mercedesácká hvězda je na to alarm?

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JackNO.1 10. 5. 2007 20:59

PeTr7650 píše:deli: toz a jak dopadlo to jenckovo chytani pichace gum? :) furt nic?


Jencek je měkkota. Sám jsem se mu nabízel, že tam s ním půjdu na střídačku hlídat a stejně nic... :-)
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod furgon 10. 5. 2007 21:34

Muj meda ma hvezdu na kloubu a lanku a jen tak ji neda, ale kdyz prijdu k autu a vidim, ze na ni nekdo evidentne sahal, tak me popada amok, ze kdybych ho videl, pujdu si sednout za zprerazeny hnaty toho hajzla, kterej si na ni dovolil sahnout.
furgon
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod mabosk 10. 5. 2007 21:35

ace2 píše:Chlapci, chlapci děláte jako kdyby z vás nikdo nikdy neměl Mercedes... jasně že se alarm na znak dělá a stojí neuvěřitelných 420 Kč, k zakoupení zde

http://cgi.ebay.com/30-HOOD-ORNAMENT-DE ... dZViewItem

cimg]http://www.braindex.com/images/0835.gif[/img]


To je len CD s navodom (patentovanym).
mabosk
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tada 10. 5. 2007 21:35

Ja jsem tam chtl místo placky taky dat hvezdu, ale vykaslal jsem se na to... :|
Tada
Štamgast

Odeslat příspěvekod ace2 10. 5. 2007 21:41

Pardon: tady už samotní zařízení. Sice to je na znak Cadillacu, ale v podstatě je to celkem jedno, hvězda funguje velmi podobně

http://cgi.ebay.com/NEW-HOOD-ORNAMENT-A ... dZViewItem
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 911T 10. 5. 2007 21:56

No pokial viem, novsie ROLLSy to maju riesene tak, ze sa postriebrena deva na kapote schovava po zamknuti do krytu. MERCEDES je ale mala ryba. Mr. Green

Obrázek
911T
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 11. 5. 2007 02:26

trochu OT:

ale nasel sem doma zajimavou MB hvezdu .. otec mi ji dal kdyz sem byl malej ...

je to hvezda ktera je na velkym sroubovatelnym drzaku (min 40ka sestihran) ... nevite nekdo z ceho by tak asi mohla bejt ?
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Nováček

Odeslat příspěvekod Deli 11. 5. 2007 03:42

ace2 píše:Chlapci, chlapci děláte jako kdyby z vás nikdo nikdy neměl Mercedes... ./quote]

Já se rovnou přiznam, že ne :D
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bizmark 11. 5. 2007 06:58

Ta s kloubem (kterou zminoval furgon) je fajn. Vetsinu ***** to po "nemilem" zjisteni odradi. Resenim je ale taky odjimatelna - tu si date do prihradky v aute, nebo si ji vezmete treba domu a mate klid. Akorat je to trochu starost navic...
bizmark
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stewo99 11. 5. 2007 07:43

mam straxh ze by si to daval dole zakazdym ked vystupis z auta, niekedy odbehnes na 2 minuty doTESCA, pre zuvacky a nedas ju dole a akurat vtedy ti ju niekto sunda za teba
stewo99
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod bizmark 11. 5. 2007 17:28

stewo99: Vetsinou to delaji blbe opice, a ty do TESCA moc nejezdi. Chci rict, ze pochopitelne bych hvezdu sundaval jen za predpokladu, ze se od auta vzdalim na delsi dobu, nebo jej nechaval na malo frekventovanem miste. Ne vsichni lidi si na to troufnou za dne. Nicmene hvezda na kloubu to vcelku jisti...
bizmark
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iceace 15. 5. 2007 17:37

no hvězdu na kloubu mam ale když nědo přide třeba z ňákou podpěrou a ulomí to (což se mi stává) tak je na nic ale ta šroubovací ba mohla být dobrá
iceace
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků