motoru (takze remote spusteni ventilace je polovicni, protoze nejede kompresor klimatizace...) V prospektech to vsechno vypada super, ale pak polovina nefunguje - asi standard BMW :))


https://youtu.be/n6NyhHW95fQ

Ja jsem od prirody kritik, to dobre beru u tehle cenovky jako samozrejmost = na auto nenadavam, jen radsi nasdilim ty veci, co se ne uplne povedly. Kdyby tu byl nahodou nejakej dalsi zajemce...
Naposledy upravil coxxi dne 6. 7. 2020 23:28, celkově upraveno 3
coxxi
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saabik 6. 7. 2020 22:55

Ten driving professional jde jen s professional kokpitem, to znamená digitálním. Takže já mám jen základní driving asistent co ukazuje jen jeden pruh a i to je hodně. Tyhle fičury pro mě moc nejsou.
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod coxxi 6. 7. 2020 23:13

To ja si v tech vecech, kde to znamena nejaky vetsi pokrok libuju, bavi me to. Vetsinou o tom vim vic, nez "chudak" prodejce. Treba svetla, matrix led, laser atd. Proto jsem chtel demo auto pres noc... Po prodejci pak radsi jen chci, aby konfiguraci naklikal do systemu, ne a by mi do toho moc kecal, protoze kdyz uz na neco dojde, tak to vetsinou stejne skonci vetou "Tak to budeme muset zjistit v Nemecku", coz je ale porad lepsi varianta, nez kdyz si snazi neco vymyslet. Narazil jsem i na par hodne schopnych, abych jim nekrivdil. A od takoveho se pak nekdy nechas treba i ukecat na vybavu, co si puvodne neplanoval.

A BTW, v konfiguratoru jsou jeste nejaka nova top sport sedadla, coz me dost sere, ze nebyla dostupna, kdyz slo auto do vyroby. Podle fotek vypada, ze maji vyraznejsi bocni vedeni, i u sedaku. Ma to byt snad base model pro M3.
coxxi
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 7. 7. 2020 05:35

Ine sedadla teda konfiguratore nevidim. Ale M brzdy cervene tam su. To by som radsej ako tie modre. Skoda, ze nejdu cierne. :(
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ruman001 7. 7. 2020 05:59

saabik píše:Edit: bingo! bude to kvůli adaptivnímu tempomatu, aby se tam vešlo nastavování vzdálenosti od auta přede mnou a symbol auta. Úplně zbytečně. I na nejkratší vzdálenost to samo brzdí hodně brzo. Pro naše dálnice téměř nepoužitelné.

souhlas.... je to sice asi bezpečnější, ale člověk se cítí jako brzda kolikrát....
CLS 500 w218 SB
Ruman001
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 7. 2020 06:46

to je drama, napsala
anonymni

Odeslat příspěvekod Moucha 7. 7. 2020 06:56

coxxi píše:
Btw u nas treba nefuguje diky legisltative, aby te to upozornovalo na Stopky a dej prednost v jizde (asi to umi i zastavit, pokud bys to ignoroval), ani u nas nejde, aby sis tam mohl nastavit automaticke prebirani zmen rychlosti, podle dopravniho znaceni - musis to manualne tlacitkem "Set" potvrdit. T

jde to zapnout i u nás na automatiku, včetně doladit autopilota, aby měnil sám pruhy atd :) Notebook a pár minut práce
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luděk.Kk 7. 7. 2020 07:16

Já s adaptivním tempomatem jsem hodně spokojený, jak na dálnici tak ve městě. Na dálnici nechává mezery tak akorát, a po uvolnění pruhu celkem svižně zrychluje. A souhlasím s tím co psal coxxi. Pokud má člověk zapnuté i vedení v pruzích, tak to dokáže uspat, neboť to funguje opravdu velmi dobře.

Na ty věci co nefungují mě prodejce upozorňoval, docela je to škoda. Možnost nastartovat auto a vychladit si ho na dálku by byla určitě fajn.

FYI v pondělí jedu na okruh do Mostu, pokud schrastím nějakou kamerku tak sem hodím nějaký videa.
Luděk.Kk
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar





Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků