BMW 320d/325i a alternativy

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Dusan 14. 1. 2006 21:34

Jendolf píše:To PJanda: No jo no jo cestna vyjimka, v kazdem druhem (3-4 z 5) testu BMW se doctu jak je I-drive slozity... ja ho mam taky moc rad a prave kvuli tomu jak je tam vse, tam kde clovek hleda vetsinou jako prvni jsem to prirovnaval k menu nokie... V porovnani s ostatnimi systemy mi prijde zdaleko nejmin rusivy a nejintuitivnejsi, ale kdybych byl zvykly na neco jineho, tak bych treba vychvaloval jine reseni.


No pokud jsou pani redaktori zvykli testovat desitky ruznych verzi Skodovek a Hyundaiu tak chapu, ze jim pak baworak ke kteremu se dostanou jednou za sto let prijde hrozne slozity. Mr. Green
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Spectral 15. 1. 2006 15:47

MMira píše:to Spectral: to je ale bolest všech tmavých barev, ne? to možná nehrozí u té stříbrné či ledově zelené, ale ty se mi nelíbís/quote]

Ano, je to bolest všech tmavých, ale ten grafit je na tom ještě hůře. Lépe řečeno, rozdíl mezi autosalónovou leštěnkou a venkovním zaprášencem je enormní.
Spectral
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MMira 18. 1. 2006 13:52

ad iDrive
tedy já s IDrive nemám až tak moc zkušeností, ale velmi pochybuju, že mi bude chybět. nějak mi ani nedochází, v čem to významě ulehčuje život řidiče - tedy pokud pominu navigaci. v jejím případě je odpověď jasná, ale pokud ji vynechám , pak mi to příliš jasné opravdu není. takže mě ani ve snu nenapadlo uvažovat o jeho pořízení. jen dodám, že v žádném případě nejsem proti.

ad barva - ok, nechal jsem se přesvědčit. šedou tedy ne. vyrazím se podívat k prodejci tady v Kodani a snad tam bude mít více barev.
MMira
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dinar 18. 1. 2006 14:13

Mě přijde, že všechny systémy typu i-drive jsou na jedno brdo (ono to taky moc jinak vymyslet nejde) a je jen otázkou, co si kdo představuje pod výrazem intuitivní ovládání. Někteří lidé nejsou schopni bez návodu zapnout ani mikrovlnku, takže věřím, že věc, která má v čtyřsložkové menu jim může dělat problémy. Mě i-drive vyhovuje, většinu věcí si člověk stejně nastaví jednou, možná bych z něj vypustil rádio, v jeho ovládání přes i-drive nevidím žádnou výhodu a např. v pětce by nějaký čudlík navíc oživil interiér a trochu mi vadí, že nejde úplně ztmavit (vypnout) obrazovka, v noci bych se bez ní obešel.
Dinar
Nováček

Odeslat příspěvekod blazersk 18. 1. 2006 17:43

MMira píše:ad iDrive
tedy já s IDrive nemám až tak moc zkušeností, ale velmi pochybuju, že mi bude chybět. nějak mi ani nedochází, v čem to významě ulehčuje život řidiče - tedy pokud pominu navigaci. v jejím případě je odpověď jasná, ale pokud ji vynechám , pak mi to příliš jasné opravdu není. takže mě ani ve snu nenapadlo uvažovat o jeho pořízení. jen dodám, že v žádném případě nejsem proti.

ad barva - ok, nechal jsem se přesvědčit. šedou tedy ne. vyrazím se podívat k prodejci tady v Kodani a snad tam bude mít více barev.e/quote]


Vezmi ciernu UNI a nebudes lutovat..vyzera naozaj skvele..vsak si pozri na http://www.e90post.com ..je skutocne krajsia ako ta metaliza na novej 3jke..a v neposlednom rade aj usetris(aj ked to hlavne ciel nebol pri tej cene auta)..porovnaval som to takmer 2 mesiace :wink:
blazersk
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MMira 19. 1. 2006 11:04

to blazersk: díky za odkaz, konečně jsem si ho, alespoň na fotkách, mohl prohlédnout ve všech barvách. A taky jsem se rozhodl a vrátil k původní představě. Uchvátila mě ta zelená metla. Takže vyřešeno. Tedy ještě se ji pokusím někde shlédnout v reálu...
MMira
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků