X5 vs. Q7

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jaké SUV?
Q7 27 %  28%  [ 27 ]
X5 55 %  57%  [ 55 ]
jiné 13 %  13%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 95

Odeslat příspěvekod Mitch 27. 9. 2007 15:50

Stojim na svetlech. A jede proti mne cerny Lexus RX 400h (pozna se podle kulatych mlhovek) za nim o dost majestatnejsi, hezci, agresivni, vetsi brutalnejsi proste hezci X5. X5 mela nejaky opticky paket tak vypadala jeste lepe nez obycejna.
Vzhledove X5 je hezci nez Cayenne. Byl jsem projet jak novou X5 tak i Q7 ale kvalita materialu mne za tyto penize vubec neuchvatila. To moje zlata E46 330i byla prijemnejsi na "dotek"
Mitch
Lambokiller

Odeslat příspěvekod King of Potato People 27. 9. 2007 15:56

Q7 je hnus X5 je pekny auto... to je tak vsechno, co muzu posoudit :)
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007

Odeslat příspěvekod cayman84 27. 9. 2007 16:08

Tuareg se pry porad kazi... co jsem slysel od obchodaku z jedne firmy.... maji myslim ty V10,ale nejsem si jistej...

Me se osobne nejvic libi X5''''''
cayman84
Štamgast

Odeslat příspěvekod MarekMM 29. 9. 2007 08:34

Ja som sa viezol v najnovšej X5-ke. Je to úžasné auto, ten komfort je proste parádny, ale tie rovné nekomfortné sedadlá vzadu sú pre auto takejto triedy pre mňa nepochopiteľné.
MarekMM
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukino 29. 9. 2007 09:48

Asi nejsem ten pravej sportovni ridic, ale X5 bych dal az na konec nabidky.
Volil bych asi Touarega, je nejschopnejsi v terenu, dokonce jsem cetl test Touareg vs. real offroad (uz si nevzpominam jaky konkretne) a Touareg nedopadl o moc hur.
Na druhe misto bych dal Q7, proste se mi libi, kecy o tom ze je to zbytecne auto vubec neberu v potaz.
No a nakonec X5, sice se mi taky libi, ale tak nejak min nez vyse jmenovana auta. Ridil jsem bohuzel jen predfaceliftovy Touareg, takze moznosti srovnani nemam, ale myslim ze ani jedno auto nebude vyslovene horsi nez to druhe. Spis je kazde zamerene malinko jinak.
Lukino
Inventář

Odeslat příspěvekod matuS 29. 9. 2007 09:57

kup Q7, aspon nam to zvysi export :)
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast

Odeslat příspěvekod Standucha 29. 9. 2007 10:12

A co opravdu ten Lexus RX 400h...celkem líbivé auto s hybridem a budeš rázem ekolog.
BTW víte něco víc o tom hybridu?O tom jak funguje si můžu někde něco najít,ale máte (znáte někoho),kdo má hybrid od lexusu a jestli má nějaký problémy? Proč se prodávají méně jak Q7 a X5?
Standucha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukino 29. 9. 2007 10:49

Standucha: Lexus je pomerne mlada znacka a cesti zakaznici si na ni teprve zvykaji. Ale uz ted je videt Lexus na ceskych silnicich pomerne casto. Jako alternativu k nemeckym vozum jej bude brat v potaz cim dal tim vic lidi.
Lukino
Inventář

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 29. 9. 2007 13:45

luikino: to já sice taky, ale psal že bude jezdit 80% po silnici a tam je mimo Cayennu X5 prostě nejlepší. Průchodnost terénem hodně závisí na řidičovym umění a hlavně obutí. Pokud to nazuje do opravdu teréních gum projedeš s každym 4x4 SUVkem docela dost (je pravda že touareg přijemně překvapil kolik se snim dá projet) ... ale neočekávám že si na to pořídí drapáky, spíš bych to viděl na čstě silniční gumy a pak to nevyjede víc než každe druhé cestovní auto.
Dr. 120L
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukino 29. 9. 2007 19:32

Dr. 120L: no jasne, ono se da asi nesubjektivne rict, ze x5 a cayenne se na silnici nejlepe ovladaji a ze maji v globale asi lepsi jizdni vlastnosti nez zbytek, ale treba nekdo kdo chce komfort na silnici si x5 nejspis nekoupi a pujde spis do touarega...
Lukino
Inventář

Odeslat příspěvekod Auto1 29. 9. 2007 19:42

Dr. 120L píše:lbude jezdit 80% po silnici a tam je mimo Cayennu X5 prostě nejlepší.
Naposledy upravil Auto1 dne 29. 9. 2007 21:54, celkově upraveno 1
Auto1
Servismen

Odeslat příspěvekod mabosk 29. 9. 2007 19:55

Standucha píše:A co opravdu ten Lexus RX 400h...celkem líbivé auto s hybridem a budeš rázem ekolog.
BTW víte něco víc o tom hybridu?O tom jak funguje si můžu někde něco najít,ale máte (znáte někoho),kdo má hybrid od lexusu a jestli má nějaký problémy? Proč se prodávají méně jak Q7 a X5?v/quote]

http://euro.lexusownersclub.com/forums/ ... howforum=7

Velke ovacie na to auto tam nerobia.
mabosk
Inventář

Odeslat příspěvekod puck 29. 9. 2007 20:13

ked uz tak Q7 v plnej parbe. potom by som ho hned predal a kupil si barak :-) a favorita
puck
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod ostghost 29. 9. 2007 21:16

nemohu si pomoci ale mi to auto alespon tedy zadek pripomina obezni zeny v bikinach jsem dneska za nim chvilinku stal a zjistil jsem ze plati totez co v mode - cerna zestihluje svetla da vyniknout krivkam auto bylo v nejakem nadechu zlate a ty krivky brrr byl jsem rad ze jsem obcil na jinou stranu :-)

volil bych x5 i kdyz jsem nekde o nci cetl ze v terenu do neceho vubec nemuze ted nevim jestli voda ci blato chapu primarne to na to stavene neni ale mozna by mna mrzelo kdybych s tim nemohl prebrodit treba ani tech 20 - 30 cm.

ale to bude spise tim ze suv mi vseobecne nikda neprirostla k srdci to spise nromalni off road ci range rover coz je kategorie trosku sama pro sebe.

ostatne proc ne range - nevim jak casto menite auta ale tohle jedno ma vyhodu ze designove moc nestarne a je to takova klasika. tusim na fuj fuj roadlook tv meli recenzi - nakonci s tim vyjizdeji docela blativy svah vcelku drastickym stylem a auto se celkem drzi. pro sviznejsi cestovani range rover sport? :-)
ostghost
Nováček

Odeslat příspěvekod MICT14N 29. 9. 2007 21:52

Mercedes-Benz tridy GL, to je muj sen :)
MICT14N
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka