Nova corsa+cena

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod izuel 2. 10. 2006 08:07

Ahoj,

Mam dva dotazy sice ne extra rozumny ,ale kdyz se nekdo najde kdo odpovi budu moc rad.

1.Prosim dokazal by nekdo odhadnout pribliznou cenu nove corsy v lete pristiho roku ted stoji 5dvere 1.3CDTI (66KW) nova 375tis.chtel bych ji aby mela v lete pristiho roku tak do 40 tis najeto.

2.Na nemeckem webu pisou ,ze corsa bude mit i motory 1.7CDTI (92KW) ,ale v ceniku jaksi nejsou, mozna pozdeji?
izuel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 10. 2006 08:09

ad2) muj odhad bude +-280-300tisic

ad2) presne tak
anonymni

Odeslat příspěvekod RRAAFF 2. 10. 2006 11:28

Souhlas s goesem. Ty 1,7CDTI by už měli jít objednat (určitě v Německu), ale dodací lhůty jsou až tak kolem února. Zrovna na auto.cz a na německých webech psali, že je už asi 73tisíc vozů objednáno, takže ty dodací lhůty jsou delší. Osobně bych ale radši počkal na tu 1,7 :wink:
Ono tím pádem může být i ta cena za ten rok vyšší,ale jak psal goes, do těch 300tKč by to mohlo být.
Dodací lhůty hodně prodlužuje navigace a kupodivu litá kola :wink:
Fabia 3 Combi 1,0 TSI DSG Style + blind spot+FLA+parkassist P/Z+adaptivní tempomat...
Ex. Škoda Rapid lifback FL 1,0 TSI 81kW Ambition
Ex.Škoda Rapid Spaceback FL 1,0 TSI 70kW Ambition

Opel Vectra B 1.8 16V CD sedan 302000km
RRAAFF
Inventář

Odeslat příspěvekod andre (novy) 8. 10. 2006 17:44

co se tyce dodacich lhut, je pravdou, ze ted jsou delsi, jelikoz se vyroba rozjizdi, ale po novem roce by mel byt standard 6-8 mesicu. Sam si ji budu doufam na jare porizovat 5-dv 1.2 16 V, jeste premyslim o vybave, ale prakticky mam vybrano. Zatim je cena nejakych 375 tis. se vsim vsudy. Jen nevim zda ceny nebudou o moc vyssi,jelikoz ted je teprve zavadeci cenik. Ale asi ne, jelikoz pak uz by to bylo celkem dost drahe pokud by zvedli o hodne ceny.
,,The World is not Enough"

Blackberry 9700 Bold
andre (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr Kuchařík 8. 10. 2006 18:32

6-8 měsíců :o
Petr Kuchařík
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Billabong 8. 10. 2006 18:35

Trochu mimo: Videl jsem ji a je hodne, hodne hezka
3.0 CDI
Billabong
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Billabong 8. 10. 2006 18:36

[quote="Petr Kuchařík"t6-8 měsíců :o-/quote]

...nebo 6-8 týdnů???
3.0 CDI
Billabong
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod andre (novy) 8. 10. 2006 18:50

6-8 tydnu samozrejme, uklepl jsem se.

Videl jsem ji, maji ji na Konevovce vystavenou venku v te svetlejsi barve a taky neni spatna. Ja osobne budu brat nejakou tmavsi barvu. Jen tam pridam mlhovky, tempomat, kozeny volant, radioCD+MP3 a ovladani na volantu + palubni pocitac, je to v nejakych paketech, takze to vyjde na nejakych 380 tis. vcetne 16 ti palcovych kol z lehk.slitin, ale asi tam dam jen 15 ti palcova a cena bude nejakych 373 tisic.

Blackberry 9700 Bold
andre (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RRAAFF 8. 10. 2006 19:34

Billabong: Já se du na ni podívat zítra, snad ji v Hradci budou mít :?
Fabia 3 Combi 1,0 TSI DSG Style + blind spot+FLA+parkassist P/Z+adaptivní tempomat...

RRAAFF
Inventář

Odeslat příspěvekod Billabong 8. 10. 2006 19:46

andre: tak to bych ji nechal na 16", protoze rozdil cca 7 tisíc korun neni tolik...
3.0 CDI
Billabong
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod andre (novy) 8. 10. 2006 20:49

uvidim, asi tam mozna necham ty kola. Preci jen budu to brat na leasing a tam jsou 2-3 tis. znat na splatkach. Uvidime...

Blackberry 9700 Bold
andre (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RRAAFF 18. 10. 2006 18:16

Tak jsem dnes poprvé viděl a seděl v nové Corse, co se týká designu, tak se mi moc líbí, zváště přední partie, zadek je tak normální. Bylo to pětidvířko v úplném základu Essentia bez klimy s neorigo rádiem, pouze metla. I na úplný základ mi ten interiér prostě seděl a líbil se mi. V základu je sice dost strohý, ale to mi nevadí, ba naopak.
Z celé palubovky plyne,že bude solidně udělaná, i zvuk při zavření dveří je velmi příjemný a klidně by takový mohl mít i Mercedes E a muselo by to všem přijít OK.
Sedadla, perfektní ( s jedním ale-viz.dále) měkká (což mi taky vyhovuje), opěradlo akorát sedák přiměřené délky, ALE co mně tak trošku vadilo bylo to, že sedák měl poměrně slušné boční vedení, což pro sličnou úzkou slečnu či hubenějšího člověka může být super, ale mě to tam trošku tlačilo a nejsem nijak velký (190cm, 100kg) :D . Na město bych to bral z fleku, ale 2000km bych v tom asi jet nechtěl.
Trošku mě mrzelo, že to nemělo nosič kol Flex- fix, chtěl bych to vidět naživo.

Dodatek:
Jo v nové Vectře se mi sedělo mnohem lépe :D (kupodivu v Audi A6 se mi sedělo podobně jak v té Vectře-oba top modely). Jasně nejlepší sezení by z přehledem u mě vyhrál Saab 9-3 Vector Sportkombi.
Prostě střední třída a výš rulezzz (pravda, Astra byla i celkem fajn)
:wink:

RRAAFF
Inventář

Odeslat příspěvekod andre (novy) 18. 10. 2006 18:30

nejspis na jare budu objednavat CORSU 15ti palcova lita kola, metaliza, 5dv., vybava ENJOY, sklopny klic a mlhovky. motor: 1.2 16V

Stale zvazuji fabii, uvidim jaka bude cena na jare, mam na ni 11% slevu, takze pokud by byla dobra cena na jare, tak bych mozna sel i do ni v TDI a kompletni vybave vcetne tempomatu.

Blackberry 9700 Bold
andre (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod izuel 3. 3. 2008 11:09

goes píše:ad2) muj odhad bude +-280-300tisic

ad2) presne tak

by me zajimalo zakolik by se dala sehnat tedkonc 8)
izuel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wolff 3. 3. 2008 12:00

Ale bacha, ta 1,7 Isuzu - Oplácká a ne od Fiatu, takže bych s nákupem 1,7 CDTI byl velmi, velmi opatrný.
Energetické audity, posudky a termovize (viz. Avatar)
wolff
Fanatik roku 06 + 07

Další stránka