Vse o ASTRA H( 5D, GTC,CARAVAN)

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod gomes 24. 4. 2006 16:45

Mate skusenosti s novou Astrou? Aka je? Opel snizuje ceny vsetkych modelov o 60 000Sk-Cz. Oplati sa?
gomes
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 4. 2006 17:13

no auto je to velmi povedene, super motory, spickovy podvozek, solidni design, vyborna zabavnost atd... otazkou je, co od auta clovek ceka... pri dnesni vyrovnanosti kvality vyrobcu je to spise o sympatiich
anonymni

Odeslat příspěvekod ignorizer 24. 4. 2006 18:29

Nevim jak u Astry, ale ja mel omegu 2.DTI a byl to nejhorsi motor s jakym jsem kdy jezdil. Porad se na tom motoru neco sra... Hlucne, nejelo to, spotreba primerena. Kdyz opel, tak benzin. :-)
ignorizer
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Manli2 24. 4. 2006 18:33

ignorizer píše:Nevim jak u Astry, ale ja mel omegu 2.DTI a byl to nejhorsi motor s jakym jsem kdy jezdil. Porad se na tom motoru neco sra... Hlucne, nejelo to, spotreba primerena. Kdyz opel, tak benzin. :-)
no tak tenhle motor v astře H neni... :D Mr. Green
Manli2
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honzusko 24. 4. 2006 19:13

Omega a Astra jsou úplně jiná auta a já si naopak myslím, že cdti jsou velmi podařené motory. Taková Astra Caravan v černé perleti na 17" je opravdu krásná...

Zkušenosti přímo nemám, ale strašně povedený mi přijde volant, který má dokonalou tloušťku věnce, prostě se skvěle drží :wink: A potom podvozek, je to takový kompromis mezi komfortem a sportovním stylem, nevím, Golf má asi lepší, ale zase se mi tolik nelíbí... :?
Honzusko
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 4. 2006 19:16

Honzusko: no ja bych to otocil, podvozkove a jizdne Astra patri na vrchol segmentu a jen stezi se najde konkurence a Golf bych do pripadne konkurence nedal a to v jakekoli forme Astry, at v zakladu s IDS nedej boze s IDS Plus. Astra je proste povedene auto, az se to nemusi nekomu libit, ma urcite nedostatky, ale pro ridice je to jedno z nejlepsich aut na dnesnim trhu.

K tomu je treba pripocitat vyborne motory a prevodovky v nove generaci, spickove naftaky Fiat/GM, vyborne benzinaky, vybornu turbo-benziny, povedne prevodovky a hodne povedene rizeni a brzdy orientovane pro ridice...
anonymni

Odeslat příspěvekod Honzusko 24. 4. 2006 19:22

goes: No, to je věcí pohledu. Je pravda, že jsem měl tu čest se svézt s Astrou Caravan (bílou :? Mr. Green ), ale byla bez IDS r.v. 04...Myslím si, že Golf má v základu podvozek lepší, nevím jak pracuje to IDS a taky nemám praktickou zkušenost. Ale je pravda, že bych si v tomto segmentu vybral právě ji, protože se mi nejvíc líbí designově (až na interiér, tady bych spíš volil nový Civic :) a z motorů se mi líbí 1.9 CDTI a 2.0 Turbo co se dává do GTC...
Honzusko
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 4. 2006 19:27

pokud vim astra ma IDS v zakladu a IDS plus se priplaci...
anonymni

Odeslat příspěvekod GTI DSG 24. 4. 2006 19:29

me se ta astra porad zda nejaka uskakana na zadku :)
...tam kde jini brzdi, ja podrazuji...
GTI DSG
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honzusko 24. 4. 2006 19:32

Goes: Sorry teď jsem na to taky koukal, že to je v základu, ale je možné, že to tak před dvěma lety nebylo?
Honzusko
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 4. 2006 19:56

Honzusko: ja nevim, IDS je proste znaceni bezneho podvozku, to plusko je ten "adaptivni"

GTI: to je mozne, ale furt lepsi jako Golf
anonymni

Odeslat příspěvekod honziss 24. 4. 2006 19:57

Souhlasim, mame jednu astru v praci Caravan Elegance 1.7 CDTi a je to moooc peky auticko, 16" kola v takovy stribnozlaty metalize, mooooc peky auticko. Podvozek jak motokara, motor jede jak cert.

Svezl jsem se jen parkrat, malinko mi vadi rozmisteni nekterych ovladacich prvku v interieru, ale vynahrazuje to perfektni volant (maly-tlusty) s ovladanim radia a pocitace...

Proste je to velmi sympaticky a komunikativni (rizeni, motor, podvozek) auticko.... Mr. Green
honziss
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod honziss 24. 4. 2006 20:07

uskakana trosku je, ale zas je to jedno z mala aut se kterym muze byt jezdeni po praze i zabava.

Podvozek a rizeni je naprosto srovnatelny treba s focusem c-max...taky zabava ridit.
honziss
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honzusko 24. 4. 2006 21:09

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ObrázekTyp vozu: Opel Astra 1.7 CDTI Sport (74 kW)

Rok výroby: 2005

Stav tachometru: 24 000 km

Barva: černá metalíza

Cena: 379 000,- Kč

Výbava:
ABS, ASR, ESP, klimatronik, navigace, xenony, tempomat, centrál na DO, servo, 4x el. okna + zrcátka, rádio +CD originál OPEL ovládané od volantu, multifunkční volant, autotelefon, palubní počítač, 6x air bag, alu. kola originál OPEL.

Neřešil bych nějakou slevu 60 tisíc a bral tohle... :)
Honzusko
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gomes 24. 4. 2006 23:25

Celkom schopna cena, ale ja skor inklinujem k GTCcku. Mal som moznost previest sa na 1,8 92Kw a fakt super vozenie, ale nemam ziadne info o 1,4 alebo 1,6. Tato 1,8 dost zrala po meste, mimo to bolo v pohode. Myslim, ze 1,6 77kw je spravny kompromis medzi spotrebou a vykonom. Pocul som dobre hlasky aj na 1,3 CDTi ale po jazde s tymto motorom v novom Punte som bol sklamany. Za tie prachy to nestoji. Rad by som zainvestoval do IDS+,-to je asi to najzaujimavejsie na tomto modeli, len mam obavu aky vplyv budu mat nase Tankodromy na CDC tlmice. Vymena by bola asi dosti nakladna, ne?
gomes
Nováček
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků