BMW a vše kolem nich III.

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod M4Touch 6. 4. 2017 14:00

To sis nemoch rovnou koupit 535d? :-))
https://youtu.be/q6gophrddCc?t=59s
M4Touch
Nováček

Odeslat příspěvekod VANDIT 6. 4. 2017 16:49

dostal jsem tuto nabidku na 30d takze v tom stavu bych nic lepsiho nesehnal a nejaky bezejmeny 35d bych fakt nechtel.. ostatne ja jsem tohle puvodne ani nechtel ale byla to nabidka co se neodmita :)

a jen se zajimam, pze pokud to nabizi samo BMW tak verim, ze v tom motoru proste nejakou rezervu maji (kit obsahuje cely novy vetsi chladic a novou ridici jednotku), pze zachovavaji tovarni zaruku.

ja se na to nejspis 100% vyseru ale zajimal mne nazor
mám svou vlastní garáž... juchuůůů :)
VANDIT
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Arnie J 6. 4. 2017 16:51

tak 30d asi jede sama od sebe dobře... to by mě od toho asi odradilo spolu s cenou :)
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod PatV 6. 4. 2017 16:54

Kdyby mi nebylo líto peněz, tak do toho jdu. :)
skype jr.
PatV
Štamgast

Odeslat příspěvekod one-z 6. 4. 2017 19:45

ace2 píše:tak pri kile by to ten motor jeste dat. Nicmene pocitej ze ted je cas na vymenu kulaku a silenbloku.

Jedno 350 tkm, druhý 250 tkm, myslíš že je na čase odčipovat? :D Jinak bych se na to vyflák, čipovací doba už je pryč.
one-z
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 6. 4. 2017 19:51

Stealth ma ten powerkit od BMW v 520d.
A zamna preco nie, kazdy kW sa zide.

Ale vlastne ako brasci povedal, nikto si nevsima co pisem, takze je to jedno :D
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 6. 4. 2017 19:51

VANDIT píše:Zdar, poprvé v životě jsem odešel od koncernu a pořídil si BMW 530d F10 v Mpaketu... asi bud mít pár otázek, začnu určitě

první: RUNFLAT - to musím kupovat? Odjakživa na to slyším jen nadávky... můžu to osadit klasickýma Pneu ?
druhá: BMW performance kit(pack) - přemýšlím to koupit tj. 290ps a 600Nm , nechci nic jinýho ala abctuning apod sračky... (jel jsem v 320d s tímto pakeetem na 200ps a jelo to dost slušně..

díky a snad budu spokojenej...

Já bych do toho šel. Měl jsem něco podobnýho od Brabusu na Mercedesu. Na jednotku byla záruka 2 roky a pokud měl motor tušim do 100 tisíc km, tak se vztahovala záruka i na motor. BMW to bude mít předpokládám podobně.
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod one-z 6. 4. 2017 19:55

glider píše:Stealth ma ten powerkit od BMW v 520d.
A zamna preco nie, kazdy kW sa zide.

Ale vlastne ako brasci povedal, nikto si nevsima co pisem, takze je to jedno :D

Zůstane homologace auta?
one-z
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 6. 4. 2017 20:00

Ano vsetko ti zostane ako predtym. Je to ofiko bmw. Homologizaciu xo by si chcel menit na homo?
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod one-z 6. 4. 2017 20:12

Tak pokud to tak je, tak proč ne, co to stojí?
one-z
Inventář

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 6. 4. 2017 20:25

Tipnu si, okolo 50 papírů?
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod Pajjoun 6. 4. 2017 20:29

one-z píše:
ace2 píše:tak pri kile by to ten motor jeste dat. Nicmene pocitej ze ted je cas na vymenu kulaku a silenbloku.

Jedno 350 tkm, druhý 250 tkm, myslíš že je na čase odčipovat? :D Jinak bych se na to vyflák, čipovací doba už je pryč.

Pryč? :-(
Bych čipoval, až bych brečel. :D Ale ještě nemam komplet HW. :D
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 6. 4. 2017 20:46

dáš turbo, jo? aby mělo smysl čipovat :D
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod one-z 6. 4. 2017 20:48

Nissan: tak nějak jsem si říkal 50-80, jestli tomu udělali homo na to auto, tak to něco stojí.

Pajj: no řek bych, že pomalu ale jistě jo :-( Před 14 dny jsem zprovozňoval mechaniku EGR na tribitovi... Nejhorší je, že ani u jednoho auta si neumím představit, že by mělo jet hůř než to aktuálně jede. U 1er mě láká moc dát jí jiný turbo, softem jí narovnat aktuální krouťák až do 4500 ot a osadit svor, ale tak ono je to fuk, bo na to teď stejně nemám :D
one-z
Inventář

Odeslat příspěvekod Pajjoun 6. 4. 2017 20:56

Arnie J píše:dáš turbo, jo? aby mělo smysl čipovat :D

Má to smysl čipovat už teď. Mam ostrou vačku a ta sama o sobě něco přidá, ale až s mapou se plně využije její potenciál. Ale chci jet ladit mapu na brzdu, až budu mít i vejfuk. A nechat to jako finální završení.

Turbo nemá smysl. Vnitřnosti nevydrží víc než nějakejch 230 koní a to nebudu o moc níž. To je pak škoda se připravit o charakter. Na kopance nějakou naftu za rok - dva. :D

-- 6. 4. 2017 21:57 --

one-z píše:Nissan: tak nějak jsem si říkal 50-80, jestli tomu udělali homo na to auto, tak to něco stojí.

Pajj: no řek bych, že pomalu ale jistě jo :-( Před 14 dny jsem zprovozňoval mechaniku EGR na tribitovi... Nejhorší je, že ani u jednoho auta si neumím představit, že by mělo jet hůř než to aktuálně jede. U 1er mě láká moc dát jí jiný turbo, softem jí narovnat aktuální krouťák až do 4500 ot a osadit svor, ale tak ono je to fuk, bo na to teď stejně nemám :D

No, hezký to bude. Když to bude. Myslim, že by to byla docela pecka. :-)
TS
Pajjoun
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka