Vse o ASTRA H( 5D, GTC,CARAVAN)

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod RRAAFF 19. 8. 2009 17:30

Hezky vybavená Zafira :-)
Fabia 3 Combi 1,0 TSI 6MP Style MY21 - blind spot, adaptivní tempomat, care connect, DAB, parksystem P/Z...
Ex.Fabia 3 Combi 1,0 TSI DSG Style + 2x Škoda Rapid FL 1,0TSI ambition

Opel Vectra B 1.8 16V CD sedan 306000km
RRAAFF
Inventář

Odeslat příspěvekod milosh 20. 8. 2009 19:43

No to zase jo, Cosmo vybava se nevidi kazdy den :D
milosh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tafi02 11. 9. 2009 07:36

Opel predajú firme Magna. Zaujimave, kam to povedie...

http://www.pluska.sk/aktuality/opel-pre ... magna.html
S120, Fiat Punto 1,2 85k, Fiat Brava JTD 105 k, Opel Astra 1,6 115 k, Honda CR-V 2,0
tafi02
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marcelloman 3. 11. 2009 08:50

:shock: Nazdar oplaci som tu novy a mam z toho este trochu chaost tak sorry ak pisem niekde nejake kraviny este sa len rozkukavam :shock: :shock: ps tiez patrim medzi vas kedze vlastnim opel astra h caravan,
marcelloman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RRAAFF 3. 11. 2009 09:00

Ono nevím, zda sem ještě dost majitelů Aster H chodí, někteří se přesunuli sem: http://www.opel-astra-h.cz/forum/
Je to přímo fórum na Astry H/Zafiry B.
Fabia 3 Combi 1,0 TSI 6MP Style MY21 - blind spot, adaptivní tempomat, care connect, DAB, parksystem P/Z...

RRAAFF
Inventář

Odeslat příspěvekod marcelloman 3. 11. 2009 09:05

poznam tu stranku tiez ale tu som si cital tie prispevky tak sa mi zda ze aj sem chodi dost astracov
marcelloman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marcelloman 3. 11. 2009 09:06

Este otazocka neviete poradit ako sa tam pridava ta mala fotka co mate na lavom boku???? dik
marcelloman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RRAAFF 3. 11. 2009 10:26

Dáš nahoře vpravo uživatelský panel, pak z možností vybereš záložku PROFIL následně AVATAR a nahraješ třeba z PC. Maximálně přípustný velikosti jsou tam napsaný.

RRAAFF
Inventář

Odeslat příspěvekod caprighia 28. 11. 2009 21:46

Caravan 1,7 cdti - 2 roky a 60 tis.km rekapitulace :
závady : otvírání pátých dveří (mikrospínač), je to mizerně provedené
jednou mi za jízdy asi na 2 sec. vypadla komplet elektrika, pak se to zase nahodilo a neopakovalo - příčina neznámá
za tepla někdy nejde ovládání rádia a BC z volantu
Takže vcelku ok. Po cca 50 tis. km to začalo méně baštit, až mně to překvapilo, skoro o litr - při ježdění plus minus v rámci povolených limitů už není problém jezdit pod 5,5 l a dřív pod šest ani náhodou. Vyhovují mi jízdní vlastnosti, brzdy, rovný kufr. Nejvíc mi vadí sedadla, nenašel jsem polohu ve které by mně nebolela záda. Nebýt tam airbagy už letěly pryč a šly tam ze Sierry. Tristní ukládací prostory na pití, kafe atd. Občas chybí výkon a často šestka (mám 74 kW a pětikvalt) Potěšilo mně, že dosud žádné vůle v řízení, žádná únava tlumičů atd. A dostává záhul občas po stavbách, tahá 1,5 tuny vrtnou soupravu atd. Takže celkem vzato slušný Opel.
Tazio Nuvolari
Umělá Hmota
Pátá Míle
kácovský ležák
caprighia
Štamgast

Odeslat příspěvekod Nerez 28. 8. 2012 16:07

Zkusím to zde trochu oživit. Kdo si koupil Astru H jako verzi Classic? A jaké zkušenosti, postřehy, zajímavosti, spokojenost?
Já mám za sebou 2 roky, koupena jako nová, motor 1.4 16V 66kW, barva bílá. Zatím spokojenost, auto šlape jak hodinky, pořád se mi neokoukalo, spotřeba 6,29 dle tankování. Samozřejmě nějaký chybky by se našly, ale plusy to výrazně vyvažují na svou stranu :tleskani
Nerez
Nováček

Předchozí stránka